Skocz do zawartości

Czwartkowe spotkanie ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

W czwartek umówiłam się z Panem z portalu randkowego i mam wątpliwości czy iść na to spotkanie, bo Pan zaproponował spotkanie, ale nie bardzo się teraz odzywa tylko raz dziennie coś napisze. Trochę to dziwne dla mnie.

 

Zapytałam kart jak przebiegnie czwartkowe spotkanie z Panem

rycerz denarów + wisielec + as buław

Tutaj mam dwie wizje, że spotkanie odbędzie się, ale będzie się na początku dłużyć a później jakoś ruszy z kopyta i powinno być fajnie, albo zostanie przełożone na inny termin i odbędzie się tak z zaskeczenia ale w innym terminie

 

A jak Wy myślicie? Jestem bardzo  ciekawa  W czwartek będzie weryfikacja 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Lianna napisał:

Po tych kartach, to obstawiam obsuwę czasową. Będzie ( As Buław), ale nieco później ( Wisielec).

Też właśnie mi się tak wydaje, no wisielec opóźnia :) może i dobrze bo szalony mam ten tydzień

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Zapytałam kart jak przebiegnie czwartkowe spotkanie z Panem

rycerz denarów + wisielec + as buław

Chyba ze względu na pracę i obowiązki zostanie przełożone na inny termin :)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Zapytałam kart jak przebiegnie czwartkowe spotkanie z Panem

rycerz denarów + wisielec + as buław

Ciekawy układ kart :) Wisielec jest tutaj w sumie zablokowany przez Rycerza Monet i Asa Buław. Sam Rycerz oznacza „namacalnie” człowieka wiec stawiam, że zobaczysz faceta w czwartek. Pytałaś o przebieg spotkania więc Wisielec może oznaczać…alkohol. To też nieangażowanie się emocjonalne w przedsięwzięcie - ktoś może być tu duchem nieobecny lub nastawiony na odbieranie wrażeń. Może facet wpadnie Ci w oko, wyda się „wartościowy”( bo to Monetowy, z potencjałem) a on sam będzie zdystansowany i nastawiony na zabawianie jego rozmową? Wisielec ogólnie nie jest aż taką negatywną kartą - bo wisielcze sytuacje są chronione przez opatrzność. 
Rozkład zamyka As Buław -ktoś tu wyjdzie z inicjatywą, propozycją( jakiś komunikat z tym związany) - kwestia czy skorzystasz z Rej szansy. A że to As Buław na randkowe spotkanie to stawiam, że może być z rumieńcem ;) 

Tez ciekawa jestem jak się potoczy spotkanie - trzymam kciuki by było jak najkorzystniejsze dla Ciebie :) 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Pan właśnie napisał, że musi przełożyć spotkanie, no wypadł mu wyjazd w delegację. Spotkanie zostało przełożone na kolejny tydzień lecz bez konkretnego terminu :)

więc wisielec przyblokował skutecznie :)

 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Mogę już zweryfikować :) do spotkania doszło choć Pan delikatnie przesunął godzinę i do końca nie wiedziałam czy będzie spotkanie z racji, że Pan od wczoraj się nie odzywał i dodatkowo dzisiaj napisałam czy aktualne i Pan dopiero odpisał 40min przed spotkaniem. Pan bardzo mnie zainteresował i zaskoczył mnie że przyszedł z róża na spotkanie. Bardzo inteligentny i przystojny. No wpadł mi w oko. Miałam trochę wrażenie że Pan jak to napisała @Gringe był zdystansowany i czasem to ja zamawiałam rozmową. Alkoholu nie było a tylko zimowa herbatka :) propozycja żadna nie padła i nie do końca też mogę odczytać jakie są Pana wrażenia. Z racji że był zdystansowany nie pytałam o to czy będzie chciał się spotkać. Zobaczymy czy się odezwie :) no Pan przywrócił wiarę w normalnych facetów 

Dzięki serdeczne za interpretacje :) zobaczymy jak dalej się potoczy

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
28 minut temu, Mala_83 napisał:

Sprawa jasna, bo Pan usunął parę na portalu i zniknął więc kontynuacji znajomości nie będzie :)

@Mala_83 to w takim razie As prawie zawsze pokazuje nowe sytuacje- podejrzewam, że Ty możesz wykonać jakiś ruch, tylko niekoniecznie w jego stronę. 
Wisielec już raz mi pokazał na mojego randkowicza właśnie - dystans i brak emocjonalnego zaangażowania. :/ 

As Buław daje nadzieję, że nie stracisz animuszu - będą kolejne szanse na randki z kimś innym. 
 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Tak ten wisielec pokazał jego dystans bo on nie bardzo o coś pytał, czy interesował się. Pan widać że spotyka się z kilkoma osobami bo on kompletnie nie angażuje się i nie próbuje poznać czy rozmawiać przed spotkaniem więc proponuje i dalej łowi. A że inteligentny, przystojny i ma kasę to robi casting :)

Smieszne, że nic nie powiedział tylko usunął parę i zniknął bez żadnego słowa :) Na szczęście nie poddaję się tylko szukam dalej :)

dzięki @Gringe

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam sie, czy ten as buław na końcu nie mówi o tym, że nasze drogi kiedyś się zejdą? 

Ostatnio przez czysty przypadek wpadłam dosłownie na Pana, że mało nie dostał zawału :) Trochę to było dziwne jak poszłam na imprezę firmową i on siedział na randce przy stoliku obok :smieszne: i wchodząc na nią przy samych drzwiach niespodziewanie wyrósł mi spod ziemi i o mało go nie przewróciłam :)

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gringe napisał:

@Mala_83 - też bym tak interpretowała :)

Sytuacja bardzo dziwna i aż się uśmiechnęłam w duchu, bo to naprawdę trzeba mieć farta na tyle knajp wybrać akurat tą i tam było kilka sal i stolik obok. Już mu było głupio zmienić, bo jak przyszlam to on już wybrał i ta laska już przy nim siedziała. No ale jego mina była bezcenna jak radośnie powiedziałam cześć  :)

  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Czwartkowe spotkanie ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...