Skocz do zawartości

Ezo Mikołajki 2021 Ragna dla Artanisa


Gość Stilla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stilla

Wszystkiego najlepszego w dniu 6 grudnia 2021! 

 

Z tej okazji mam dla Ciebie kilka podarunków! :)

 

1) Bajerancką figurkę Artanisa ze Starcrafta, w którego podobno grywasz (i już wiemy skąd Twój nick)

 

p3v7u5oafwc41.jpg

 

2) Prywatną rakietę, gwiezdny krążownik drogi mlecznej, żebyś mógł zwiedzić cały kosmos oraz zbadać astrologię i planety na własną rękę :biggrin:

 

thumb2-astronaut-on-a-rocket-art-creativ

 

3) Osho Zen Tarot, abyś mógł zgłębić samego siebie i dowiedział się, jak pogodzić swój znak ziemski z ezo.

 

fe1d45f57e202ff9e02ffa25f9a15084.jpg

4) Amulet "Pentakl ojca", który daje siłę i mam nadzieję, że pomoże Ci zawodowo

 

Amulet-Pentakl-Ojca-dajacy-sile-nr-BS-12

 

5) Magiczną studnię niewyczerpanego uśmiechu i zadowolenia i która spełni każde inne Twoje życzenie, którego nie opisałam! ;)

 

fototapety-magiczna-studnia-na-kolorowej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo dzięki! Jakie super fajne prezenty! :D Chyba w tym roku naprawdę zasłużyłem zachowaniem na forum bo nie ma rózgi :biggrin:

 

2 godziny temu, Ragna napisał:

1) Bajerancką figurkę Artanisa ze Starcrafta, w którego podobno grywasz (i już wiemy skąd Twój nick)

 

Figurka rewelacja i jeszcze te podświetlane ostrza. Wow! Niby oczywista oczywistość, ale naprawdę się nie spodziewałem :D

 

2 godziny temu, Ragna napisał:

2) Prywatną rakietę, gwiezdny krążownik drogi mlecznej, żebyś mógł zwiedzić cały kosmos oraz zbadać astrologię i planety na własną rękę :biggrin:

 

Zawsze interesowała mnie astronomia i marzyłem, aby polecieć się w kosmos i zwiedzić planety Układu Słonecznego ;p Myślę, że sam Elon Musk pozazdrościłby mi takiej ultra wystrzałowej rakiety :z_jezorem:

 

2 godziny temu, Ragna napisał:

3) Osho Zen Tarot, abyś mógł zgłębić samego siebie i dowiedział się, jak pogodzić swój znak ziemski z ezo.

 

A czy wiesz, że ja kart nie umiem rozdawać i tasować :D? Mam bardzo duży respekt przed kartami i nie posiadam żadnej talii Tarota. Uważam, że jestem zbyt nieobiektywny aby interpretować sobie karty. Oczywiście warto poćwiczyć ;)

 

2 godziny temu, Ragna napisał:

4) Amulet "Pentakl ojca", który daje siłę i mam nadzieję, że pomoże Ci zawodowo

 

Na pewno się przyda ;) ale dlaczego ten amulet został nazwany Pentaklem "Ojca"? Pierwsze co mi się rzuciło mi się w oczy to Gwiazda Dawida, którą odbieram jako symbol wielkiego cierpienia.

 

2 godziny temu, Ragna napisał:

5) Magiczną studnię niewyczerpanego uśmiechu i zadowolenia i która spełni każde inne Twoje życzenie, którego nie opisałam!

 

Ooo! Jestem otwarty na zadowolenie i szczęście, ale to brzmi zbyt pięknie, sorry :biggrin: Czy jest tu haczyk (tak, tak ja zawsze szukam dziury w całym). Nauczyłem się, że nie ma nic za darmo - owoc z drzewa poznania dobra i zła, legenda o królu Midasie, albo jak... Tak mi się to skojarzyło :D

 

 

 

@Ragna dziękuję Ci :thanks:, bardzo mi się podobały prezenty ;)  Również życzę Ci wszystkiego najlepszego na Mikołajki :)

Edytowane przez Artanis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
2 minuty temu, Artanis napisał:

Mam bardzo duży respekt przed kartami i nie posiadam żadnej talii Tarota.

 

Teraz już masz ;)

 

3 minuty temu, Artanis napisał:

Czy jest tu haczyk (tak, tak ja zawsze szukam dziury w całym

 

Cała ta studnia to przecież dziura (w ziemi). Jak jej szukać musisz to mam dla Ciebie jeszcze jeden prezent, żebyś w nią przypadkiem nie wpadł (tak, robię sobie heheszki) :biggrin:

 

4500fe31fc676c7f592b0b5ce506c26d.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...