Skocz do zawartości

Czy ona mnie kocha?


Malakim

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkład z 3 kart gdzie 1 - jak mnie postrzega osoba o którą pytam, 2 - co ma w sercu wobec mnie 3 - odpowiedź na pytanie o miłość. Nie końca rozumiem czym się różni pozycja 2 i 3 od siebie. Rozkład znalazłem na blog.otylia.

Karty które mi wyszły:

1. Paź monet.

2. Kochankowie

3. Mag.

  Paź - mówi o tym że postrzega mnie jako osobę młodą, wciąż uczącą się, ale posiadającą szerokie zdolności związane z materialnymi aspektami (jakieś rzemiosło, praktyczne rzeczy, finanse itp) - tu by się zgadzało jako opis mojej osoby.

  Kochankowie - karta mówi że żywi wobec mnie uczucie, może jest nawet zakochana.

Mag - nie do końca rozumiem - są to jakieś przelotne uczucia? Zafascynowanie/oczarowanie moją osobą?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Malakim napisał:

Rozkład z 3 kart gdzie 1 - jak mnie postrzega osoba o którą pytam, 2 - co ma w sercu wobec mnie 3 - odpowiedź na pytanie o miłość. Nie końca rozumiem czym się różni pozycja 2 i 3 od siebie. Rozkład znalazłem na blog.otylia.

Karty które mi wyszły:

1. Paź monet.

2. Kochankowie

3. Mag.

Pracowity ale zimny.

 Kochankowie mówią o kimś przeznaczonym przez Boga, Los, Wszechświat. Jest w niej miłość.

A w Magu zwodzi Ci po prostu. Nie się zdradzić. Pokazuje swoje różne oblicza, a Ty nie wiesz co jest granie i stąd karty. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzi w Tobie młodą osobę, która jeszcze się i uczy i zaczyna dopiero swoją przygodę życia. 

Kochankowie - patrząc na pierwszą i trzecia kartę to chyba nie ma tu miłości. Pani liczy na romans, możliwe również, że ma inną na celowniku. 

Raczej nie ma tu miłości, chce poflirtować. Mag może mówić właśnie o jakiś próbach manipulacji. 

Karty nie wyglądają ciekawie, ale ciężko je zinterpretować. Sam napisałeś, że nie wiemy dokładnie co oznacza trzecia pozycja. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteśmy znajomymi ze szkoły, poznaliśmy się na pewnym wydarzeniu. No i jest młodsza ode mnie - ja studiuję i pracuję, ona zresztą też. Z jednej strony nie pokazuje względem mnie uczuć, ale z drugiej lubi się ze mną spotkać, pogadać. Ja też raczej uczuć nie pokazuję, taki mam nawyk, choć dziewczyna mi się podoba.

Edytowane przez Malakim
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Szczerze? Można się ze mną nie zgodzić (pewnie teraz pojadę po bandzie), ale mi tak wygląda, jakby dziewczyna szukała zwyczajnie kogoś dobrze zarabiającego. W paziu denarów wyszedłeś jako ktoś z cienkim portfelem i jako student. Mag to kupiec. W kochankach ma dylemat - lubi Cię, ale chciałaby czegoś więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to bym nie wpadł. Z tym giermkiem rzecz jest taka że ogólnie jestem przez ludzi postrzegany za młodszego niż jestem w rzeczywistości, nawet z wyglądu. Więc Mag w ogóle nie mówi o miłości, wbrew temu co nieraz czytałem w opisie tej karty, I raczej mogę się spodziewać tylko koleżeńskiej relacji, ew jakiś romans wchodzi w grę?

Edytowane przez Malakim
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 20.12.2021 o 20:01, Malakim napisał:

Rozkład z 3 kart gdzie 1 - jak mnie postrzega osoba o którą pytam, 2 - co ma w sercu wobec mnie 3 - odpowiedź na pytanie o miłość. Nie końca rozumiem czym się różni pozycja 2 i 3 od siebie. Rozkład znalazłem na blog.otylia.

Karty które mi wyszły:

1. Paź monet.

2. Kochankowie

3. Mag.

Tak jak wcześniej pisał @nastek96 - nie bardzo wiemy o co pytałeś karty kiedy je rozkładałeś. Czy Cię kocha? To jest bardzo poważna sprawa i aby mówić o tak potężnym uczuciu między dwojgiem ludzi, musi być coś więcej niż sporadycznie wymieniane „cześć”. 
Tak, postrzega Cię jako młodszego, mniej doświadczonego, kolegę. Traktuje po przyciacielsku - Denary zawsze coś dają( nie tylko kasę), może być wsparcie moralne, rozmowa, pomoc w nauce itp. 
W Kochankach - jeśli to ma w sercu wobec Ciebie, to dokonała już wyboru. Lubi Cię, jest Ci przychylna. 
Mag mówi o romansie - nie jest to karta na miłość. Człowiek w tej karcie potrafi tak „zbałamucić”, że zawsze dopnie swego, swoich planów. 
Wg mnie możliwy jest romans jednak dziewczyna nie postrzega Cię jako docelowego partnera. 

  • Lubię to! 4
  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie do kart było dokładnie takie jak w tytule.

Nie wiem czy tak można z kartami robić, ale spróbowałem jeszcze dociągnąć jedną kartę z tym samym pytaniem żeby to jakoś rozjaśnić to wyszedł diabeł.

Edytowane przez Malakim
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pani ma bardziej romansowe nastawienie. Kochankowie mogą mówić o chęci przeżycia romansu. 

W Diable możesz panią fascynować cieleśnie, ale nie ma tu miłości.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2021 o 21:01, Malakim napisał:

Rozkład z 3 kart gdzie 1 - jak mnie postrzega osoba o którą pytam, 2 - co ma w sercu wobec mnie 3 - odpowiedź na pytanie o miłość. Nie końca rozumiem czym się różni pozycja 2 i 3 od siebie. Rozkład znalazłem na blog.otylia.

Karty które mi wyszły:

1. Paź monet.

2. Kochankowie

3. Mag.

  Paź - mówi o tym że postrzega mnie jako osobę młodą, wciąż uczącą się, ale posiadającą szerokie zdolności związane z materialnymi aspektami (jakieś rzemiosło, praktyczne rzeczy, finanse itp) - tu by się zgadzało jako opis mojej osoby.

  Kochankowie - karta mówi że żywi wobec mnie uczucie, może jest nawet zakochana.

Mag - nie do końca rozumiem - są to jakieś przelotne uczucia? Zafascynowanie/oczarowanie moją osobą?

 

1. Postrzega Cię póki co, koleżeńsko. W kontekście relacji, relacje sygnowane paziem denarów to znajomi, z pracy, ze szkoły etc. 

2. W sercu ma jakąś fascynację, zastanawia się nad tą znajomością. 

3. No cóż, Mag rozdaje karty, lubi flirtować. W Magu jest fascynacja i ciekawość, bo ta karta symbolizuje eksperymenty, doznawanie nowego. Nie kocha Cię, ale jest zainteresowana Tobą. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mag to potencjał. Łącznie z kart-jest zauroczona

 

Edit. Przeczytałam  wypowiedzi u góry.. No nie wiem, jak dla mnie karty na początek znajomości spoko.. a tu już, że manipulacje, patrzy na portfel... Uważałabym z takim czarnowidzstwem

Edytowane przez Arcan
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
W dniu 20.12.2021 o 21:01, Malakim napisał:

1. Paź monet.

2. Kochankowie

3. Mag.

 

1. Postrzega Cię póki co jako kolegę, kumpla. 

2. Podobasz jej się, rozważa chyba opcje, zastanawia się. 

3. Mag to jest pewien potencjał. Patrząc na kartę wyżej - wg mnie może być zauroczona. Mag mi czasem pokazuje zafascynowanie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochać to za dużo powiedziane to relacja bardziej koleżeńska w paziu monet  z pozostałymi kartami bardziej do romansu.  Jednak napewno podobasz się jej , jest zainteresowana , zafascynowana o czym mówią Kochankowie i mag według mnie chciała by czegos więcej niż zwykle koleżeństwo .

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

W dniu 30.12.2021 o 12:50, Arcan napisał:

Mag to potencjał. Łącznie z kart-jest zauroczona

Możesz wyjaśnić jak połączyłaś karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Ekspert
59 minut temu, Malakim napisał:

Cóż, jak na razie pani wyjechała, więc raczej z bliższej relacji nici.

Będę się powtarzać - rozłóż coś większego na tą relację, na przykład Krzyż Celtycki. :) 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ciężko by mi było opisywać bez zdjęcia.

IMG_20220125_201604.thumb.jpg.705ec4467cff549b04037c213a027e18.jpg

 

1 karta- 5 kielichów mówi o moim skupieniu na negatywnych uczuciach co tej relacji, jakieś smutki, żale, poczucie straty i rozczarowania.

2 karta - 8 buław - mój problem jest pogłębiany przez moje akcje, może przez to że wgl podjąłem się jakiejś akcji w tym temacie?

3 karta -  7 mieczy - powodem tej sytuacji jest ukrywanie uczuć przeze mnie lub ostrożność.

4 karta - Mag - sytuacja z przeszłości która na to wpływa..... tutaj kompletnie nie wiem o czym może mówić mag, kojarzy mi się jedynie z komunikacją. Komunikowanie swoich uczuć?

5 karta - 8 kielichów - efektami jakich obecnie oczekuję lub się spodziewam jest wypalenie się uczuć,, rozczarowania.

6 karta - 6 mieczy - najbliższa przyszłość to powolne rozpoczynanie czegoś nowego, przełamywanie schematów, możliwa jakaś forma relacji na odległość.

7 karta - As buław - moja postawa to próby podejmowania jakichś działań, impulsywnych raczej nieprzemyślanych ( to jak dla mnie łączy się z 8 buław, i widocznie taka postawa jest problemem)

8 karta - Świat - obraz sytuacji jaki widzi otoczenie. Hmmm nie wiem szczerze jak to zinterpretować. Może otoczenie widzi obecną sytuację jako taką jaka powinna być?

9 karta - 5 mieczy - czyli czego zazwyczaj się obawiam lub oczekuję w tej sytuacji  to porażka, że będę walczył o spełnienie czegoś co jest nierealne.

10 karta - Pustelnik - rezultat lub co się może stać, no pustelnik ewidentnie mówi o samotności, braku relacji.

 

Do tego podczas tasowania wypadły mi rycerz kielichów i 7 buław - nierealne podchodzenie do spraw uczuciowych, niepokój i trudności w realizacji zamiarów

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wielkiej miłości w tych kartach nie widać... widać, że ona Ci się podoba, co mogłoby być wstępem do kontynuacji bliższej znajomości (Mag, As Buław).

Mogłeś być zaskoczony jej wyjazdem, nie spodziewałeś się tego (8 Buław) i  z całą tą sytuacją czujesz się niefajnie - widać tu żal, rozczarowanie, w pewien sposób możesz czuć się oszukany na zasadzie "nie tak miało być" (5 Kielichów, 7 Mieczy, 5 Mieczy) sytuacją i tym, że nie miałeś na nią wpływu, tym wyjazdem (6 Mieczy, Świat - te karty mogą pokazywać albo dużą odległość albo to, że nieprędko wróci). Pustelnik pokazuje wycofanie i wyciąganie wniosków na przyszłość.

8 Kielichów w połączeniu z Pustelnikiem mówi o "wyjściu z relacji".

Rycerz Kielichów w połączeniu z 7 Buław może pokazywać sytuację: podoba mi się ale tego nie pokażę - to może być ważną wskazówką dla Ciebie.

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2021 o 13:17, Malakim napisał:

W sensie że ona nie chce się zdradzić?

 

 Dokładnie. Jest tu potencjał na miłość z jej strony - karta Kochankowie. Dla mnie zawsze ta karta oznacza ludzi których połączył Bóg, los, siła wyższa. W Magu kombinuje żeby się nie zdradzić ze swoich uczuć do Ciebie. 

5 godzin temu, Szept myśli napisał:

Może w tym Rycerzu i 7 bulaw powalcz..7 buław niczego nie przekreśla to karta odwagi i walki o swoje 

Rycerza nigdzie nie widzę. Karta 7 Buław  -  jak wyżej. 

Edytowane przez VildVoman
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

1 karta- 5 kielichów mówi o moim skupieniu na negatywnych uczuciach co tej relacji, jakieś smutki, żale, poczucie straty i rozczarowania.

 

 Tak. Na dodatek wyolbrzymianie przeszkód. Widzenie w czarnych barwach.

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

2 karta - 8 buław - mój problem jest pogłębiany przez moje akcje, może przez to że wgl podjąłem się jakiejś akcji w tym temacie?

Nie znam pytania. 8 Buław to nagła, szybka reakcja. Okazja, którą mogłeś źle rozegrać.

 

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

3 karta -  7 mieczy - powodem tej sytuacji jest ukrywanie uczuć przeze mnie lub ostrożność.

 Raczej okłamywanie. Nieczysta gra.

 

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

4 karta - Mag - sytuacja z przeszłości która na to wpływa..... tutaj kompletnie nie wiem o czym może mówić mag, kojarzy mi się jedynie z komunikacją. Komunikowanie swoich uczuć?

Jeżeli przeszłość wpływa na teraźniejszość, czyli była nieczysta gra, manipulacje, to nieprzychylny wynik nie powinien dziwić.

 

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

5 karta - 8 kielichów - efektami jakich obecnie oczekuję lub się spodziewam jest wypalenie się uczuć,, rozczarowania.

To jest z góry otwieranie sobie furtki bezpieczeństwa. Nie spodoba mi się, to sobie pójdę, a potem jakby co, powrócę. Z taką postawą trudno zdobywać kogokolwiek. Albo się chce i robi wszystko w tym kierunku. Albo nie chcesz, to nie zawracaj sobie i dziewczynie gitary.

 

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

6 karta - 6 mieczy - najbliższa przyszłość to powolne rozpoczynanie czegoś nowego, przełamywanie schematów, możliwa jakaś forma relacji na odległość.

Tak, z naciskiem na odległość.

 

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

7 karta - As buław - moja postawa to próby podejmowania jakichś działań, impulsywnych raczej nieprzemyślanych ( to jak dla mnie łączy się z 8 buław, i widocznie taka postawa jest problemem)

As Buław może łączyć się z 8 Buław. Za szybko wystartowałeś. Dokładniej - nagle, z zaskoczenia. Mogła źle odczytać Twój ruch.

 

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

8 karta - Świat - obraz sytuacji jaki widzi otoczenie. Hmmm nie wiem szczerze jak to zinterpretować. Może otoczenie widzi obecną sytuację jako taką jaka powinna być?

Świat nie widzi w tym potencjału. Któraś ze stron zrezygnuje.

 

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

9 karta - 5 mieczy - czyli czego zazwyczaj się obawiam lub oczekuję w tej sytuacji  to porażka, że będę walczył o spełnienie czegoś co jest nierealne.

Pyrrusowego zwycięstwa się obawiasz. Że nie wszystko pójdzie po Twojej myśli. W którymś momencie będziesz musiał z czegoś zrezygnować, a tego nie chcesz.

 

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

10 karta - Pustelnik - rezultat lub co się może stać, no pustelnik ewidentnie mówi o samotności, braku relacji.

 

Obrażony odsuniesz się na bok. 

 

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

Do tego podczas tasowania wypadły mi rycerz kielichów i 7 buław - nierealne podchodzenie do spraw uczuciowych, niepokój i trudności w realizacji zamiarów

Ja bym nie brała pod uwagę tych kart. No ale Ty je liczysz. Rycerz jest niestały w uczuciach, zbyt porywczy. Natomiast karta 7 Buław wskazuje na wytrwałość, systematyczność, upór w dążeniu do celu no i to samotna walka.

 

Proszę mi wybaczyć, dodam swoją uwagę - czy nie można wprost. Podejść i powiedzieć co Tobie w duszy gra. To takie proste :yes:

 

Edytowane przez VildVoman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, VildVoman napisał:

 

 Dokładnie. Jest tu potencjał na miłość z jej strony - karta Kochankowie. Dla mnie zawsze ta karta oznacza ludzi których połączył Bóg, los, siła wyższa. W Magu kombinuje żeby się nie zdradzić ze swoich uczuć do Ciebie. 

Rycerza nigdzie nie widzę. Karta 7 Buław  -  jak wyżej. 

Te dwie karty wyleciały mu z talii i tez maja znaczenie pisze o tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, VildVoman napisał:

 

 Tak. Na dodatek wyolbrzymianie przeszkód. Widzenie w czarnych barwach.

Nie znam pytania. 8 Buław to nagła, szybka reakcja. Okazja, którą mogłeś źle rozegrać.

 

 Raczej okłamywanie. Nieczysta gra.

 

Jeżeli przeszłość wpływa na teraźniejszość, czyli była nieczysta gra, manipulacje, to nieprzychylny wynik nie powinien dziwić.

 

To jest z góry otwieranie sobie furtki bezpieczeństwa. Nie spodoba mi się, to sobie pójdę, a potem jakby co, powrócę. Z taką postawą trudno zdobywać kogokolwiek. Albo się chce i robi wszystko w tym kierunku. Albo nie chcesz, to nie zawracaj sobie i dziewczynie gitary.

 

Tak, z naciskiem na odległość.

 

As Buław może łączyć się z 8 Buław. Za szybko wystartowałeś. Dokładniej - nagle, z zaskoczenia. Mogła źle odczytać Twój ruch.

 

Świat nie widzi w tym potencjału. Któraś ze stron zrezygnuje.

 

Pyrrusowego zwycięstwa się obawiasz. Że nie wszystko pójdzie po Twojej myśli. W którymś momencie będziesz musiał z czegoś zrezygnować, a tego nie chcesz.

 

Obrażony odsuniesz się na bok. 

 

Ja bym nie brała pod uwagę tych kart. No ale Ty je liczysz. Rycerz jest niestały w uczuciach, zbyt porywczy. Natomiast karta 7 Buław wskazuje na wytrwałość, systematyczność, upór w dążeniu do celu no i to samotna walka.

 

Proszę mi wybaczyć, dodam swoją uwagę - czy nie można wprost. Podejść i powiedzieć co Tobie w duszy gra. To takie proste :yes:

 

Powiedziałbym że trafne, ale z drugiej strony hmm.... dziewczyna też stwierdziła że jej jednak bliższe relacje nie interesują na ten moment i trzyma dystans kiedy próbuję się zbliżyć. To jednak zniechęca do wyznań, a nachalny nie chcę być.

Edytowane przez Malakim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko jedno w życiu nic nie  jest proste  karty pokazały aktualną sytuacje  reszta należy do nas pierwszy rozkład pokazał że jest potencjał krzyż celtycki emocje i dokładniejsze sprawy typu emocje itp na chwilę obecna chłopie działaj tylko tak się przekonasz czy warto było 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 25.01.2022 o 19:47, Malakim napisał:

karta- 5 kielichów mówi o moim skupieniu na negatywnych uczuciach co tej relacji, jakieś smutki, żale, poczucie straty i rozczarowania.

karta na pozycji pierwszej mówi o aktualnej sytuacji - 5 Kielichów pokazuje Twój żal, smutek. Utknąłeś w przeszłości, skupiasz się na tym, co było miłe ale się skończyło( nie widujesz dziewczyny), możesz tym samym przegapić coś o wiele istotniejszego - 2 Kielichów która jest szansą na wzajemne uczucie. Może jest ktoś inny kogo nie zauważasz? 
 

W dniu 25.01.2022 o 19:47, Malakim napisał:

2 karta - 8 buław - mój problem jest pogłębiany przez moje akcje, może przez to że wgl podjąłem się jakiejś akcji w tym temacie?

To krzyżuje się z tym - czyli, co podbija problem, wpływa na bieżącą sytuację: w połączeniu z 5 Kielichów brakuje Ci kontaktu z tą dziewczyną, komunikacji z nią- bycia na bieżąco. 
 

W dniu 25.01.2022 o 19:47, Malakim napisał:

3 karta -  7 mieczy - powodem tej sytuacji jest ukrywanie uczuć przeze mnie lub ostrożność.

Karta na pozycji trzeciej to jest to, co jest dla Ciebie zrozumiałe, świadome, do czego ewentualnie dążysz: fakt, nie jesteś szczery w 100% w kwestii uczuć, chowasz je z obawy przed odrzuceniem( osoby w 7 Mieczy niekoniecznie są „podle” z zamierzenia ale często chodzi o ukrywanie uczuć z obawy przed zranieniem, odrzuceniem). 
 

W dniu 25.01.2022 o 19:47, Malakim napisał:

4 karta - Mag - sytuacja z przeszłości która na to wpływa..... tutaj kompletnie nie wiem o czym może mówić mag, kojarzy mi się jedynie z komunikacją. Komunikowanie swoich uczuć?

Karta na pozycji 4( dół rozkładu) mówi o nieświadomej stronie sprawy. Zacytuję tu H. Banzhaf’a: „Karta ta pokazuje fundamentalne podstawy, choć często jest niedoceniana. Spełnia ona ważną funkcję, również jej znaczenie jest o wiele ważniejsze niż znaczenie kart na miejscu „3”. Stabilne karty, jeśli znajdują się na tym miejscu, pokazują, że istnieje wystarczająco dużo zaufani, wytrwałości i siły do pokonania przeszkód. Natomiast krytyczne karty( np wszystkie karty z dworu Mieczy z wyjątkiem Asa, 6, Króla i Królowej) pokazują budzący wątpliwości, słaby fundament i umniejszają wymowę innych kart, także wtedy, gdy ogólne wrażenie wszystkich pozostałych kart jest optymistyczne. 
Ty masz w tym miejscu Maga - potężną kartę AW, gdzie możesz spełnić swoje zamierzenia jeśli tylko masz taką wolę. Kwestia tego - czy Ty chcesz wyjść ze swej strefy komfortu i zainicjować te zmiany?

 

W dniu 25.01.2022 o 19:47, Malakim napisał:

5 karta - 8 kielichów - efektami jakich obecnie oczekuję lub się spodziewam jest wypalenie się uczuć,, rozczarowania.

Karta na pozycji piątej mówi o najbliższej przeszłości, często odkrywa przyczyny obecnej sytuacji: 8 Kielichów. 
Za Tobą etap kiedy tkwiłeś w sytuacji która Cię nie satysfakcjonowała - widywałem ją, może rozmawialiście i było milo ale wewnętrznie chciałeś czegoś więcej choć z drugiej strony sam się hamowałeś by nie okazać uczuć. Sytuacja patowa. Czekałeś na definitywny krok ze strony koleżanki - który jie nastąpił. Sytuacja się zmieniła - koleżanka wyjechała a Ty zostałeś sam. 8 Kielichów to Saturn w Rybach - smutek. Jest to też karta brama. Aby ją przejść trzeba przełamać schemat o którym mówi sytuacja na karcie. 

 

W dniu 25.01.2022 o 19:47, Malakim napisał:

6 karta - 6 mieczy - najbliższa przyszłość to powolne rozpoczynanie czegoś nowego, przełamywanie schematów, możliwa jakaś forma relacji na odległość.

Jestem podobnego zdania. Karta na tej pozycji mówi o najbliższym czasie - tutaj ruszasz z miejsca, opuszczasz sytuację smutku i tego, co Cię nie zadowala. Jest szansa na rozpoczęcie czegoś innego, zmiana perspektywy myślenia. Tez jest to ważna karta- brama. 
 

W dniu 25.01.2022 o 19:47, Malakim napisał:

7 karta - As buław - moja postawa to próby podejmowania jakichś działań, impulsywnych raczej nieprzemyślanych ( to jak dla mnie łączy się z 8 buław, i widocznie taka postawa jest problemem)

Twoje nastawienie do problemu( Twoja postawa tak jak napisałeś wyżej) - jest w Tobie pomysł, chęć wykonania pierwszego kroku, zainicjowanie ponownie kontaktu. As Buław jest kartą kontaktową, często oznacza wiadomości. 

 

W dniu 25.01.2022 o 19:47, Malakim napisał:

8 karta - Świat - obraz sytuacji jaki widzi otoczenie. Hmmm nie wiem szczerze jak to zinterpretować. Może otoczenie widzi obecną sytuację jako taką jaka powinna być?

Karta na tej pozycji może pokazywać miejsce wydarzeń jak i wpływ innych osób. Wpływ środowiska na Twój problem, Twoje pytanie.

Tutaj stawiam bardziej na wpływ wydarzeń w Twoim życiu niż konkretnych osób - jakiś cykl uległ zakończeniu, finalizacji. Moze nastąpiło szczęśliwe rozwiązanie a może - chodzi o wyjazd tej dziewczyny i sprawy trzeba zacząć zupełnie od początku i na innym już gruncie? To, co stare już się zakończyło. Cykl się wypełnił. 
 

W dniu 25.01.2022 o 19:47, Malakim napisał:

9 karta - 5 mieczy - czyli czego zazwyczaj się obawiam lub oczekuję w tej sytuacji  to porażka, że będę walczył o spełnienie czegoś co jest nierealne.

Ja bym powiedziała, że nie tyle boisz się porażki, co tego, że zwycięstwo przyjdzie zbyt łatwo i nie poczujesz jego smaku. 
Odoba na karcie 5 Mieczy jest wciąż zadowolona, że 3 Miecze trzyma a jeszcze dwa leżą u jej stop. Czyżby nie umiała poradzić sobie ze swoim małym sukcesem?

 

W dniu 25.01.2022 o 19:47, Malakim napisał:

10 karta - Pustelnik - rezultat lub co się może stać, no pustelnik ewidentnie mówi o samotności, braku relacji.

Pustelnik jest samotny z wyboru. Nikt go przecież nie odrzuca - on sam wycofuje się z otoczenia i skupia na sobie. Pustelnik często tez mówi o podróżnikach wiec może wybierzesz właśnie tą drogę niż „zakotwiczyć” w porcie.  


 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Gringe. Tylko pytanie skąd tam 2 kielichów? Takiej karty nie wyciągnąłem :mysli:

11 minut temu, Gringe napisał:

możesz tym samym przegapić coś o wiele istotniejszego - 2 Kielichów która jest szansą na wzajemne uczucie. Może jest ktoś inny kogo nie zauważasz? 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gringe napisał:

karta na pozycji pierwszej mówi o aktualnej sytuacji - 5 Kielichów pokazuje Twój żal, smutek. Utknąłeś w przeszłości, skupiasz się na tym, co było miłe ale się skończyło( nie widujesz dziewczyny), możesz tym samym przegapić coś o wiele istotniejszego - 2 Kielichów która jest szansą na wzajemne uczucie. Może jest ktoś inny kogo nie zauważasz? 
 

To krzyżuje się z tym - czyli, co podbija problem, wpływa na bieżącą sytuację: w połączeniu z 5 Kielichów brakuje Ci kontaktu z tą dziewczyną, komunikacji z nią- bycia na bieżąco. 
 

Karta na pozycji trzeciej to jest to, co jest dla Ciebie zrozumiałe, świadome, do czego ewentualnie dążysz: fakt, nie jesteś szczery w 100% w kwestii uczuć, chowasz je z obawy przed odrzuceniem( osoby w 7 Mieczy niekoniecznie są „podle” z zamierzenia ale często chodzi o ukrywanie uczuć z obawy przed zranieniem, odrzuceniem). 
 

Karta na pozycji 4( dół rozkładu) mówi o nieświadomej stronie sprawy. Zacytuję tu H. Banzhaf’a: „Karta ta pokazuje fundamentalne podstawy, choć często jest niedoceniana. Spełnia ona ważną funkcję, również jej znaczenie jest o wiele ważniejsze niż znaczenie kart na miejscu „3”. Stabilne karty, jeśli znajdują się na tym miejscu, pokazują, że istnieje wystarczająco dużo zaufani, wytrwałości i siły do pokonania przeszkód. Natomiast krytyczne karty( np wszystkie karty z dworu Mieczy z wyjątkiem Asa, 6, Króla i Królowej) pokazują budzący wątpliwości, słaby fundament i umniejszają wymowę innych kart, także wtedy, gdy ogólne wrażenie wszystkich pozostałych kart jest optymistyczne. 
Ty masz w tym miejscu Maga - potężną kartę AW, gdzie możesz spełnić swoje zamierzenia jeśli tylko masz taką wolę. Kwestia tego - czy Ty chcesz wyjść ze swej strefy komfortu i zainicjować te zmiany?

 

Karta na pozycji piątej mówi o najbliższej przeszłości, często odkrywa przyczyny obecnej sytuacji: 8 Kielichów. 
Za Tobą etap kiedy tkwiłeś w sytuacji która Cię nie satysfakcjonowała - widywałem ją, może rozmawialiście i było milo ale wewnętrznie chciałeś czegoś więcej choć z drugiej strony sam się hamowałeś by nie okazać uczuć. Sytuacja patowa. Czekałeś na definitywny krok ze strony koleżanki - który jie nastąpił. Sytuacja się zmieniła - koleżanka wyjechała a Ty zostałeś sam. 8 Kielichów to Saturn w Rybach - smutek. Jest to też karta brama. Aby ją przejść trzeba przełamać schemat o którym mówi sytuacja na karcie. 

 

Jestem podobnego zdania. Karta na tej pozycji mówi o najbliższym czasie - tutaj ruszasz z miejsca, opuszczasz sytuację smutku i tego, co Cię nie zadowala. Jest szansa na rozpoczęcie czegoś innego, zmiana perspektywy myślenia. Tez jest to ważna karta- brama. 
 

Twoje nastawienie do problemu( Twoja postawa tak jak napisałeś wyżej) - jest w Tobie pomysł, chęć wykonania pierwszego kroku, zainicjowanie ponownie kontaktu. As Buław jest kartą kontaktową, często oznacza wiadomości. 

 

Karta na tej pozycji może pokazywać miejsce wydarzeń jak i wpływ innych osób. Wpływ środowiska na Twój problem, Twoje pytanie.

Tutaj stawiam bardziej na wpływ wydarzeń w Twoim życiu niż konkretnych osób - jakiś cykl uległ zakończeniu, finalizacji. Moze nastąpiło szczęśliwe rozwiązanie a może - chodzi o wyjazd tej dziewczyny i sprawy trzeba zacząć zupełnie od początku i na innym już gruncie? To, co stare już się zakończyło. Cykl się wypełnił. 
 

Ja bym powiedziała, że nie tyle boisz się porażki, co tego, że zwycięstwo przyjdzie zbyt łatwo i nie poczujesz jego smaku. 
Odoba na karcie 5 Mieczy jest wciąż zadowolona, że 3 Miecze trzyma a jeszcze dwa leżą u jej stop. Czyżby nie umiała poradzić sobie ze swoim małym sukcesem?

 

Pustelnik jest samotny z wyboru. Nikt go przecież nie odrzuca - on sam wycofuje się z otoczenia i skupia na sobie. Pustelnik często tez mówi o podróżnikach wiec może wybierzesz właśnie tą drogę niż „zakotwiczyć” w porcie.  


 

Pustelnik to aktualne przemyślenia dziewczyna wyjechała więc dzieli ich odległość a nie od razu rozstanie 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
5 minut temu, Malakim napisał:

Super Gringe. Tylko pytanie skąd tam 2 kielichów? Takiej karty nie wyciągnąłem :mysli:

 

5 Kielichów jest kartą rozpatrywaną jako: masz trzy rozlane kielichy( zabawa się skończyła) ale DWA wciąż są pełne - tylko osoba w tej karcie odwraca się do nich plecami- przynajmniej tak to klasycznie wyglada w talii RW :) 

3 rozlane kielichy - mogą tez mówić, że w przeszłości relacja była swobodna, może w większym gronie a teraz trzeba zebrać się na odwagę i stawić czoła sytuacji która jest w 2 Kielichach.  

 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • O.K 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 minuty temu, Szept myśli napisał:

Pustelnik to aktualne przemyślenia dziewczyna wyjechała więc dzieli ich odległość a nie od razu rozstanie 

Nie napisałam, że jest to definitywne rozstanie - wybór należy do pytającego jak podejdzie do tematu. W Eremicie sam się oddała i nie podejmuje działania - choćby próby kontaktu. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gringe napisał:

Nie napisałam, że jest to definitywne rozstanie - wybór należy do pytającego jak podejdzie do tematu. W Eremicie sam się oddała i nie podejmuje działania - choćby próby kontaktu. 

Nie on się oddala tylko dzieli ich odległośc

Nic nie jest przesadzone 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 minuty temu, Szept myśli napisał:

Nie on się oddala tylko dzieli ich odległośc

Nic nie jest przesadzone 

Podoba mi się Twoja interpretacja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Szept myśli napisał:

Pustelnik to aktualne przemyślenia dziewczyna wyjechała więc dzieli ich odległość a nie od razu rozstanie 

Nie zgodzę się, że to aktualne przemyślenia - Pustelnik jest tu kartą wynikową (często kartę na tej pozycji łączy się w interpretacjach z kartą w koronie układu czyli w tym przypadku z 8 Kielichów). O tym, co aktualnie się dzieje, mówią karty 1 i 2, czyli w tym przypadku 5 Kielichów i 8 Buław - przy czym w takim rozkładzie kartę 2 czyta się, co do zasady, w znaczeniu negatywnym - to jest to, co blokuje / przeszkadza / utrudnia.

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 minuty temu, Mesi napisał:

). O tym, co aktualnie się dzieje, mówią karty 1 i 2, czyli w tym przypadku 5 Kielichów i 8 Buław - przy czym w takim rozkładzie kartę 2 czyta się, co do zasady, w znaczeniu negatywnym - to jest to, co blokuje / przeszkadza / utrudnia.

@Mesi - spytam tak dla siebie, uważasz, że 8 Buław go aktualnie blokuje? Jak to zatem czytać? Że on chce wszystko na już na teraz a jak nie to się zniechęca i „szkoda zachodu”? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gringe napisał:

@Mesi - spytam tak dla siebie, uważasz, że 8 Buław go aktualnie blokuje? Jak to zatem czytać? Że on chce wszystko na już na teraz a jak nie to się zniechęca i „szkoda zachodu”? 

Hmmm... moim zdaniem 8 Buław bywa zwodnicza. Często interpretowana jest bardzo pozytywnie - jako karta kontaktu, ruchu, dużo się tu dzieje. Mi jednak często pokazuje, że dzieje się za dużo albo nie tak, jak sobie na ten moment życzymy. Pamiętam moje pierwsze odczucia dotyczące tej karty - trochę mnie wystraszyła - bo oto 8 buław leci z góry i gdzieś uderzy - w moich rozkładach, niestety częściej pokazuje mi takie "walenie po głowie" niż pozytywne, radosne sytuacje (choć przyznaję, że często próbuję na siłę interpretować ją pozytywnie ;p).

5 Kielichów, to po prostu żałoba - wylało się i musimy sobie jakoś z tym poradzić. Ale na ten moment czujemy ból, smutek. Bardzo zgadzam się z Twoją interpretacją tej karty w znaczeniu 2 + 3 - widzimy 3 przewrócone kielichy, a nie zauważamy, że 2 nadal stoją.

I w połączeniu - teraz jest wielki smutek, żal spowodowany brakiem kontaktu - czyli dokładnie tak, jak napisałaś. Ale... może też pokazywać inną sytuację, że ten kontakt powoduje jeszcze większy ból. Czasem dzieje się tak, że gdy tracimy drugą osobę, bądź tak czujemy, zaczynamy ją zasypywać wiadomościami, próbujemy za wszelką cenę się kontaktować (8 Buław), co może prowadzić do niezbyt fajnych sytuacji / emocji (5 Kielichów)... I w końcu to połączenie może również pokazywać, że informacje, które otrzymujemy (8 Buław), powodują nasz smutek (5 Kielichów).

Generalnie problemem w tym układzie jest komunikacja.

Jeśli jednak nie ograniczymy interpretacji 8 Buław jedynie do kontaktu, to ta karta pokazuje nagłe wydarzenia albo ich przyspieszenie - które, delikatnie mówiąc - nie są nam na rękę.

  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Gringe napisał:

@Mesi - spytam tak dla siebie, uważasz, że 8 Buław go aktualnie blokuje? Jak to zatem czytać? Że on chce wszystko na już na teraz a jak nie to się zniechęca i „szkoda zachodu”? 

Jeżeli cie blokuje czytamy te karty w negatywie. Masz zle nastawienie w głowie i boisz sie porażki co za  tym idzie nie wiesz co masz robic brak działania 

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
11 minut temu, Mesi napisał:

Mi jednak często pokazuje, że dzieje się za dużo albo nie tak, jak sobie na ten moment życzymy. Pamiętam moje pierwsze odczucia dotyczące tej karty - trochę mnie wystraszyła - bo oto 8 buław leci z góry i gdzieś uderzy - w moich rozkładach, niestety częściej pokazuje mi takie "walenie po głowie" niż pozytywne, radosne sytuacje (choć przyznaję, że często próbuję na siłę interpretować ją pozytywnie ;p).

W punkt! Oświeciłaś mnie normalnie @Mesi- mi 8 Buław jako karta dnia pokazuje niespodziewany kontakt i to taki który nas faktycznie zaskakuje - ostatnio u siostry koleżanka „wyjechała” z telefonem i propozycją, że wpadnie na drugi dzień - siorce nie do końca było to na rękę. 
 

11 minut temu, Mesi napisał:

5 Kielichów, to po prostu żałoba - wylało się i musimy sobie jakoś z tym poradzić. Ale na ten moment czujemy ból, smutek. Bardzo zgadzam się z Twoją interpretacją tej karty w znaczeniu 2 + 3 - widzimy 3 przewrócone kielichy, a nie zauważamy, że 2 nadal stoją.

Ty mi zwróciłaś uwagę na te dwa pełne Kielichy - kiedyś, dawno temu w innym wątku :D 

I tak mi zostało i idę tym tropem. Jeszcze nie odkryłam czym mogą zaskoczyć te dwa Kielichy - choć jest to ważna karta bo Brama więc jest w niej głębszy sens. 
 

 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gringe napisał:

W punkt! Oświeciłaś mnie normalnie @Mesi- mi 8 Buław jako karta dnia pokazuje niespodziewany kontakt i to taki który nas faktycznie zaskakuje - ostatnio u siostry koleżanka „wyjechała” z telefonem i propozycją, że wpadnie na drugi dzień - siorce nie do końca było to na rękę. 

O to, to - to jest właśnie 8 Buław.

 

9 minut temu, Gringe napisał:

Ty mi zwróciłaś uwagę na te dwa pełne Kielichy - kiedyś, dawno temu w innym wątku :D 

I tak mi zostało i idę tym tropem. Jeszcze nie odkryłam czym mogą zaskoczyć te dwa Kielichy - choć jest to ważna karta bo Brama więc jest w niej głębszy sens. 

O kurczę - nie pamiętam :glupio_mi:

Nooo... myślę, że to wątek na dłuższe filozoficzne rozmowy - dużo tu zależy od tego, jakiego rodzaju jest ta żałoba, na czym się skupiamy, a czego na dany moment nie jesteśmy w stanie zauważyć - podpowiedzią mogą też być sąsiednie karty - tak myślę :mysli:

  • O.K 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2021 o 11:25, Sunrise009 napisał:

Rozkład z 3 kart gdzie 1 - jak mnie postrzega osoba o którą pytam, 2 - co ma w sercu wobec mnie 3 - odpowiedź na pytanie o miłość. Nie końca rozumiem czym się różni pozycja 2 i 3 od siebie. Rozkład znalazłem na blog.otylia.

Karty które mi wyszły:

1. Paź monet.

2. Kochankowie

3. Mag.

 

10 godzin temu, Malakim napisał:

Powiedziałbym że trafne, ale z drugiej strony hmm.... dziewczyna też stwierdziła że jej jednak bliższe relacje nie interesują na ten moment i trzyma dystans kiedy próbuję się zbliżyć. To jednak zniechęca do wyznań, a nachalny nie chcę być.

Edytowane 8 godzin temu przez Malakim

 A o czym wspomniałam interpretując kartę Maga . Ona się z Tobą droczy. 

Jak Cię postrzega - w Paziu Monet jesteś w jej oczach człowiekiem skupionym na zarabianiu kasy. Jesteś kimś interesownym. Uczuć w Tobie nie ma. Ona może odbierać Ciebie jako zainteresowanego nią dla własnych korzyści.

 W karcie Kochankowie może mieć dylemat w postaci wyboru między Tobą, a kimś jeszcze. Jeśli nie ma męża, innego partnera, to wybór może dotyczyć jakiejś sprawy. Z powyższych powodów wychodzi Mag, czyli osoba, która trochę kręci, ukrywa, zataja. Kombinuje jak wyjść na swoje.

 

Edytowane przez VildVoman
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
16 godzin temu, VildVoman napisał:

Jak Cię postrzega - w Paziu Monet jesteś w jej oczach człowiekiem skupionym na zarabianiu kasy. Jesteś kimś interesownym. Uczuć w Tobie nie ma. Ona może odbierać Ciebie jako zainteresowanego nią dla własnych korzyści.

Nie powiedziałabym, że Pazie a zwłaszcza Monetowy ma złe intencje. Jeśli to karta mówiąca jak ona go postrzega - jako kolegę, kogoś sympatycznego kto może wyświadczyć jej przysługę. Kogoś młodszego, z mniejszym doświadczeniem.

Może tez widzieć w nim młodą osobę która  dopiero rozwija swoją karierę, jest nowa w miejscu pracy. 


 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

1 karta- 5 kielichów

Aktualna sytuacja, czyli jesteś rozżalony, plany się rozmyły. Został po nich smutek i próba poradzenia sobie z zaistniałą sytuacją. Ogólnie nie wszystko stracone, ponieważ nie wszystkie Kielichy leżą. Jednak w tym przypadku przy tych kartach myślę, że to dla Ciebie nauka na przyszłość, musisz wyciągnąć wnioski z zaistniałej sytuacji.

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

2 karta - 8 buław

masz dużo pomysłów, ale nie wiesz gdzie przekierować swoje działanie, może być problem ze złapaniem kontaktu z tą dziewczyną.

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

3 karta -  7 mieczy

jesteś świadomy, że niejawne działanie, ukrywanie swoich uczuć doprowadziło do zaistniałej sytuacji

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

4 karta - Mag

Nieuświadomione -  nie zdajesz sobie sprawy, że możesz podobać się kobietom. Nie wierzysz w swoje zdolności interpersonalne

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

5 karta - 8 kielichów

Teraźniejszość ,która mija- powoli próbujesz pogodzić się z tym co się wydarzyło, serce jest rozdarte. Może masz jeszcze nadzieję na to, że los się odwróci

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

6 karta - 6 mieczy - najbliższa przyszłość

Oddalenie, opuszczenie. Dystans, który negatywnie wpływa na rozwój relacji

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

7 karta - As buław - moja postawa

Chcesz ruszyć dalej, rozpocząć nowe  zadania

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

8 karta - Świat - obraz sytuacji jaki widzi otoczenie.

Zakończył się pewien etap, jak to mówią: to se ne vrati

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

9 karta - 5 mieczy - czyli czego zazwyczaj się obawiam lub oczekuję

Doznania porażki, albo inaczej skoro to pyrrusowe zwycięstwo to z jednej strony możesz czuć ulgę, że nie odkryłeś się z uczuciami, bo nie zostałeś ośmieszony, ale czy rzeczywiście jest lepiej nic nie mówić, a cierpieć w środku?

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

10 karta - Pustelnik - rezultat lub co się może stać,

Będziesz leczył rany w samotności

 

W dniu 25.01.2022 o 20:47, Malakim napisał:

Do tego podczas tasowania wypadły mi rycerz kielichów i 7 buław

To jest zmaganie się z silnymi emocjami, próbujesz je okiełznać. Czujesz się nimi atakowany zarówno z zewnątrz jak i do wewnątrz. Rycerz Kielichów  jest trochę jak Don Kichot a 7 Buław jak walka z wiatrakami.

 

W ogóle to korzystasz z mojej ulubionej talii, zawsze mam wrażenie, że te karty bardzo mocno i dosadnie pokazują co się dzieje.

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 12/20/2021 at 8:01 PM, Malakim said:

arty które mi wyszły:

1. Paź monet.

2. Kochankowie

3. Mag

Uważam że nie, ale widzi w tobie potencjał. Pewnie jeszcze sama nie wie co ją w tobie fascynuje ale uważam patrzy na Ciebie bardzo pozytywnie. Jeszcze nie podjęła decyzji kim dla niej jesteś czy będziesz ale możliwe że chciałby cię lepiej poznać, dowiedzieć się czegoś więcej o tobie by zobaczyć czy coś z tego będzie konkretnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 1/25/2022 at 7:47 PM, Malakim said:

Ok, ciężko by mi było opisywać bez zdjęcia.

IMG_20220125_201604.thumb.jpg.705ec4467cff549b04037c213a027e18.jpg

 

1 karta- 5 kielichów- widzisz tyłka negatywną stronę sytuacji 

2 karta - 8 buław - z faktu że ona udała się w podróż 

3 karta -  7 mieczy - a powodem tej sytuacji jest ukrywanie uczuć przeze mnie lub ostrożność.

4 karta - Mag - sytuacja z przeszłości która na to wpływa..... - i że fascynacja dalej trwa 

5 karta - 8 kielichów - efektami jakich obecnie oczekuje - będziesz emocjonalnie wracał do przeszłości ale skupiał się na jej negatywnej stronie 

6 karta - 6 mieczy - najbliższa przyszłość - oddalenie z lekkim żalem ale stan emocjonalny zaczyna się poprawiać

7 karta - As buław - moja postawa - próba czegoś zupełnie nowego lub próba nawiązywania kontaktu 

8 karta - Świat - obraz sytuacji jaki widzi otoczenie - że to już totalny koniec 

9 karta - 5 mieczy - czyli czego zazwyczaj obawiam - porażki, nieczystych zagrań że strony drugiej osoby, bycia przegranym nawet jeśli podejmiesz jakieś działania 

10 karta - Pustelnik - rezultat - oddalenie ale pustelnik wiele się nauczy, zmądrzeje i wyniesie te lekcje na przyszłość. 

 

Do tego podczas tasowania wypadły mi rycerz kielichów i 7 buław - bijesz się z okazywaniem uczuć.  Może myślisz że jest w tym coś nie tak, lub w sposób jaki to robisz . Ewidentnie wielki konflikt jest w tobie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Podsumowanie,po dość długim czasie. Pani nie kocha, nie kochała i nic z tego nie będzie :) Dziękuję wszystkim za pomoc w interpretacji.

Edytowane przez Malakim
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...