Skocz do zawartości

Sabat Yule ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dziś najkrótszy dzień w roku - przesilenie zimowe. To dzień, w którym rodzi się nowe słońce. Z racji tego magicznego czasu postanowiłem postawić sobie rozkład, który sam stworzyłem.

Rozklad ma ramy czasowe do 3 miesięcy. (Uwaga, nie na 3 miesiące, ale do 3 miesięcy).

 

     5

2 - 3 - 4

     1

 

1.Jak mocno świeci moje wewnętrzne światło? 7 mieczy 

Niestety nie świeci zbyt mocno. Nałożyło się trochę problemów przez co przygasło. Obecnie na święta nastrój mi się mocno poprawił, jednak bardzo możliwe, że się po prostu oszukuje i ukrywam prawdziwy stan. Wcześniej również kiedy spadał mi nastrój szybko coś wynajdowałem, aby odwrócić myśli. Wczoraj dostałem analizę pola energetycznego gdzie wróżka zaznaczyła, że widzi trochę stresu, emocji i negatywnej energii z tym związanej, ale tylko na wysokości głowy, reszta pola silna. 7 monet bardzo trafnie pokazuje, że się oszukuje i nie mam kontaktu ze swoim wnętrzem. 

 

2,3,4.Co przyniosą mi narodziny słońca?

6 kielichów, Gwiazda, As Monet

Robi się bardzo optymistycznie. Widzę czas spędzony w rodzinnych pieleszach i uzdrowienie różnych relacji. Najbliższy czas może być spędzony z rodziną. Będzie dość emocjonalnie. Może nawet uda mi się w końcu wrócić do śpiewu? Następnie As Monet może przynieść szansę na znalezienie pracy i poprawienie sytuacji.

 

5.Przesłanie na najbliższy czas:

7 monet 

Powiniennem uzbroić się w cierpliwość. Wszystko się ułoży, moje światło zacznie jaśnieć, ale muszę dać wszystkiemu czas. Powiniennem podejść do wszystkiego ze spokojem.

 

 

Co sądzicie?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, nastek96 napisał:

1.Jak mocno świeci moje wewnętrzne światło? 7 mieczy 

Tu rzeczywiście ja byś się sam oszukiwał... to raczej mroczna karta.

14 minut temu, nastek96 napisał:

2,3,4.Co przyniosą mi narodziny słońca?

6 kielichów, Gwiazda, As Monet

Tu jak byś za parę dni miał spędzić święta w przyjaznej atmosferze. As monet mówi o dochodach.

20 minut temu, nastek96 napisał:

5.Przesłanie na najbliższy czas:

7 monet 

Poczekać na wyniki poprzednich działań... a jeśli będą podejmowane nowe działania to ich owoce mogą nie nadejść zbyt szybko.

 

I monetka na szczęście:

pentagrammoneta.png.5d6108a9af2579f91b34c407fdebdd13.png

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja:

Podjąłem kurację uzdrawiającą, która ma mi przywrócić siły takie jak kiedyś.  Efekty widzę już teraz. Zauważam też więcej motywacji do działania.

Edytowane przez nastek96
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Sabat Yule ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...