Skocz do zawartości

Ezo Mikołajki 2021 Artanis dla Many


Artanis

Rekomendowane odpowiedzi

@Mana szanowna forumowa koleżanko, powiem Ci, że wybór prezentu stanowił dla mnie nie lada wyzwanie i mam nadzieję, że przypadnie Ci on do gustu :)

 

1. Mistyczna talia Tarota o nazwie Lowbrow. Myślę, że karty korespondują z Twoją energią i będą stanowiły dla Ciebie nie lada uciechę.

GamesDealer / Tarot cards: "Lowbrow Tarot cards"

GamesDealer / Tarot cards: "Lowbrow Tarot cards"

 

 

2. Eliksir szczęścia czyli zielona herbata z aromatycznym mango i słodkim ananasem oraz kwiatem granatu i kwiatem lotosu. Każdy łyk naparu powoduje u Ciebie uśmiech na twarzy, uczyni Ciebie szczęśliwym i uwalni od wszelkich trosk. Polecana na długie zimowe wieczory w celu zgłębiania wiedzy tajemnej :czarow:

Eliksir Szczęścia

 

3. Książkę "Potęga podświadomości" bo jeśli uwierzysz w coś naprawę i bez wątpliwości oraz możesz to zwiziualizować to jesteś wstanie usunąć wszelkie przeszkody, które powstrzymują Ciebie przed osiągnięciem upragnionego celu. Szczęście jest na wyciągnięcie ręki tylko należy zmienić sposób myślenia! :buzka_z:

 

potega-podswiadomosci-b-iext99531021.jpg

 

Żeby nie było tak grzecznie to prezent niespodzianka czyli poduszka z pająkiem :D

 

poduszki-12453208_57209711.jpg

 

No dobra niech będzie ta, albo wybierz tą która Ci się bardziej podoba :D

 

61jREe3UlML._AC_SL1024_.jpg

 

Edytowane przez Artanis
  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Za tę poduszkę z pająkiem to podziękuję, wolę tę drugą ;)

39 minut temu, Artanis napisał:

Mistyczna talia Tarota o nazwie Lowbrow. Myślę, że karty korespondują z Twoją energią i będą stanowiły dla Ciebie nie lada uciechę.

Ciekawa. Dziękuję... szczerze? sama chyba bym sobie jej nie kupiła :karty:

Co rozumiesz, że pod tym "że korespondują z moją energią"?

 

 

Dziękuję bardzo. Ciekawy prezent. Do kart jestem pewna, że się przekonam po kilku dniach. 

Pomysł z poduszką w punkt (oprócz pająka :hihaha:)

41 minut temu, Artanis napisał:

Eliksir szczęścia czyli zielona herbata z aromatycznym mango i słodkim ananasem oraz kwiatem granatu i kwiatem lotosu.

Mniam... już mi ślinka cieknie.

 

42 minuty temu, Artanis napisał:

Szczęście jest na wyciągnięcie ręki tylko należy zmienić sposób myślenia! :buzka_z:

Dziękuję... postaram się.

 

:medal:Jeszcze raz dziękuję :*

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...