Jump to content

Runa Sowilo


katarzynam1

Recommended Posts

IMG_20211213_184010.thumb.jpg.dfad9a5452c51c23c5f1c189e579ec38.jpgWitajcie

 

To pierwsze forum w moim życiu na którym coś piszę.

 

Jestem mega początkująca w temacie run.

 

Dziś starłam z kamienia runę Sowilo, (zresztą, mam wrażenie, że na samym kamieniu jest  naturalnie ten znak i bez rysowania) przeczytałam, że jeśli nie pozna się dobrze jakiejkolwiek runy nie należy jej pisać. Więc postanowiłam ją chwilowo usunąć.

 

Właśnie jestem na etapie ozdób świątecznych, jakie było moje zdziwienie, gdy myjąc ręce zauważyłam odciśnięty z żywicy symbol owej runy

 

Czy może oznaczać, że runa mnie szuka, czy chce mi coś powiedzieć, czy złości się, że ja usunęłam....?

 

Nie mam pojęcia, co o tym sądzicie?

 

IMG_20211213_183832.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Jeśli jesteś wierząca w "znaki" to można się różnych rzeczy doszukać. Runy się nie złoszczą i nie szukają ludzi, jeśli już zaś o szukaniu jest mowa, to nie runa Ciebie szuka, tylko Ty runę. Może być po prostu tak, że energia tego znaku jest Ci do czegoś potrzebna i w tej sposób "przypomniała się". Na tym etapie, na którym się znajdujesz, czyli jesteś mega początkująca, najlepszym sposobem na rozpoznanie tego, co ma do przekazania, jest dokładne zapoznanie się ze znaczeniem tej runy, najlepiej najpierw od strony rekonstrukcyjnej, gdyż to jest podstawa. Nie spiesz się, czytaj jeden tekst po kilka razy, poświęć na to co najmniej parę dni. Miej też symbol w zasięgu wzroku, patrz na niego, trzymaj go w dłoniach, miej blisko siebie. I tylko ucz się, odczuwaj go, nic więcej. 

Nie jest tak, że jeśli znaku się nie pozna to nie należy go ryć. Przeciwnie, do oswojenia się z Futharkiem wskazane jest wykonanie go albo chociaż zakup, czegokolwiek, obojętnie na jakim nośniku. Co prawda przed wykonaniem / zakupem powinno się choć cokolwiek dowiedzieć o runach, ale z tym problemu nie ma, u nas jest sporo fajnego materiału i jest podzielony, osobno jest o runach rekonstrukcyjnych a osobno o "ezorunach". 

Ryć zaś nie należy znaków w określonym celu, czyli póki nie poznasz ich energii = nie używaj. Ta zasada obowiązuje zresztą w całym panteonie magii i czynienia :) 

  • W punkt 2
  • Super 2
  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...