Jump to content

1 rok w praktyce

Guest Lianna
 Share

Recommended Posts

Kochani, miałam już kiedyś taki pomysł, żeby był dział dotyczący tylko praktyki, naszych własnych przeżyć w danym roku numerologicznym.

W tym temacie piszemy, co się działo u Was w 1 roku właśnie.

• Ismer changed the title to 1 rok w praktyce
  • 4 weeks later...

Ogólnie w 1 roku numerologicznym spotykam osoby i dzieją się rzeczy, które faktycznie dają podstawę do tego, co dzieje się dalej - dla przykładu -

1. rozpoczęcie studiów,

2. zmiana pracy,

- co w jednym i drugim przypadku wiązało się ze zmianą miejsca zamieszkania, otoczenia, poznawania nowych ludzi, w konsekwencji zmiany trybu życia :) 

• Like 1
  • Super 2

• Ekspert
Posted (edited)

Ja w pierwszym roku numerologicznym ( tym ostatnim) tak jakby powróciłam do pewnych rzeczy i na nowo zaczęłam je robić: 

- podjęłam pracę po ponad rocznej przerwie ( i przeprowadzce w nowe miejsce),

- zaczęłam randkować i były to pierwsze randki po odejściu od męża.,

- dostałam bardzo ważny zasiłek - w sumie to zupełnie zmienił się mój sposób pozyskiwania zasobów finansowych. 

Edited by Gringe
  • Like 1
  • Super 2

No cóż.. nałożył się u mnie na powrót Saturna i pełnię progresywną, więc było grubo :P 

Poznałam męża, rzuciłam pracę, wyjechałam za granicę, a na końcu się zaręczyłam :D tak w skrócie.

W tym 9 lat wcześniej poszłam na studia, co bardzo mi odmieniło światopogląd i poznałam chłopaka, z którym byłam prawie 7 lat i też bardzo mnie ukształtował ten związek. 

• Super 3

Czekam na kolejną 1, bo wtedy też wchodzę w PZ o wibracji 5 (jako numerologicznej 1 bardzo dobrze mi z wibracją 5) - czekam więc na to trzęsienie nieba i ziemi - tym bardziej, że bardzo ładnie łączy się to z astrologiczną interpretacją @Gringe :bukiet3i:

• Super 2

Guest Lianna

Sięgam pamięcią do czasów przed covidem. To były takie? :P

Zaczęłam studia podyplowowe, poznałam wiele ciekawych osób. Jednocześnie zaczęłam nową pracę. Dużo ruchu, dojazdów. Zaczęłam też biegać. Ogólnie bardzo dobrze wspominam tamtem rok :)

Super pomysł, brakuje takich wątków. 

Ja w pierwszym roku zdałem maturę i dostałem się na studia. 

• Super 1