Skocz do zawartości

1 rok w praktyce


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Kochani, miałam już kiedyś taki pomysł, żeby był dział dotyczący tylko praktyki, naszych własnych przeżyć w danym roku numerologicznym.

W tym temacie piszemy, co się działo u Was w 1 roku właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na 1 rok w praktyce
  • 4 tygodnie później...

Ogólnie w 1 roku numerologicznym spotykam osoby i dzieją się rzeczy, które faktycznie dają podstawę do tego, co dzieje się dalej - dla przykładu -

1. rozpoczęcie studiów,

2. zmiana pracy,

- co w jednym i drugim przypadku wiązało się ze zmianą miejsca zamieszkania, otoczenia, poznawania nowych ludzi, w konsekwencji zmiany trybu życia :) 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Ja w pierwszym roku numerologicznym ( tym ostatnim) tak jakby powróciłam do pewnych rzeczy i na nowo zaczęłam je robić: 

- podjęłam pracę po ponad rocznej przerwie ( i przeprowadzce w nowe miejsce),

- zaczęłam randkować i były to pierwsze randki po odejściu od męża.,

- dostałam bardzo ważny zasiłek - w sumie to zupełnie zmienił się mój sposób pozyskiwania zasobów finansowych. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. nałożył się u mnie na powrót Saturna i pełnię progresywną, więc było grubo :P 

Poznałam męża, rzuciłam pracę, wyjechałam za granicę, a na końcu się zaręczyłam :D tak w skrócie.

 

W tym 9 lat wcześniej poszłam na studia, co bardzo mi odmieniło światopogląd i poznałam chłopaka, z którym byłam prawie 7 lat i też bardzo mnie ukształtował ten związek. 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na kolejną 1, bo wtedy też wchodzę w PZ o wibracji 5 (jako numerologicznej 1 bardzo dobrze mi z wibracją 5) - czekam więc na to trzęsienie nieba i ziemi - tym bardziej, że bardzo ładnie łączy się to z astrologiczną interpretacją @Gringe :bukiet3i:

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Sięgam pamięcią do czasów przed covidem. To były takie? :P

Zaczęłam studia podyplowowe, poznałam wiele ciekawych osób. Jednocześnie zaczęłam nową pracę. Dużo ruchu, dojazdów. Zaczęłam też biegać. Ogólnie bardzo dobrze wspominam tamtem rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...