Skocz do zawartości

Ukraina vs. Rosja...


Piko

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłem karty na to czy Rosja zaatakuje Ukrainę...

 

As Mieczy, As Pucharów, 2 Mieczy

 

As Mieczy  z cienia pokazuje konflikt wojenny, As Pucharów ustanowienie marionetkowego rządu, przyjaznego Rosji,

2 miecze to Ukraina w trudnej sytuacji... ( a może i Rosja..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

2 Mieczy nazywana jest też kartą rozejmu, więc moim zdaniem to są strachy na lachy... czynią pozory, bo jest przed tym As Mieczy i As Kielichów, próbują zastraszyć ludzi, ale zrezygnują z wojny

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
54 minuty temu, Piko napisał:

Postawiłem karty na to czy Rosja zaatakuje Ukrainę...

 

As Mieczy, As Pucharów, 2 Mieczy

 

Dwa asy jako dwie karty otwarcia i początku sugerują, że podjęte zostaną pewne działania ku temu, mające na celu wywieranie emocjonalnej presji (as kielichów) i podjęcia formalnych decyzji (as mieczy), jednak 2 mieczy wskazuje na pohamowanie inicjatyw i zawieszenie konfliktu. Z racji, że 2 mieczy jest kartą bierności, powstrzymania emocji na rzecz logiki, unikania, to zakładam, że działania zbrojne zostaną raczej zawieszone na jakiś czas, ale nie całkowicie zaniechane.  

  • Lubię to! 2
  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Uważam, że nie. As Mieczy wskazuje na komunikację, więc pewnie zakulisowe rozmowy się odbywają. Ta karta może też wskazywać na podpisywanie umów. As Kielichów- no karta typowo emocjonalna, także szantaże mogą być, duuużo emocji w tej karcie.

2 Mieczy to również karta komunikacji, to takie też wahanie jest. W tej karcie też jest pewne napięcie, natomiast absolutnie nie jest to karta agresji, przemocy itd. Jakiś czas to wszystko może być zawiedzeniu, bez ruchu z żadnej strony.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 8.12.2021 o 10:09, Piko napisał:

Postawiłem karty na to czy Rosja zaatakuje Ukrainę...

 

As Mieczy, As Pucharów, 2 Mieczy

 

As Mieczy  z cienia pokazuje konflikt wojenny, As Pucharów ustanowienie marionetkowego rządu, przyjaznego Rosji,

2 miecze to Ukraina w trudnej sytuacji... ( a może i Rosja..)

Za słabe karty na konflikt zbrojny,to tylko blotki,a nie AW.Uwazam,ze beda pogrozki i albo w ramach cichego porozumienia zaanektuja czesc Ukrainy,tak jak zrobili to z Krymem,albo bedzie rozejm.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 19.12.2021 o 08:55, Inez2503 napisał:

Za słabe karty na konflikt zbrojny,to tylko blotki,a nie AW.Uwazam,ze beda pogrozki i albo w ramach cichego porozumienia zaanektuja czesc Ukrainy,tak jak zrobili to z Krymem,albo bedzie rozejm.

 

 

A jednak wojna...

:mysli:

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Mi też wychodziły karty dość słabe jak na wojnę. 2 mieczy na końcu jednak mimo wszystko dobrze wrózy.Astrolog Merkurja pisze na swojej stronie, że 2 marca to będzie dobry dzień na zawarcie jakiegoś porozumienia, może to o to chodzi?

Inna sprawa,że ilekroć kładłam, to wychodziły mi karty napięcia, niepokoju, może i jakiegoś konfliktu, ale krótkiego?Trzymajmy kciuki !

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As mieczy w tym wypadku wypada na konflikt wojenny sprawy są na ostrzu noża ktoś działa na oślep ( wiadomo Rosja) nie widzi drugiej strony działa na własną korzyść poprzez własne emocje 

Być może wojna nie potrwa dlugo oby ale Asa kielichow widzę we łzach choć daje nadzieję. 

Rosji chodzi tylko o dobra Ukrainy ktore posiada i chce przejąć za wszelką cenę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...