Skocz do zawartości

Styczeń rozkład 2022 ZWERYFIKOWANE


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy rok, a więc mój ulubiony miesięczny rozkład :).

 

Aura: Księżyc+Królowa Buław+ Król Denarów+ Rycerz Buław

 

Sporo różnych osób, ale także aura tajemniczości, niedomówień. W styczniu mogę być energiczna, pełna chęci do działania. Możliwe, że ten rycerz buław zwiastuje jakąś krótką podróż.

 

Praca: Paź Mieczy+Rycerze Denarów+As Buław+Paź Kielichów

 

W styczniu rozpoczynam pracę w nowym zespole. Paź mieczy może mówić o dużej ilości zadań wymagających ciągłej komunikacji. Będę wykonywała zadania skrupulatnie zgodnie z pozyskaną wcześniej wiedzą. Możliwe, że dostanę propozycję przyjęcia nowych obowiązków lub sama zacznę w końcu szukać czegoś nowego i pojawi się pierwszy odzew.

 

Finanse: Rycerze Mieczy+8 mieczy+ 3 buław

 

Będę musiała się kontrolować, bo Rycerz Mieczy może zwiastować szybkie, pod wpływem impulsu wydatki, a później oczekiwanie na nową wypłatę :D.

 

Miłość: 9 monet+10 monet+Paź kielichów

 

Pomimo że atmosfera będzie dosyć rodzinna i sielankowa, to jednak nadal będę dbała o swoją niezależność. Paź kielichów może mówić o małych przyjemnościach.

 

Relacje z otoczeniem: 5 denarów+Sąd Boży+9 denarów

 

5 denarów towarzyszyła mi praktycznie przez cały 2021 w rozkładach na relacji, a więc energia pustki, braku nadal się ciągnie. Pomimo że zaraz potem może być odnowienie jakiejś relacji, pogodzenie, to w ostateczności będę ceniła swoje własne dobro i korzyści.

 

Samopoczucie: 8 mieczy+7 kielichów+7 mieczy

 

Idealnie karty pokazały moje lęki, obawy, a wszystko przez pisanie w głowie tysiąca scenariuszy. 7 mieczy może mówić, że w efekcie mogę być wycofana i ukrywać swoje samopoczucie.

 

Rada: 3 monet+8 monet+2 kielichów

 

Dwie opcje jeśli chodzi o pracę to karty mówią, abym  mozolnie pracowała, działała, gdyż mam szansę na lepszą umowę, nową pracę. Jeśli karty wskazują uczucia to wspólna mozolna praca nad relacją może w rezultacie spowodować ponowne połączenie serc.

 

Dziękuję za każdą interpretację!

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, mezza napisał:

Nowy rok, a więc mój ulubiony miesięczny rozkład :).

 

Aura: Księżyc+Królowa Buław+ Król Denarów+ Rycerz Buław

 

Możliwe, że wyjdzie na jaw jakaś tajemnica, która dotyczy wielu osób.

 

 

Praca: Paź Mieczy+Rycerze Denarów+As Buław+Paź Kielichów

 

Dużo komunikacji i konieczność współpracy z jakimś mężczyzną. Możliwy nawet jakiś flirt w pracy.

 

Finanse: Rycerze Mieczy+8 mieczy+ 3 buław

 

Nie wiem, czy nie będzie tak, że przez większość miesiąca będziesz bardzo powstrzymywała się przed wydatkami, żeby na koniec trochę popłynąć.

 

Miłość: 9 monet+10 monet+Paź kielichów

 

Randki, jeśli jesteś obecnie singielką.

 

Relacje z otoczeniem: 5 denarów+Sąd Boży+9 denarów

 

Po chwili zwątpienia przyjdzie zadowolenie z siebie.

 

Samopoczucie: 8 mieczy+7 kielichów+7 mieczy

 

No nie najlepiej. Będziesz faktycznie tworzyć czarne scenariusze w głowie. Oby ten okres szybko minął.

 

Rada: 3 monet+8 monet+2 kielichów

 

Dwie opcje jeśli chodzi o pracę to karty mówią, abym  mozolnie pracowała, działała, gdyż mam szansę na lepszą umowę, nową pracę. Jeśli karty wskazują uczucia to wspólna mozolna praca nad relacją może w rezultacie spowodować ponowne połączenie serc.

Zgadzam się!

4 minuty temu, mezza napisał:

 

Dziękuję za każdą interpretację!

 

 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
15 minutes ago, mezza said:

Nowy rok, a więc mój ulubiony miesięczny rozkład :).

 

Aura: Księżyc+Królowa Buław+ Król Denarów+ Rycerz bulaw 

Myślę że będziesz odpływać( tęsknić, marzyć, obawiać się  jednocześnie) w kwestii pana denarowego, finansów, stabilizacji i może również co do pasji w życiu swoim, chęci ruchu i działania. 

 

Praca: Paź Mieczy+Rycerze Denarów+As Buław+Paź Kielichów

 

Dowiadywanie się i rozmowy z ryckiem( starszy kolega z pracy) i jakby potem sprawy ruszają do przodu i jest miło i przyjemnie. 

 

Finanse: Rycerze Mieczy+8 mieczy+ 3 buław

 

Będziesz chciała wydać kasę pod wpływem emocji na jakieś swoje plany/podróże ale zacisniesz pasa. 

 

Miłość: 9 monet+10 monet+Paź kielichów

 

Pomimo że atmosfera będzie dosyć rodzinna i sielankowa, to jednak nadal będę dbała o swoją niezależność. Paź kielichów może mówić o małych przyjemnościach.

 

Relacje z otoczeniem: 5 denarów+Sąd Boży+9 denarów

 

Czujesz się samotna ale się ogarniesz i znowu poczujesz się sobą.

 

Samopoczucie: 8 mieczy+7 kielichów+7 mieczy

 

Samooszukujesz się względem swoich leków i kompleksów, boisz się z nimi zmierzyć. 

 

Rada: 3 monet+8 monet+2 kielichów

 

Praca zespołowa doprowadzi cię do lepszego rzemiosła, większej wiedzy a z tego później może się wykręcić jakaś fajna oferta. 

 

Dziękuję za każdą interpretację!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
15 godzin temu, mezza napisał:

Aura: Księżyc+Królowa Buław+ Król Denarów+ Rycerz Buław

Aura może być senna. Nie wszystko jasne a przynajmniej nie takie na jakie wyglada na pierwszy rzut oka. Może być oddawanie się marzeniom, może trochę samooszukiwania się. Astrologicznie jest to wg H.Banzhaf’a, Księżyc w Skorpionie- a to jest doświadczanie trudnych, oczyszczających momentów w życiu. Skupienie na tym, co dzieje się wewnątrz Ciebie. Potrzeba bezpieczeństwa i zachowania spraw dla siebie. 
Królowa Buław czuje się atrakcyjna, więcej mężczyzn może zaznaczyć się w Twoim otoczeniu, możesz otrzymać jakieś wiadomości lub informacje. 
Król Denarów - jeśli Twój partner zaznacza się w Twoim życiu, przysłowiowo „jest na tapecie” to i w tym miesiącu będzie się on przewijać. Przy Rycerzu Buław - faktycznie możesz gdzieś z nim pojechać. On może być kierowcą.
 

15 godzin temu, mezza napisał:

Praca: Paź Mieczy+Rycerze Denarów+As Buław+Paź Kielichów

Paź pasuje do wprowadzania w nowe rejony, zwłaszcza związane z wiedzą, pracą. Może to hyc jakieś szkolenie, instruktaż. 
Przy Rycerzu Monet będziesz starała wykazać się, że masz zdolności potrzebne do stanowiska które zajmujesz. Tutaj nie ma takiego spokoju jaki ma Król - który jest pewniejszy siebie od Rycerza. 
As Buław - możesz coś zainicjować. Może zaproponujesz wspólne, pracowe wyjście? Paź kielichów oznacza zaproszenie, wiadomości miłe dla serca.  
 

15 godzin temu, mezza napisał:

Finanse: Rycerze Mieczy+8 mieczy+ 3 buław

Mogą pojawia się niespodziewane wydatki które zasieją niepokój. Możesz czuć się w pułapce, bez możliwości obejścia niespodziewanych wydatków. Niekoniecznie bym stawiała na przyjemne zakupy bo to bardziej do Buław by pasowało. Miecze maja logiczne przesłanki i nie kierują się zachcianką czy ucieszeniem serca. 
W 3 Buław będziesz miała już plan jak poradzić sobie z tym wydatkiem. 
 

 

15 godzin temu, mezza napisał:

Miłość: 9 monet+10 monet+Paź kielichów

W miłości dwie karty bramy: 9 Monet( szczęśliwy, samowystarczalny singiel) oraz 10 Monet - dom, zasoby związane z rodziną. Układ zamyka Paź Kielichów - stawiam, że pomimo swojej dużej niezależności w uczuciach, partnerowi uda się wyciągnąć Cię z domu na randkę. 
 

16 godzin temu, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: 5 denarów+Sąd Boży+9 denarów

Możesz czuć w tym miesiącu, że relacje są jakby uboższe, rzadziej się będziesz widywać ze znajomymi choć sama będziesz o te spotkania i kontakt zabiegać. 
W Sądzie jest szansa na odnowienie lub odświeżenie kontaktu z osobą której dawno nie widziałaś lub kontakt nie był zbyt przyjemny. 
W 9 Monet - z wieloma sprawami będziesz sobie sama radzić, bez oglądania się na otoczenie( samodzielne płacenie za siebie, możesz tez za kogoś uregulować rachunek). 
 

16 godzin temu, mezza napisał:

Samopoczucie: 8 mieczy+7 kielichów+7 mieczy

Będziesz czuć się przyblokowana, bez większego wpływu na sytuację. 8 Mieczy to karta bezsilności i frustracji. Jest to tez karta-brama i aby przekroczyć jej wrota trzeba skupić się na swoim wnętrzu. To, co myślisz, co czujesz jest Twoje i otoczenie w to nie ingeruje. Sile trzeba odnaleźć w swoim wnętrzu. 
7 Kielichów pozwala pobujać w obłokach, pomarzyć, pogdybać - ale nie jest to karta na działanie. Ostatnia, 7 Mieczy - popieram, może oznaczać skrywanie swoich myśli przed otoczeniem, niekoniecznie gra w otwarte karty. 
 

16 godzin temu, mezza napisał:

Rada: 3 monet+8 monet+2 kielichów

Kontynuować to, co już zaczęłaś budować w życiu bo pierwsze koty za płoty już masz- o tym mówi 3 Monet. Masz solidne fundamenty teraz trzeba kontynuować pracę i nie poddawać się - co jeszcze bardziej podkreśla 8 Monet, karta upartego rzemieślnika. Systematyczność - zdecydowanie postaw na nią w tym miesiącu. Zdecydowanie przyniesie Ci wymierne korzyści które pojawia się w 2 Kielichów - poczucie bycia chcianą w danym miejscu( tutaj bym odnosiła karty bardziej do sfery pracy niż uczuć ale tez w całym rozkładzie nie ma kart by przekreślić bieżącą relację). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Aura: Księżyc+Królowa Buław+ Król Denarów+ Rycerz Buław

Uważaj na różne osoby. Możesz nie oceniać ich tak jak powinnaś, możesz.miec inny osąd niż mieć powinnaś.

 

 

Praca: Paź Mieczy+Rycerze Denarów+As Buław+Paź Kielichów

Paź mieczy to ty jako świeżaczek, musisz się trochę nauczyć. Rycerz denarów to konieczność wykonywania sumiennej pracy i uczenia się od początku, ale w miłej atmosferze. 

 

 

 

Finanse: Rycerze Mieczy+8 mieczy+ 3 buław

Możesz mieć trochę nieprzemyślanych wydatków, przez co ograniczysz się na resztę miesiąca. Ale ostatecznie chyba się opanujesz i zostawisz sobie jakieś minimum na przetrwanie. 

 

 

Miłość: 9 monet+10 monet+Paź kielichów

Na początku nie nikt się nie pojawi i możesz odczuwać pustkę. Jednak szybko ją zapewnisz czasem spędzonym z rodziną, a nawet zjawi się jakiś cichy adorator.

 

 

 

Relacje z otoczeniem: 5 denarów+Sąd Boży+9 denarów

Raczej styczeń nie będzie zbyt towarzyski. Ewentualnie czas spędzisz z rodziną. 9 denarów pokazuje, że skupisz się na sobie. 

 

Samopoczucie: 8 mieczy+7 kielichów+7 mieczy

Możesz czuć się trochę odizolowana, przez co zaczniesz puszczać wodze fantazji. Jednak będziesz się oszukiwała, że powód tego jest inny.

 

 

Rada: 3 monet+8 monet+2 kielichów

Zacznij więcej współpracować z ludźmi. Jeśli poświęcisz trochę czasu na budowanie relacji z nimi jest duża szansa na przyjaźnie, znajomości...

 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
W dniu 20.12.2021 o 21:15, mezza napisał:

Nowy rok, a więc mój ulubiony miesięczny rozkład :).

 

Aura: Księżyc+Królowa Buław+ Król Denarów+ Rycerz Buław

 

Styczeń był miesiącem po znakiem rozmów kwalifikacyjnych. Księżyc mógł nie dawać jasności sytuacji, oczekiwania na decyzje, niepewność co do rezultatu przeprowadzonych rozmów. Rycerz Buław przyniósł ofertę, którą postanowiłam zaakceptować.

 

Praca: Paź Mieczy+Rycerze Denarów+As Buław+Paź Kielichów

 

Nowa propozycja praca, którą przyjęłam.

 

Finanse: Rycerze Mieczy+8 mieczy+ 3 buław

 

Nowa propozycja finansowa.

 

Miłość: 9 monet+10 monet+Paź kielichów

 

Tutaj wszystko było ok. Rzeczywiście było bardzo rodzinnie.

 

Relacje z otoczeniem: 5 denarów+Sąd Boży+9 denarów

 

Byłam w kontakcie ze znajomymi, gdyż się pochorowałam (5 denarów)

 

Samopoczucie: 8 mieczy+7 kielichów+7 mieczy

 

choroba, która przykuła mnie na 2 tygodnie do łóżka.

 

Rada: 3 monet+8 monet+2 kielichów

 

Dwie opcje jeśli chodzi o pracę to karty mówią, abym  mozolnie pracowała, działała, gdyż mam szansę na lepszą umowę, nową pracę. Jeśli karty wskazują uczucia to wspólna mozolna praca nad relacją może w rezultacie spowodować ponowne połączenie serc.

 

Dziękuję za każdą interpretację!

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Styczeń rozkład 2022 ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...