Skocz do zawartości

Pierwsza połowa grudnia ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zawsze położyłam karty na pierwszą połowę grudnia. Żeby łatwiej było spojrzeć na karty to jestem singielką, która już powoli odpuściła pewnego Pana, który zamieszał w życiu, mam stabilną pracę

 

Aura
śmierć + 8 pucharów + świat

Powróci rozmyślanie, zastanawianie się czy zostawić za sobą pewne rzeczy i iść dalej. Jednak w świecie przyjdzie oczyszczenie od tego wszystkiego

 

Praca
4 miecze + cesarz + paź denarów

Pokazuje tutaj może prace zdalną i decyzję jakieś osoby, abym zajęła się czyms nowym, nauka czegoś nowego.

 

Uczucia
kochankowie + gwiazda + słońce

Może się ktoś pojawić przy kim poczuję się kimś ważnym i szcześliwa. 

 

Najważniejsze wydarzenie
paź pucharów + gwiazda + 9 denarów

Tutaj potwierdzenie uczuć, że może się ktoś pojawić kto sprawi radość i to, że uwierzę w siebie

 

Rada
kapłan + 2 miecze + słońce

Jeśli uda mi się uzyskac wewnętrzny spokój, zakończyć rozmyślanie i analizowanie to wszystko się ułożyć i będę czuć się szczęśliwa

 

Będę bardzo wdzięczna za Wasze interpretacje i swoje spojrzenie 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura
śmierć + 8 pucharów + świat

Grudzień to często taki czas, kiedy zaczynamy dokonywać pewnych podsumowań dot. kończącego się roku. Analizujemy co się wydarzyło, chcemy kończyć sprawy, które nam nie służą, uwalniać się od powiązań / osób, które nic dobrego nam nie dają. Robimy plany na przyszłość, chcemy w przyszłości (w nadchodzącym roku) "zdobywać szczyty", bo w nim widzimy nadzieję na to, że będzie inaczej, lepiej - i o tym dokładnie mówią te karty.

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Praca
4 miecze + cesarz + paź denarów

Być może liczysz na chwilę "wytchnienia" - może nawet i tak będzie, że tempo w pracy trochę zwolni ale jeśli w karcie Cesarza pokazał się Twój szef - może on sugerować jakieś dokształcanie się (karta Pazia Denarów jako karta nauki, "studenta").

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
kochankowie + gwiazda + słońce

Nie ma tu karty osobowej, która pokazuje już "konkretnego człowieka". Nie ma tu też kart charakterystycznych do "działania". Ale moim zdaniem te karty pokazują że będzie bardzo dobrze - w tym czasie pokazana jest równowaga emocjonalna / uczuciowa. Takie poczucie: "o jak mi dobrze".

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
paź pucharów + gwiazda + 9 denarów

Nawiązując do kart dot. uczuć może pojawić się jakiś adorator, jakiś flirt ale w połączeniu z kolejnymi kartami - stawiałabym na pojawienie się konkretnej propozycji na sylwestra - takiej, która będzie Ci bardzo odpowiadać.

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Rada
kapłan + 2 miecze + słońce

Jeśli jest coś o czym myślisz i chciałabyś podjąć jakieś działania ale masz obawy, to podejmij te działania, bo zakończą się one sukcesem.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mesi napisał:

Grudzień to często taki czas, kiedy zaczynamy dokonywać pewnych podsumowań dot. kończącego się roku. Analizujemy co się wydarzyło, chcemy kończyć sprawy, które nam nie służą, uwalniać się od powiązań / osób, które nic dobrego nam nie dają. Robimy plany na przyszłość, chcemy w przyszłości (w nadchodzącym roku) "zdobywać szczyty", bo w nim widzimy nadzieję na to, że będzie inaczej, lepiej - i o tym dokładnie mówią te karty.

 

Być może liczysz na chwilę "wytchnienia" - może nawet i tak będzie, że tempo w pracy trochę zwolni ale jeśli w karcie Cesarza pokazał się Twój szef - może on sugerować jakieś dokształcanie się (karta Pazia Denarów jako karta nauki, "studenta").

 

Nie ma tu karty osobowej, która pokazuje już "konkretnego człowieka". Nie ma tu też kart charakterystycznych do "działania". Ale moim zdaniem te karty pokazują że będzie bardzo dobrze - w tym czasie pokazana jest równowaga emocjonalna / uczuciowa. Takie poczucie: "o jak mi dobrze".

 

Nawiązując do kart dot. uczuć może pojawić się jakiś adorator, jakiś flirt ale w połączeniu z kolejnymi kartami - stawiałabym na pojawienie się konkretnej propozycji na sylwestra - takiej, która będzie Ci bardzo odpowiadać.

 

Jeśli jest coś o czym myślisz i chciałabyś podjąć jakieś działania ale masz obawy, to podejmij te działania, bo zakończą się one sukcesem.

Faktycznie koniec roku to zawsze dla mnie podsumowanie co udało się mi się zrobić lub osiągnąć w mijającym roku więc faktycznie karty ładnie to pokazały. Co do uczuć to ważne żeby zapanował spokój z racji że ktoś mi trochę go zburzył i zamacil w głowie więc widać że ten spokój zapanuje. A co do rady to nie wpadłam na to a zastanawiam się właśnie czy podjąć pewne działania :) dziękuję za interpretacje 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 26.11.2021 o 11:12, Mala_83 napisał:

Aura
śmierć + 8 pucharów + świat

Czas bilansow, podsumowań i zamykania starych drzwi, z których wieje tylko chłodem. Zaczniesz otwierać się na nowe znajomości/emocje

 

W dniu 26.11.2021 o 11:12, Mala_83 napisał:

Praca
4 miecze + cesarz + paź denarów

Spokojnie, nudnawo, ale dzięki temu też stabilnie. Może dzięki temu postanowisz nauczyć się czegoś co może dac wymierne korzyści 

 

W dniu 26.11.2021 o 11:12, Mala_83 napisał:

Uczucia
kochankowie + gwiazda + słońce

Wow! Super karty, trzymam kciuki, aby udało się spotkać kogoś kto uprzyjemni długie grudniowe wieczory i będzie promieniem ciepła i uśmiechu w tej szarówce dnia :) bo na to właśnie karty wskazują :D

 

W dniu 26.11.2021 o 11:12, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
paź pucharów + gwiazda + 9 denarów

Zaproszenie, flirt który podbuduje ego 

 

W dniu 26.11.2021 o 11:12, Mala_83 napisał:

Rada
kapłan + 2 miecze + słońce

Porzucić skostniale schematy i przestań być więźniem negatywnych myśli i rozważań, a wszystko się ułoży :)

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.11.2021 o 11:12, Mala_83 napisał:

WERYFIKACJA!!!!

 

Aura
śmierć + 8 pucharów + świat

 

Jakiś taki zmienny nastrój miałam, trochę był nostalgiczny i nerwowy a później jakoś się poprawił. Trochę taka huśtawka 

W dniu 26.11.2021 o 11:12, Mala_83 napisał:

 

Praca
4 miecze + cesarz + paź denarów

 

Była praca zdalna i jakoś brak zapału do pracy. Były jakies rozmowy z szefem i pomysł, abym nauczyła się nowego modułu i robiła prezentacje u klientów

W dniu 26.11.2021 o 11:12, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
kochankowie + gwiazda + słońce

 

Jakoś sporo się działo pozytywnego co dodało mi energii. Nic nie wynikło z tych znajomości, ale uwierzyłam w siebie pomimo znikniecia pewnego Pana

W dniu 26.11.2021 o 11:12, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
paź pucharów + gwiazda + 9 denarów

 

Pojawił się Pan, który dał nadzieję, że normalni faceci istnieją. Zainteresował mnie swoją osobą oraz miał dużo cech partnera jakiego szukam. Niestety Pan zniknął po spotkaniu bez słowa

W dniu 26.11.2021 o 11:12, Mala_83 napisał:

 

Rada
kapłan + 2 miecze + słońce

 

Zakończyć te wewnętrzne rozterki, rozmyślanie i uwierzyć w siebie 

 

Dziękuję wszystkim za interpretacje :) Pozdrawiam serdeczenie

Edytowane przez Mala_83
  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Pierwsza połowa grudnia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...