Skocz do zawartości

Czy On jest zazdrosny ? O co chodzi ?


Truskaweczka3

Rekomendowane odpowiedzi

Pewien facet od pewnego czasu zachowuje się dziwnie wyglada jak by był zazdrosny o mnie wkurza się a z drugiej strony nie podejmuje żadnych konkretnych działań wzgledem mnie jak by się bał nie wiem o co chodzi . Zapytałam kart Czy On jest zazdrosny ? 
 

II Arcykapłanka + 2 buław + 2 Kielichów 

 

Może on boi się ujawnić tego ze jest zazdrosny i tylko bacznie się przygląda a ma uczucie . Proszę o pomoc w interpretacji 

A7F23899-795E-40E3-8096-B49491DE632E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pewien facet" - jest pojęciem dość ogólnym - czy to kolega z pracy, znajomy / przyjaciel z kręgu Twojego otoczenia, ktoś, kogo znasz dobrze / powierzchownie, ktoś z kim masz w miarę regularny kontakt? - to teoretycznie może mieć wpływ na interpretację. Ale bez tej wiedzy widzę to tak:

Nie ma tu kart zazdrości. Przy tych kartach bardziej skłaniałabym się ku interpretacji, że to on Ciebie w jakiś sposób zaintrygował i doszukujesz się głębszego znaczenia (tzw. drugiego dna) jego zachowania - kiedy tak naprawdę tego nie ma.

Kapłanka na początku rozkładu może też podpowiadać, że pytałaś już kilkakrotnie o tego pana i kładłaś karty :chytry:

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma tu ani jednej karty sugerujących zazdrość. Co najwyżej nieśmiałość, wahanie się co zrobić. Kapłanka do najbardziej wyrywnych nie należy, więc wątpię żeby podejmował jakiekolwiek kroki.

 

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam podobnie, żadna karta nie ma związku z zazdrością. Może Cię Tobie przyglądać ( 2 Buław). W Kapłance jest opcja, że odbiera Cię jako dość tajemniczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
16 hours ago, Truskaweczka3 said:

Pewien facet od pewnego czasu zachowuje się dziwnie wyglada jak by był zazdrosny o mnie wkurza się a z drugiej strony nie podejmuje żadnych konkretnych działań wzgledem mnie jak by się bał nie wiem o co chodzi . Zapytałam kart Czy On jest zazdrosny ? 
 

II Arcykapłanka + 2 buław + 2 Kielichów 

 

Może on boi się ujawnić tego ze jest zazdrosny i tylko bacznie się przygląda a ma uczucie . Proszę o pomoc w interpretacji 

A7F23899-795E-40E3-8096-B49491DE632E.jpeg

Myślę że go intrygujesz swoja osobowością , widzi cię jako niedostępna kobietę, nie widzę zazdrości, ewentualnie on czeka na znak od Ciebie. Pytanie czy on jest wolny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego zachowanie może wynikać z nie zdecydowania, wachania się, myślenia co tu zrobić. 2 buławy stoi między Kaplanką a 2 kielichami. W Kapłance on nie ujawnia zamiarów względem ciebie jest skryty bierny a zapewne by chciał zbliżyć się do Ciebie w 2 kielichach. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2021 o 19:12, Truskaweczka3 napisał:

II Arcykapłanka + 2 buław + 2 Kielichów 

 

 Z kart wynika, że facet jest tajemniczy - Kapłanka. Ma swój świat, który chroni - 2 Buławy i w którym jest szczęśliwy - 2 Kielichy. Gdyby były 3 Buławy wtedy Twoje pytanie miałoby uzasadnienie. Póki co, wydaje się, że to Ciebie intryguje i denerwuje brak zainteresowania Twoją osobą. Z tego powodu projektujesz jakieś dziwne historie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 26.11.2021 o 19:12, Truskaweczka3 napisał:

Pewien facet od pewnego czasu zachowuje się dziwnie wyglada jak by był zazdrosny o mnie wkurza się a z drugiej strony nie podejmuje żadnych konkretnych działań wzgledem mnie jak by się bał nie wiem o co chodzi . Zapytałam kart Czy On jest zazdrosny ? 
 

II Arcykapłanka + 2 buław + 2 Kielichów 

 

Może on boi się ujawnić tego ze jest zazdrosny i tylko bacznie się przygląda a ma uczucie . Proszę o pomoc w interpretacji 

 

Moim zdaniem facet jest skryty, tajemniczy i nie pokazuje co realnie myśli i czuje. Moim zdaniem podkochuje się w Tobie, ale zgadzam się, że nie ma tutaj kart zazdrości. On planuje, waha się, rozważa w tej 2 buław, dlatego nie podejmuje działań. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...