Jump to content

Ukraina vs. Rosja...

Piko
 Share

Recommended Posts

Postawiłem karty na to czy Rosja zaatakuje Ukrainę...

As Mieczy, As Pucharów, 2 Mieczy

As Mieczy  z cienia pokazuje konflikt wojenny, As Pucharów ustanowienie marionetkowego rządu, przyjaznego Rosji,

2 miecze to Ukraina w trudnej sytuacji... ( a może i Rosja..)

• Like 1

• Moderator

2 Mieczy nazywana jest też kartą rozejmu, więc moim zdaniem to są strachy na lachy... czynią pozory, bo jest przed tym As Mieczy i As Kielichów, próbują zastraszyć ludzi, ale zrezygnują z wojny

• Like 2
  • Thanks! 1

• Maestro
54 minuty temu, Piko napisał:

Dwa asy jako dwie karty otwarcia i początku sugerują, że podjęte zostaną pewne działania ku temu, mające na celu wywieranie emocjonalnej presji (as kielichów) i podjęcia formalnych decyzji (as mieczy), jednak 2 mieczy wskazuje na pohamowanie inicjatyw i zawieszenie konfliktu. Z racji, że 2 mieczy jest kartą bierności, powstrzymania emocji na rzecz logiki, unikania, to zakładam, że działania zbrojne zostaną raczej zawieszone na jakiś czas, ale nie całkowicie zaniechane.  

• Like 2
  • W punkt 3
  • Thanks! 1

Uważam, że nie. As Mieczy wskazuje na komunikację, więc pewnie zakulisowe rozmowy się odbywają. Ta karta może też wskazywać na podpisywanie umów. As Kielichów- no karta typowo emocjonalna, także szantaże mogą być, duuużo emocji w tej karcie.

2 Mieczy to również karta komunikacji, to takie też wahanie jest. W tej karcie też jest pewne napięcie, natomiast absolutnie nie jest to karta agresji, przemocy itd. Jakiś czas to wszystko może być zawiedzeniu, bez ruchu z żadnej strony.

Edited by Lianna

• Maestro
W dniu 8.12.2021 o 10:09, Piko napisał:

As Mieczy  z cienia pokazuje konflikt wojenny, As Pucharów ustanowienie marionetkowego rządu, przyjaznego Rosji,

2 miecze to Ukraina w trudnej sytuacji... ( a może i Rosja..)

Za słabe karty na konflikt zbrojny,to tylko blotki,a nie AW.Uwazam,ze beda pogrozki i albo w ramach cichego porozumienia zaanektuja czesc Ukrainy,tak jak zrobili to z Krymem,albo bedzie rozejm.

• Like 1

• 2 months later...
W dniu 19.12.2021 o 08:55, Inez2503 napisał:

Za słabe karty na konflikt zbrojny,to tylko blotki,a nie AW.Uwazam,ze beda pogrozki i albo w ramach cichego porozumienia zaanektuja czesc Ukrainy,tak jak zrobili to z Krymem,albo bedzie rozejm.

A jednak wojna...

:mysli:

Edited by Piko
  • Sad 3

• Maestro

Mi też wychodziły karty dość słabe jak na wojnę. 2 mieczy na końcu jednak mimo wszystko dobrze wrózy.Astrolog Merkurja pisze na swojej stronie, że 2 marca to będzie dobry dzień na zawarcie jakiegoś porozumienia, może to o to chodzi?

Inna sprawa,że ilekroć kładłam, to wychodziły mi karty napięcia, niepokoju, może i jakiegoś konfliktu, ale krótkiego?Trzymajmy kciuki !

• Like 2

As mieczy w tym wypadku wypada na konflikt wojenny sprawy są na ostrzu noża ktoś działa na oślep ( wiadomo Rosja) nie widzi drugiej strony działa na własną korzyść poprzez własne emocje 

Być może wojna nie potrwa dlugo oby ale Asa kielichow widzę we łzach choć daje nadzieję. 

Rosji chodzi tylko o dobra Ukrainy ktore posiada i chce przejąć za wszelką cenę