Skocz do zawartości

Druga połowa grudnia ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo postawiłam karty na drugą połowę miesiąca (grudnia)

 

Aura
4 puchary + cesarzowa + 6 pucharów

Na początku widać jakieś znudzenie, ale to będzie chwilowe później wróci pewna siebie kobieta, pojawią się też wspominki jakieś, ale jak to z końcem roku robimy podsumowania

 

Praca
paź mieczy + 5 denarów + 9 buław

Mogą pojawić się jakieś konflikty, rywalizacja co spowoduje, że pojawi się jakaś pustką i zmęczenie. U mnie końcówka roku zawsze jest ciężka

 

Uczucia
królowa pucharów + 9 buław + świat

Tutaj chyba bardziej będę siebie rozpieszczać, będzie rozmyślanie i jakieś emocje. Trochę się poddałam i trochę odpuściłam portale, bo na obecną chwilę nie bardzo jest nawet z kim rozmawiać. Może ten świat to właśnie internet, że będę zaglądać i nie poddam się całkowicie

 

Najważniejsze wydarzenie
as buław + 4 puchary + 9 mieczy

Pojawi się jakaś szansa, ale mogę jej nie wykorzystać, bo będę wszystkim zmęczona i trochę będę pisać złe scenariusze

 

Rada
gwiazda + głupiec + paź denarów

Powinnam poświęcić czas na oczyszczenie swojej duszy i nie tracić czasu na zmartwienia jak i nie zamykać się na to co nowe i nie zapominać o beztroskiej zabawie i radości. To co ostatnio się działo powinnam przyjąć jako naukę, coś co pozwoli mi lepiej siebie zrozumieć.

 

Będę bardzo wdzięczna za Wasze interpretacje i spojrzenie swoim okiem na karty 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Aura
4 puchary + cesarzowa + 6 pucharów

Zniechęcenie, zmęczenie, powrót do wspomnień 

2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Praca
paź mieczy + 5 denarów + 9 buław

Napięta atmosfera, nieporozumienia które spowodują, że będziesz wyobcowana, zdystansowana

 

2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
królowa pucharów + 9 buław + świat

Będziesz w swoim świecie, nie będziesz zainteresowana romansami. 

2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
as buław + 4 puchary + 9 mieczy

Będziesz zmęczona, może jakiś problem z organizacją czasu, będzie dużo do zrobienia a czasu mało co negatywnie wpłynie na Ciebie

2 godziny temu, Mala_83 napisał:

Rada
gwiazda + głupiec + paź denarów

Cieszyć się ze świątjak dziecko, chyba odkryjesz, że większą przyjemność sprawi Ci dawanie prezentów niz otrzymywanie :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lunaria chyba dopadło mnie zmęczenie, bo dużo obowiązków w pracy i jeszcze sporo do zrobienia w związku ze świętami. Jestem już zmęczona wszystkim a na dodatek jakoś wszyscy czegoś chcą i oczekują więc chyba do świąt się to nie zmieni :( i chyba na dodatek jak to koniec roku będą podsumowania i wracanie do przeszłości

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura
4 puchary + cesarzowa + 6 pucharów

 

Dość emocjonalnie. Będziesz miała dość wszystkiego, bo 4 Kieli to taki przesyt. Mogą Cię dopaść wspomnienia, nostalgia. Dla mnie to też karta rodziny :)

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Praca
paź mieczy + 5 denarów + 9 buław

 

Mogą być jakieś kłótnie, nerwy i chaos, Ty będziesz chciała się odciąć. Możesz mieć wrażenie, że nie masz sił.

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Uczucia
królowa pucharów + 9 buław + świat

 

Zdystansujesz się wobec świata, znajomości z osobami mieszkającymi daleko.

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Najważniejsze wydarzenie
as buław + 4 puchary + 9 mieczy

Pojawi się jakaś szansa, ale mogę jej nie wykorzystać, bo będę wszystkim zmęczona i trochę będę pisać złe scenariusze

 

Według mnie będziesz zniechęcona i możesz się czymś zamartwiać, dużo stresu będzie.

 

7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Rada
gwiazda + głupiec + paź denarów

 

Gwiazda to święta,radość, również uzdrowienie. Pielęgnuj swoje wewnętrzne dziecko. Spraw sobie jakiś prezent, samej sobie też można, kto zabroni? :P

 

Kochana, dobrej reszty miesiąca ! Duużo sił i energii ! :slonko: :kwiatek:

Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @Lianna jakoś chyba dopadło mnie zmęczenie dodatkowymi obowiązkami w pracy a dodatkowo rozczarowałam się ludźmi że nie szanują innych. Więc ta kumulacja będzie miała wpływ na nastrój w drugiej połowie miesiąca. Mam nadzieję że świąteczny nastrój poprawi humor :) pozdrawiam serdecznie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja!!! 

W dniu 13.12.2021 o 08:54, Mala_83 napisał:

Standardowo postawiłam karty na drugą połowę miesiąca (grudnia)

 

Aura
4 puchary + cesarzowa + 6 pucharów

 

Faktycznie miałam dość wszystkiego, wracałam jakoś do przeszłości. Był to też czas z rodziną, bo urlop w okolicach świąt spędziłam z rodziną

W dniu 13.12.2021 o 08:54, Mala_83 napisał:

 

Praca
paź mieczy + 5 denarów + 9 buław

 

Końcówka roku była bardzo nerwowa i pracowita. Miałam się ochotę odciąć bo miałam dość

W dniu 13.12.2021 o 08:54, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
królowa pucharów + 9 buław + świat

 

Zdystansowalam się do portali randkowych i pod koniec miesiąca usunęłam konto bo nie miałam czasu z racji natłoku pracy jak i chęci na randki po ostatnich

W dniu 13.12.2021 o 08:54, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
as buław + 4 puchary + 9 mieczy

 

Był to bardzo intensywny czas, mało czasu na wszystko i nerwy. Przy tym jakoś mnie wszystko zniechęciło i postanowiłam odciąć się i odpocząć

W dniu 13.12.2021 o 08:54, Mala_83 napisał:

 

Rada
gwiazda + głupiec + paź denarów

 

Zajęłam się sobą i zatroszczyłam o swoje wewnętrzne dziecko :)

Dziękuję Wszystkim za interpretacje i pozdrawiam serdecznie

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa grudnia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...