Skocz do zawartości

Styczeń Anastazji ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Karty w nawiasach oznaczają wynik z podsumowania.

 

aura: XIV Umiarkowanie, 4 denary, król buław (VII Rydwan)

 

Na początku będę w energii wycofania i dystansu, ale potem przyjdzie nowa energia.


praca: 7 mieczy, VII Rydwan, XV Diabeł (VII Rydwan)

 

Kierownik ma mi dać znać do końca stycznia, czy jest opcja przeniesienia na inny projekt. Chyba będzie mnie zwodził, że muszę jeszcze czekać...

Najchętniej bym stamtąd odeszła, jak tylko pojawi się perspektywa lepszej pracy (rozsyłam cv, miałam już telefon w sprawie rozmowy rekrutacyjnej).


finanse: 9 kielichów, IV Cesarz, 2 kielichy (XIII śmierć)

 

A tutaj coś pozytywnego. Może jakieś zakupy.


uczucia: paź buław, 4 buławy, XI sprawiedliwość (XIX słońce)

 

Jestem w związku. Raczej stabilnie.


najważniejsze wydarzenie: 6 mieczy, 5 kielichów, I mag (0 Głupiec)

 

Może jednak rzucę / zmienię pracę?


rada: V Kapłan, As monet, 5 buław (XXI świat)

 

Karty chyba radzą poradzić się kogoś w jakiejś kwestii. Albo może odłożyć pieniądze na czarną godzinę.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji!

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

aura: XIV Umiarkowanie, 4 denary, król buław (VII Rydwan)

Aura harmonii i trochę zbyt dużej oszczędności energii, takie zimowe leniuchowanie. Rydwan wprowadzi trochę zamętu. Może to będą jakieś postanowienia noworoczne. 

praca: 7 mieczy, VII Rydwan, XV Diabeł (VII Rydwan)

Hmm. Tu opisałaś już wszystko. Wygląda jakbyś musiała zmienić pracę pod przymusem. Na skutek jakis gier zakulisowych 

finanse: 9 kielichów, IV Cesarz, 2 kielichy (XIII śmierć)

 To wygląda jak jakaś umowa albo rozmowa kimś o finansach w restauracji, w barze albo przy kieliszku. Coś pozytywnego 

uczucia: paź buław, 4 buławy, XI sprawiedliwość (XIX słońce)

Jakiś miły ruch w Twoja stronę od partnera 

najważniejsze wydarzenie: 6 mieczy, 5 kielichów, I mag (0 Głupiec)

Zmiana czegoś, co może wiązać się ze smutkiem 6mieczy i 5 kielichów to może być przeniesienie w pracy albo zmiana pracy, 6mieczy i Mag to podnoszenie swoich kwalifikacji a Głupiec nowy początek 

rada: V Kapłan, As monet, 5 buław (XXI świat)

Nowe perspektywy, coś nowego być może w pracy, co będzie wymagać pracy nad tym, podniesienia kwalifikacji 

Powodzenia 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

 

aura: XIV Umiarkowanie, 4 denary, król buław (VII Rydwan)

Powiedzialbym, że spędzisz ten czas na spokojnie. Dużo czasu spędzisz w domu. Pod koniec może jakieś znaczenie mieć starszy, energiczny mężczyzna. 

 

praca: 7 mieczy, VII Rydwan, XV Diabeł (VII Rydwan)

Kierownik będzie Cię zwodził. Może próbować przystopować twój rozwój. Uważaj na niego, bo może próbować wepchnąć Cię w jakieś gówno. 

 

finanse: 9 kielichów, IV Cesarz, 2 kielichy (XIII śmierć)

Tutaj możesz wydać trochę pieniędzy na przyjemności. Może nawet wydasz je spędzając czas z jakimś panem. 

 

 

uczucia: paź buław, 4 buławy, XI sprawiedliwość (XIX słońce)

Tutaj, jakiś flirt (patrz, że w aurze też był bulawowy). Może być jakaś randka i może być gorąco między wami. Ta sprawiedliwość to nawet taka szansa, że uczucia przerodzą się w coś poważniejszego. 

 

 

najważniejsze wydarzenie: 6 mieczy, 5 kielichów, I mag (0 Głupiec)

Mozliwe, że odważysz się zrobić krok do przodu i zmienić to co sprawia Ci smutek. Mag może być rozmową kwalifikacyjną. 

 

 

rada: V Kapłan, As monet, 5 buław (XXI świat)

Bądź uczciwa, nawet jeśli kierownik będzie grał nie fair. Odważ się wcielić plany w życie i jeśli pojawią się szansę to spróbuj je wykorzystać. Nie bój się konkurencji. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, nastek96 napisał:

 

aura: XIV Umiarkowanie, 4 denary, król buław (VII Rydwan)

Powiedzialbym, że spędzisz ten czas na spokojnie. Dużo czasu spędzisz w domu. Pod koniec może jakieś znaczenie mieć starszy, energiczny mężczyzna. 

 

praca: 7 mieczy, VII Rydwan, XV Diabeł (VII Rydwan)

Kierownik będzie Cię zwodził. Może próbować przystopować twój rozwój. Uważaj na niego, bo może próbować wepchnąć Cię w jakieś gówno. 

 

finanse: 9 kielichów, IV Cesarz, 2 kielichy (XIII śmierć)

Tutaj możesz wydać trochę pieniędzy na przyjemności. Może nawet wydasz je spędzając czas z jakimś panem. 

 

 

uczucia: paź buław, 4 buławy, XI sprawiedliwość (XIX słońce)

Tutaj, jakiś flirt (patrz, że w aurze też był bulawowy). Może być jakaś randka i może być gorąco między wami. Ta sprawiedliwość to nawet taka szansa, że uczucia przerodzą się w coś poważniejszego. 

 

 

najważniejsze wydarzenie: 6 mieczy, 5 kielichów, I mag (0 Głupiec)

Mozliwe, że odważysz się zrobić krok do przodu i zmienić to co sprawia Ci smutek. Mag może być rozmową kwalifikacyjną. 

 

 

rada: V Kapłan, As monet, 5 buław (XXI świat)

Bądź uczciwa, nawet jeśli kierownik będzie grał nie fair. Odważ się wcielić plany w życie i jeśli pojawią się szansę to spróbuj je wykorzystać. Nie bój się konkurencji. 

 

 

Dziękuję! Co do uczuć, to jestem w związku, więc nikogo nowego się nie spodziewam :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Karty w nawiasach oznaczają wynik z podsumowania.

 

aura: XIV Umiarkowanie, 4 denary, król buław (VII Rydwan)

 

Dosyć leniwa, spokojnie płynąca energia. Możesz mieć w tym miesiące poczucie zasiedzenia, spowolnienia. Jakiś mężczyzna może pojawić się w twoim życiu albo obecnie jest przy tobie, to on może dodawać trochę energii w życiu codziennym.


praca: 7 mieczy, VII Rydwan, XV Diabeł (VII Rydwan)

 

W pracy jakieś działania zakulisowe niezbyt oczywiste intencje drugiej strony, a więc tak jako mówisz szefostwo nie będzie Cię informowało o swojej decyzji, jakieś obietnice bez pokrycia, trochę mam odczucie, że czujesz się uwiązana, bo w końcu jest pensja, ale sama atmosfera może wiele pozostawiać do życzenia. Druga opcja, będziesz po cichu szukała czegoś nowego, ale jakoś mam wrażenie, że ostatecznie będzie Ci ciężko ruszyć do przodu, gdyż możliwe, że w obecnej pracy masz całkiem dobre warunki finansowe.


finanse: 9 kielichów, IV Cesarz, 2 kielichy (XIII śmierć)

 

Tutaj zdecydowanie bardzo dobre karty. W tej kwestii nie ma niepokoju i możliwe, że pieniądze pójdą na jakieś przyjemności, spotkanie np. w jakiejś knajpce.


uczucia: paź buław, 4 buławy, XI sprawiedliwość (XIX słońce)

 

Tak, będzie to dobry czas dla waszego związku. Możliwe, że dostaniecie jakieś zaproszenie na uroczystość ślubną lub sami będziecie celebrować we własnym gronie.


najważniejsze wydarzenie: 6 mieczy, 5 kielichów, I mag (0 Głupiec)

 

Ja myślę, że będziesz aktywnie działała, ale na ten moment nie widziałabym jeszcze zmiany, a raczej chwilowe załamanie, że nie ma jeszcze żadnego pozytywnego rezultatu. Ewentualnie, ktoś może odwołać przyjazd lub dowiesz się, że ktoś wyjeżdża. 


rada: V Kapłan, As monet, 5 buław (XXI świat)

 

Nie poddawać się, gdyż masz szansę na coś nowego - pracę, lepszy zarobek, ale musisz przygotować się merytorycznie i nie poddawać się.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji!

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 20.12.2021 o 20:01, Anastazja979 napisał:

aura: XIV Umiarkowanie, 4 denary, król buław

Nie będzie wcale tak źle :) Umiar, ani też 4 Monet nie mówią o dystansie i wycofaniu a raczej, że wszystko będzie spokojnie się rozwijać. Umiar jest bardzo spokojną i dobrą kartą i nawet najgorsze prognozy nie mają prawa się sprawdzić kiedy jest ta karta. Jest po prostu dobrze. Nic się jednak nie zmienia - i to potwierdza też 4 Monet - wszystko jest takie samo, ani lepiej ani gorzej.

4 Monet to też dom( chyba wszystkie 4 w jakiś sposób pokazują koncentrację energii na środowisku domowym).
Krol Buław - ktoś pewny siebie i z inicjatywą. Możesz sama być tym Królem( panem sytuacji) albo będziesz mieć z nim do czynienia( może to być też kobieta od której w jakiś sposób zależysz).

 

W dniu 20.12.2021 o 20:01, Anastazja979 napisał:

praca: 7 mieczy, VII Rydwan, XV Diabeł (VII Rydwan)

W 7 Mieczy ktoś będzie próbował coś ugrać na swoją korzyść, niekoniecznie grając w otwarte karty. To może być faktycznie Twój kierownik, tak jak piszesz. Nie powie Ci wprost, że potrzebuje Cię tu gdzie jesteś i że nie chce Cię przenosić. 

Rydwan, potężna karta transformacyjna, mówi o skupieniu się na swoim celu, karta dużej niezależności ale i brawury. Egoizmu.

w kontekście pytania o pracę faktycznie może mówić o podejmowaniu kroków by zmienić pracę, wysyłanie CV( Rydwan to tez wkraczanie na nowe terytorium). Przy czym za Rydwanem mamy Diabła a tu już jest niebezpieczeństwo, że możesz wpaść z deszczu pod rynnę jeśli zdecydujesz się na zmianę pracy. Myśląc jednak dłużej nad Rydwanem i Diabłem to stawiam, że Diabeł może zablokować Twoje działania bo jest to karta stagnacji i braku działania - człowiek w tej karcie ogarnięty jest obsesyjną myślą, nie widzi innych rozwiązań poza sytuacją na której skupił się(bo jest mu tak wygodnie). 
 

W dniu 20.12.2021 o 20:01, Anastazja979 napisał:

finanse: 9 kielichów, IV Cesarz, 2 kielichy (XIII śmierć)

Zdecydowanie na plus. Będą chwile zadowolenia i szczęścia - przypływ gotówki. Cesarz jest najbogatszą kartą w Tarocie - bieda zdecydowanie Ci nie grozi. 
 

W dniu 20.12.2021 o 20:01, Anastazja979 napisał:

uczucia: paź buław, 4 buławy, XI sprawiedliwość (XIX słońce)

Paź może być zaproszeniem na randkę, wspólne wyjście. W 4 Buław zapowiadają się szczęśliwe chwile w domu, może jakieś wspólne spotkanie towarzyskie, robienie czegoś razem w domu, co wpłynie pozytywnie na nastrój. 
Sprawiedliwość - jest potwierdzeniem, że konsekwencją wspólnego działania jest wspólne szczęście i zgoda. 
Faktycznie, jest stabilnie. 
 

W dniu 20.12.2021 o 20:01, Anastazja979 napisał:

najważniejsze wydarzenie: 6 mieczy, 5 kielichów, I mag (0 Głupiec)

Może być podróż. Może być też „opuszczenie” jakiejś trudnej, przynoszącej dużo stresu sytuacji. W 5 Kielichów jest rozbicie emocjonalne, widać, że proces przez który przeprawiać Cię będzie 6 Mieczy nie będzie łatwy emocjonalnie.

Mag - wszelkimi sposobami osiągniesz sukces. Karta komunikacji. 
 

W dniu 20.12.2021 o 20:01, Anastazja979 napisał:

rada: V Kapłan, As monet, 5 buław (XXI świat)

Kontaktować się - o tym mówi Papież.Zdecydowanie rozsyłać swoje CV bo jest szansa, że pojawi się As Monet - potężna szansa na odmianę losu. 5 Buław - stawiać na swoim, nie iść na kompromisy z nikim. Nie patyczkować się z otoczeniem. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gringe napisał:

Nie będzie wcale tak źle :) Umiar, ani też 4 Monet nie mówią o dystansie i wycofaniu a raczej, że wszystko będzie spokojnie się rozwijać. Umiar jest bardzo spokojną i dobrą kartą i nawet najgorsze prognozy nie mają prawa się sprawdzić kiedy jest ta karta. Jest po prostu dobrze. Nic się jednak nie zmienia - i to potwierdza też 4 Monet - wszystko jest takie samo, ani lepiej ani gorzej.

4 Monet to też dom( chyba wszystkie 4 w jakiś sposób pokazują koncentrację energii na środowisku domowym).
Krol Buław - ktoś pewny siebie i z inicjatywą. Możesz sama być tym Królem( panem sytuacji) albo będziesz mieć z nim do czynienia( może to być też kobieta od której w jakiś sposób zależysz).

 

W 7 Mieczy ktoś będzie próbował coś ugrać na swoją korzyść, niekoniecznie grając w otwarte karty. To może być faktycznie Twój kierownik, tak jak piszesz. Nie powie Ci wprost, że potrzebuje Cię tu gdzie jesteś i że nie chce Cię przenosić. 

Rydwan, potężna karta transformacyjna, mówi o skupieniu się na swoim celu, karta dużej niezależności ale i brawury. Egoizmu.

w kontekście pytania o pracę faktycznie może mówić o podejmowaniu kroków by zmienić pracę, wysyłanie CV( Rydwan to tez wkraczanie na nowe terytorium). Przy czym za Rydwanem mamy Diabła a tu już jest niebezpieczeństwo, że możesz wpaść z deszczu pod rynnę jeśli zdecydujesz się na zmianę pracy. Myśląc jednak dłużej nad Rydwanem i Diabłem to stawiam, że Diabeł może zablokować Twoje działania bo jest to karta stagnacji i braku działania - człowiek w tej karcie ogarnięty jest obsesyjną myślą, nie widzi innych rozwiązań poza sytuacją na której skupił się(bo jest mu tak wygodnie). 
 

Zdecydowanie na plus. Będą chwile zadowolenia i szczęścia - przypływ gotówki. Cesarz jest najbogatszą kartą w Tarocie - bieda zdecydowanie Ci nie grozi. 
 

Paź może być zaproszeniem na randkę, wspólne wyjście. W 4 Buław zapowiadają się szczęśliwe chwile w domu, może jakieś wspólne spotkanie towarzyskie, robienie czegoś razem w domu, co wpłynie pozytywnie na nastrój. 
Sprawiedliwość - jest potwierdzeniem, że konsekwencją wspólnego działania jest wspólne szczęście i zgoda. 
Faktycznie, jest stabilnie. 
 

Może być podróż. Może być też „opuszczenie” jakiejś trudnej, przynoszącej dużo stresu sytuacji. W 5 Kielichów jest rozbicie emocjonalne, widać, że proces przez który przeprawiać Cię będzie 6 Mieczy nie będzie łatwy emocjonalnie.

Mag - wszelkimi sposobami osiągniesz sukces. Karta komunikacji. 
 

Kontaktować się - o tym mówi Papież.Zdecydowanie rozsyłać swoje CV bo jest szansa, że pojawi się As Monet - potężna szansa na odmianę losu. 5 Buław - stawiać na swoim, nie iść na kompromisy z nikim. Nie patyczkować się z otoczeniem. 

 

Rozsyłam cv i chodzę na rozmowy rekrutacyjne od października. Niestety każdy proces rekrutacyjny kończy się dla mnie niepomyślnie. Diabeł więc może mówić o utracie wiary we własne możliwości i ogromnym zmęczeniu, uwiązaniu w obecnej pracy, z której bardzo bym chciała odejść, ale w innej na razie nikt mnie nie chce. 

Jednak nie tracę nadziei. Wyciągnęłam jakieś wnioski z tych rekrutacji i doszkalam się mocno w obszarach, w których mam niedociągnięcia. Mam znajomych w branży, do której chce się dostać i podpytuję ich o rady. 

Myślę, że w końcu mi się uda i to tylko kwestia czasu, ale dużo mnie to kosztuje emocjonalnie. 

 

Dziękuję Gringe, twoja interpretacja dodała mi trochę otuchy :)

  • O.K 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Anastazja979 - sama się zastanawiam co u Ciebie pokazuje ten Diabeł. Ja mam takie doświadczenia z tą kartą w sumie jedyne): w 2020 siostra poznała faceta i po 2 miesiąca zamieszkał u nas „na Maćka łapę”. Kasy nie dokładał i ogólnie był przez to kwas z siorką ale nie potrafiłam się stanowczo postawić bo bałam się, że ona się wyprowadzi i zostanę sama( gdzie teraz już zdecydowanie nie mam takich obaw i jestem gotowa na „samodzielność”). Czyli ten Diabeł pokazuje brak rozwoju, kierowanie się niskimi pobudkami( wygodą). Uzależnieniem swojej sytuacji od innych. 
Może ten Diabeł mówi o uzależnieniu od znajomych i ich rad? Ich wpływ na Twoją sytuację zawodową - co wbrew pozorom Ci nie pomaga a hamuje Twój rozwój. 
W Diable chodzi o uwięzienie w jakiejś sytuacji kiedy uważamy, że nie ma innego wyjścia i to, co robimy jest najlepsze dla nas. A nie jest. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gringe napisał:

@Anastazja979 - sama się zastanawiam co u Ciebie pokazuje ten Diabeł. Ja mam takie doświadczenia z tą kartą w sumie jedyne): w 2020 siostra poznała faceta i po 2 miesiąca zamieszkał u nas „na Maćka łapę”. Kasy nie dokładał i ogólnie był przez to kwas z siorką ale nie potrafiłam się stanowczo postawić bo bałam się, że ona się wyprowadzi i zostanę sama( gdzie teraz już zdecydowanie nie mam takich obaw i jestem gotowa na „samodzielność”). Czyli ten Diabeł pokazuje brak rozwoju, kierowanie się niskimi pobudkami( wygodą). Uzależnieniem swojej sytuacji od innych. 
Może ten Diabeł mówi o uzależnieniu od znajomych i ich rad? Ich wpływ na Twoją sytuację zawodową - co wbrew pozorom Ci nie pomaga a hamuje Twój rozwój. 
W Diable chodzi o uwięzienie w jakiejś sytuacji kiedy uważamy, że nie ma innego wyjścia i to, co robimy jest najlepsze dla nas. A nie jest. 

Dowiedziałam się, że jednak przenoszą mnie w obecnej pracy na projekt, który chciałam, więc może tam coś będzie nie grać. Zweryfikuję za miesiąc. 

  • O.K 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
W dniu 20.12.2021 o 21:01, Anastazja979 napisał:

aura: XIV Umiarkowanie, 4 denary, król buław (VII Rydwan)

 

Będzie spokojnie, harmonijnie i stabilnie. Bezpiecznie też. Pod koniec miesiąca widać ruszysz do przodu, być może za sprawą jakiegoś ognistego Pana. 

 

W dniu 20.12.2021 o 21:01, Anastazja979 napisał:

praca: 7 mieczy, VII Rydwan, XV Diabeł (VII Rydwan)

 

Musisz być ostrożna. Możliwa nieszczerość i uniki jakieś, gra nie wprost, lawirowanie. W Rydwanie widzę trochę Twoją szarpaninę, może myśli o odejściu. Diabeł jednak zahamuje rozwój wypadków. Uważaj na nerwy. 

 

W dniu 20.12.2021 o 21:01, Anastazja979 napisał:

finanse: 9 kielichów, IV Cesarz, 2 kielichy (XIII śmierć)

 

Wydasz może na jakieś swoje przyjemności, albo randki z Panem :P. Bardzo ładne karty, także kasa będzie się zgadzać :)

 

W dniu 20.12.2021 o 21:01, Anastazja979 napisał:

uczucia: paź buław, 4 buławy, XI sprawiedliwość (XIX słońce)

 

Widać fajną energię między Wami, szczęście i radość. Sprawiedliwość to harmonia :1s_z:

 

W dniu 20.12.2021 o 21:01, Anastazja979 napisał:

najważniejsze wydarzenie: 6 mieczy, 5 kielichów, I mag (0 Głupiec)

 

 

Nauczysz się czegoś, co otworzy przed Tobą nowy etap i możliwości. Zostawisz smutek za sobą. 

 

W dniu 20.12.2021 o 21:01, Anastazja979 napisał:

rada: V Kapłan, As monet, 5 buław (XXI świat)

 

Działać mądrze i spokojnie. Pojawi się przed Tobą szansa, zawalcz o swoje ! ;)

 

Wszystkiego dobrego ! :))

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
W dniu 20.12.2021 o 21:01, Anastazja979 napisał:

Karty w nawiasach oznaczają wynik z podsumowania.

 

aura: XIV Umiarkowanie, 4 denary, król buław (VII Rydwan)

 

Na początku będę w energii wycofania i dystansu, ale potem przyjdzie nowa energia.


praca: 7 mieczy, VII Rydwan, XV Diabeł (VII Rydwan)

 

Kierownik ma mi dać znać do końca stycznia, czy jest opcja przeniesienia na inny projekt. Chyba będzie mnie zwodził, że muszę jeszcze czekać...

Najchętniej bym stamtąd odeszła, jak tylko pojawi się perspektywa lepszej pracy (rozsyłam cv, miałam już telefon w sprawie rozmowy rekrutacyjnej).

Przeniosłam się na inny projekt w pracy, a później przeszłam pomyślnie rekrutację i dostałam się na staż w innej firmie.

W dniu 20.12.2021 o 21:01, Anastazja979 napisał:


finanse: 9 kielichów, IV Cesarz, 2 kielichy (XIII śmierć)

 

A tutaj coś pozytywnego. Może jakieś zakupy.

Było stabilnie. Bez niespodzianek.

W dniu 20.12.2021 o 21:01, Anastazja979 napisał:


uczucia: paź buław, 4 buławy, XI sprawiedliwość (XIX słońce)

 

Jestem w związku. Raczej stabilnie.

Dużo czasu w domu.

W dniu 20.12.2021 o 21:01, Anastazja979 napisał:


najważniejsze wydarzenie: 6 mieczy, 5 kielichów, I mag (0 Głupiec)

 

Może jednak rzucę / zmienię pracę?

 

oferta stażu


rada: V Kapłan, As monet, 5 buław (XXI świat)

 

Karty chyba radzą poradzić się kogoś w jakiejś kwestii. Albo może odłożyć pieniądze na czarną godzinę.

 

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji!

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Styczeń Anastazji ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...