Skocz do zawartości

Święta, Sylwester i co dobrego? ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Jak spędzę święta?

 

XII Wisielec, 3 kielichy, IV Umiarkowanie -> spokojnie i trochę nudno, ale na pewno nie zabraknie jedzenia i alkoholu

 

Jak spędzę Sylwestra?

 

9 mieczy, 5 buław, IX Pustelnik -> Sylwestra mam spędzić z chłopakiem - albo we dwoje, albo na jakiejś imprezie. Raczej nie będzie mi się tam podobało. Zadałam dodatkowe pytanie: co będzie przyczyną? -> Rycerz buław - jakiś facet sprawi mi przykrość.

 

Co dobrego mnie spotka w ciągu trzech miesięcy?

 

Królowa kielichów, XVI Wieża, VIII Siła -> obecnie zamartwiam się różnymi sprawami. Mam nadzieję, że wieża zwiastuje koniec trudnej sytuacji i sprawi, że uwierzę w swoje możliwości i moja sytuacja się poprawi.

 

Kompilacja luźno związanych ze sobą pytań. Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Anastazja979 napisał:

9 mieczy, 5 buław, IX Pustelnik

Jak patrze na te karty to sie zastanawiam czy na jakas impreze wogole pojdziecie. Bo owna karta to Pustelnik. Mam nadzieje jedynie ze nie spedzisz tej nocy samotnie. Raczej kiepskie karty na sylwka.

 

Godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Królowa kielichów, XVI Wieża, VIII Siła

Krolowa kielichow  jakis czas temu uznalysmy na forum za jedna z najgorszych kart. To laska co sie łudzi nie bierze byka za rogi tylko zyje wspomnieniami. Ciesze sie ze ten okres u Ciebie sie konczy. Napewno zmieni Ci sie perspektywa. Nabierzesz pewnosci siebie i bedziesz dzialac smielej i z wieksza energia. Karty moga dotyczyc tez zwiazku. Poczujesz sie w nim pewniej i byc moze pozytywnie to zadziala na sfere seksualna. Bedzie wiecej namietnosci.

 

 

Co do swiat nie mam nic do dodania.

 

 

 

 

 

  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
Godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Jak spędzę święta?

 

XII Wisielec, 3 kielichy, IV Umiarkowanie ->

Sielankowo. Możesz czuć się trochę „oderwana” od reszty grupy i nie podzielać wesołego ducha świat. Możesz przyczyna będą Twoje przemyślenia. Kontemplacja otoczenia bez aktywnego udziału. 
3 Kielichy i Umiar pokazują, że atmosfera będzie przyjemna i bezproblemowa. Łagodna. 
 

Godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Jak spędzę Sylwestra?

 

9 mieczy, 5 buław, IX Pustelnik

Pomysł na Sylwestra może przysporzyć Ci dużo rozmyślania na ten temat - może będziesz zastanawiać się w co się ubrać. Ogólnie problem który przysporzy Ci rozmyślań. 5 Buław - tu możesz mieć swoj pomysł a chłopak swoj - w jakiś sposób będą ścierać się ze sobą dwie opcje i jazdy będzie chciał postawić na swoim. Finalnie, w Pustelniku poczujesz się” wszystko widziałam i wszystko przeżyłam”- może pójdziecie na imprezę, do ludzi do czego nie będziesz przekonana bo w jakiś sposób masz z tym złe skojarzenia lub doświadczenia( rozczarowanie). 
Rycerz Buław jako przyczyna - może być Twój facet i jego sposob działania, to, co zrobi w powyższym temacie. 
 

Godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Co dobrego mnie spotka w ciągu trzech miesięcy?

 

Godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Królowa kielichów, XVI Wieża, VIII Siła

Przeobrażenie z emocjonalnej i nieśmiałej Królowej Kielichów w pewną siebie i swojej siły kobietę - będziesz umiała postawić na swoim pod wpływem wydarzenia które niejako wymusi na Tobie ten sposób działania.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Blackraven napisał:

Jak patrze na te karty to sie zastanawiam czy na jakas impreze wogole pojdziecie. Bo owna karta to Pustelnik. Mam nadzieje jedynie ze nie spedzisz tej nocy samotnie. Raczej kiepskie karty na sylwka.

 

Krolowa kielichow  jakis czas temu uznalysmy na forum za jedna z najgorszych kart. To laska co sie łudzi nie bierze byka za rogi tylko zyje wspomnieniami. Ciesze sie ze ten okres u Ciebie sie konczy. Napewno zmieni Ci sie perspektywa. Nabierzesz pewnosci siebie i bedziesz dzialac smielej i z wieksza energia. Karty moga dotyczyc tez zwiazku. Poczujesz sie w nim pewniej i byc moze pozytywnie to zadziala na sfere seksualna. Bedzie wiecej namietnosci.

 

 

Co do swiat nie mam nic do dodania.

 

 

 

 

 

 

2 minuty temu, Gringe napisał:

Sielankowo. Możesz czuć się trochę „oderwana” od reszty grupy i nie podzielać wesołego ducha świat. Możesz przyczyna będą Twoje przemyślenia. Kontemplacja otoczenia bez aktywnego udziału. 
3 Kielichy i Umiar pokazują, że atmosfera będzie przyjemna i bezproblemowa. Łagodna. 
 

Pomysł na Sylwestra może przysporzyć Ci dużo rozmyślania na ten temat - może będziesz zastanawiać się w co się ubrać. Ogólnie problem który przysporzy Ci rozmyślań. 5 Buław - tu możesz mieć swoj pomysł a chłopak swoj - w jakiś sposób będą ścierać się ze sobą dwie opcje i jazdy będzie chciał postawić na swoim. Finalnie, w Pustelniku poczujesz się” wszystko widziałam i wszystko przeżyłam”- może pójdziecie na imprezę, do ludzi do czego nie będziesz przekonana bo w jakiś sposób masz z tym złe skojarzenia lub doświadczenia( rozczarowanie). 
Rycerz Buław jako przyczyna - może być Twój facet i jego sposob działania, to, co zrobi w powyższym temacie. 
 

 

Przeobrażenie z emocjonalnej i nieśmiałej Królowej Kielichów w pewną siebie i swojej siły kobietę - będziesz umiała postawić na swoim pod wpływem wydarzenia które niejako wymusi na Tobie ten sposób działania.

 

Dzięki dziewczyny! Zgadzam się z waszymi opiniami - królowa kielichów to płaczka. 

Szkoda, że takie słabe karty na sylwka, ale może nie będzie najgorzej :( Przyszło mi jeszcze do głowy, że może zachoruje i będę leżeć w łóżku. Rycerz buław jako ktoś, kto ma gorączkę?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 minuty temu, Anastazja979 napisał:

Przyszło mi jeszcze do głowy, że może zachoruje i będę leżeć w łóżku. Rycerz buław jako ktoś, kto ma gorączkę?

Ja w tych kartach nie widzę choroby. Pustelnik odsuwa się od otoczenia z własnej woli, ma bogate doświadczenie i zna zakończenie każdej bajki - przynajmniej tak mi wychodził w kartach. Pokazywał postawę dość cyniczną i brak wiary w dobre zakończenia( w skrajnych przypadkach). Tutaj np: może będziesz chciała wyjść wcześniej z imprezy lub Twój facet wyjdzie wcześniej( stad ten problem spowodowany przez Rycerza Buław - pokazuje mi kierowców- może pojedzie gdzieś?). No wyszedł mi słowotok - może coś z tego Ci się przyda ;) 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
11 godzin temu, Anastazja979 napisał:

XII Wisielec, 3 kielichy, IV Umiarkowanie

 

Będzie spokojnie, możesz myśleć o czymś innym. Wisielec czasem mi pokazuje nudę, ale dalej 3 Kielichy, także atmosfera będzie miła, radosna. Dużo picia i jedzenia, tak jak pisałaś ;p

 

12 godzin temu, Anastazja979 napisał:

9 mieczy, 5 buław, IX Pustelnik

 

Będziesz dużo rozmyślać na ten temat, dużo chyba jakiegoś martwienia się widać. 5 Buław- może będziecie się kłócić co do tego, jak macie spędzić ten ostatni dzień w roku. W Pustelniku powinno się wyciszyć.

Rycerz Buław- niekoniecznie facet. To jest karta działania, ruchu. Może będzie Cię drażnić, że za dużo się dzieje.

 

12 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Królowa kielichów, XVI Wieża, VIII Siła

 

Myślę, że karty pokazują tu Twoją metamorfozę. Wieża to taka nagła zmiana, coś runie. Nabierzesz nowej energii, siły, pewności siebie i wiary :)

 

Kochana, wszystkiego dobrego ! :slonko:

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.12.2021 o 22:39, Anastazja979 napisał:

Jak spędzę święta?

 

XII Wisielec, 3 kielichy, IV Umiarkowanie -> Możesz czuć się trochę nieobecna przy świątecznym stole, pomimo że atmosfera będzie ciepła i radosna. Czas może się trochę dłużyć tego dnia. Ewentualnie może trochę wypijesz.

 

Jak spędzę Sylwestra?

 

9 mieczy, 5 buław, IX Pustelnik -> Sylwestra mam spędzić z chłopakiem - Jakieś zmartwienie może Cię dopaść tego dnia. Jeśli nie idzie na jakąś imprezę, co może wskazywać 5 buław, to może między wami dojść do jakiejś niepotrzebnej sprzeczki lub dosyć burzliwej dyskusji. W ten dzień możesz trochę oddać się kontemplacji na temat minionego roku, życia itd. Kolejny raz trochę energia zamknięcia się w sobie, wyobcowania.

 

Co dobrego mnie spotka w ciągu trzech miesięcy?

 

Królowa kielichów, XVI Wieża, VIII Siła -> myślę, że coś się w tobie zmieni z kobiety, która możliwe, że zbyt wiele od siebie daje, staniesz się bardziej pewna siebie, pociągająca trochę za sznurki, stawiająca granice.

 

Kompilacja luźno związanych ze sobą pytań. Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji.

Życzę wszystkiego dobrego w nowym roku!

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Jak spędzę święta?

Wygląda, że będziesz mieć czas na odpoczynek i może w miłej rodzinnej atmosferze. 3 kielichy to przecież świętowanie a Umiarkowanie to równowaga i spokój. Czyli ogólnie sympatycznie. 

W dniu 13.12.2021 o 22:39, Anastazja979 napisał:

Jak spędzę Sylwestra?

 

9 mieczy, 5 buław, IX Pustelnik

Wygląda na to, że ktoś będzie chciał go spędzić spokojnie i bez fajerwerkow. Te karty pokazują, jakby Ci się ta opcja nie podobała, jakbyś była nią trochę zawiedziona. 

W dniu 13.12.2021 o 22:39, Anastazja979 napisał:

Co dobrego mnie spotka w ciągu trzech miesięcy?

 

Królowa kielichów, XVI Wieża, VIII Siła

Coś runie, a na zgliszczach powstanie coś nowego. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Wisielec to również skłonności do używek, przy 3 kielichów może pokazywać, że trochę zabalujecie. Umiarkowanie, czyli na spokojnie. 

 

Też mi się wydaje, że nie pojedziesz nigdzie na sylwestra, może być jakaś sprzeczka z chłopakiem. 

 

W ciągu 3 miesięcy przestaniesz być taka wrażliwa i delikatna i się zmienisz. Zaczniesz walczyć o swoje, czyli zmienisz się na plus 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.12.2021 o 22:39, Anastazja979 napisał:

Jak spędzę święta?

 

XII Wisielec, 3 kielichy, IV Umiarkowanie -> Tak średnio było, trochę nudno - mało ludzi. Dużo jedzenia i sporo alkoholu. 

 

Jak spędzę Sylwestra?

 

9 mieczy, 5 buław, IX Pustelnik -> Sylwestra mam spędzić z chłopakiem - albo we dwoje, albo na jakiejś imprezie. Raczej nie będzie mi się tam podobało. Zadałam dodatkowe pytanie: co będzie przyczyną? -> Rycerz buław - jakiś facet sprawi mi przykrość.

Sylwester spędziłam w domu z chłopakiem. Trochę mi było smutno, że nie jesteśmy w większym gronie na jakieś imprezie, ale chłopak bardzo się starał, żeby to był fajny wieczór. Ogólnie na plus.

Dziękuję za pomoc w interpretacji!

 

 

 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Święta, Sylwester i co dobrego? ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...