Skocz do zawartości

Święta i nowy rok ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam dziś trzeci i ostatni na dziś rozkład. Będę miał spokój na kilka dni :)

 

Jak spędzę Wigilię?

Paź Denarów, Arcykapłanka, Wisielec 

Prezenty u nas rozdaje się rano. Zatem paź denarów może oznaczać jakąś niespodziankę, niespodziewany prezent, od tego zacznę wieczorem.

Potem pierwszy skrzypce będzie grała jakaś kobieta i to wokół niej będą toczyły się rozmowy: mama, ciocia, babcia...Jeśli nie kobieta to święta będą po prostu na spokojnie, ciche. Na końcu już kolacja będzie mi się dłużyła. 

Ta ostatnia karta jakoś mnie nie dziwi, zazwyczaj mi się dłużyło. 

 

Jak spędzę pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia?

10 kielichów, Diabeł, Rycerz Mieczy

Na początku będzie bardzo rodzinnie. W tym roku Wigilia i święta są u nas. Na wigilii będzie mało osób, ale na pierwszy dzień dojedzie więcej osób. Zrobi się rodzinna atmosfera, która jak widzę może się zrobić lekko toksyczna. Na samym końcu możliwe już są sprzeczki lub ostrzejsze wymiany zdań. 

 

Gdzie spędzę Sylwestra? 2 mieczy (na koniec dobrane 2 kielichów) 

Raczej w domu, nie będę miał ochoty nigdzie się ruszyć, ale spędzę z kimś. 

 

Jak go spędzę?

Diabeł, 9 kielichów, 3 monet 

Diabeł i 9 kielichów pokazują, że z przyjemnością mogę zaglądnąć do kieliszka (aż się nie poznaje :)

Ale 9 kielichów pokazuje czas spędzony przyjemnie. 3 monet to czas spędzony z kimś razem, możliwe, że ktoś dojedzie w trakcie np: przyjdzie złożyć życzenia i zostanie i stąd ta dobrana na sam koniec 2 kielichów. 

 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, nastek96 napisał:

Jak spędzę Wigilię?

Paź Denarów, Arcykapłanka, Wisielec

 

19 godzin temu, nastek96 napisał:

Ta ostatnia karta jakoś mnie nie dziwi, zazwyczaj mi się dłużyło. 

Może coś Cię zaskoczy, co zmieni Twój obiór świąt...

 

19 godzin temu, nastek96 napisał:

Jak spędzę pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia?

10 kielichów, Diabeł, Rycerz Mieczy

Tu rzeczywiście może być miło do czasu jakiś niesnasek.

 

19 godzin temu, nastek96 napisał:

 

Gdzie spędzę Sylwestra? 2 mieczy (na koniec dobrane 2 kielichów) 

2 mieczy wskazuje na zamknięcie się w starych schematach.

 

19 godzin temu, nastek96 napisał:

Jak go spędzę?

Diabeł, 9 kielichów, 3 monet 

Widać jak by miało być alkoholowo, ale miła atmosfera i dyskusja o rzeczowych sprawach dopełnią reszty.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, nastek96 napisał:

Wrzucam dziś trzeci i ostatni na dziś rozkład. Będę miał spokój na kilka dni :)

 

Jak spędzę Wigilię?

Paź Denarów, Arcykapłanka, Wisielec 

Myśle , ze bardzo spokojnie będą prezenty może ktoś niedojedzie do was?

 

Jak spędzę pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia?

10 kielichów, Diabeł, Rycerz Mieczy

Miło, rodzinne dużo jedzenia ogólnie rozpusta może jakieś rozmowy i dyskusje ?

 

Gdzie spędzę Sylwestra? 2 mieczy (na koniec dobrane 2 kielichów) 

w domu bo nie będzie za bardzo wyboru

22 godziny temu, nastek96 napisał:

Jak go spędzę?

Diabeł, 9 kielichów, 3 monet 

Będzie alkohol na pewno i ogólnie to sobie dobrze tam dogodzisz 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Witajcie, będę weryfikował cząstkowo. Weryfikacja numer 1:

Jak spędzę Wigilię?

Paź Denarów, Arcykapłanka, Wisielec 

Paź denarów to niespodziewany prezent finansowy od wujka. 

Arcykapłanka to chyba ja, przez większość wieczoru siedziałem cicho i mało się odzywałem. Sama wigilia była spokojna. 

Wisielec tak jak mówiłem, potem już mi się dłużyło i czekałem na koniec. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dobrałem sobie jeszcze na dziś kartę dnia: 5 kielichów. 

Stanie się coś smutnego, przykrego. 

Dociągnąłem jedną kartę czego dotyczy 5 kielichów i wyszedł paź denarów.

Być może kuzyn dziś jednak nie dojedzie. Może też chodzić o jakąś przykrość z prezentami(choć były wczoraj), albo po.prostu ktoś powie ci niemiłego: jeden z braci, bo do obydwu karta pasuje. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
8 godzin temu, nastek96 napisał:

Dobrałem sobie jeszcze na dziś kartę dnia: 5 kielichów. 

Stanie się coś smutnego, przykrego. 

Dociągnąłem jedną kartę czego dotyczy 5 kielichów i wyszedł paź denarów.

Może być jakaś strata, smutek. Będzie Ci przykro z jakiegos powodu. Tak z ciekawości czy kuzyn jest z trygonu ziemskiego? 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 21.12.2021 o 20:57, nastek96 napisał:

Gdzie spędzę Sylwestra? 2 mieczy (na koniec dobrane 2 kielichów) 

W kameralnym gronie, ze znajomym(i)

 

W dniu 21.12.2021 o 20:57, nastek96 napisał:

Jak go spędzę?

Diabeł, 9 kielichów, 3 monet 

Będą jakieś używki, ale sympatyczna atmosfera 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja numer 2:

Jak spędzę pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia?

10 kielichów, Diabeł, Rycerz Mieczy

 

10 kielichów, było miło i rodzinnie. Pojawiły się nowe osoby. 

Diabeł - oj objadłem się więcej niż wczoraj, ja nie piłem alkoholu, ale reszta już tak. Więc karta folgowania sobie. 

Rycerz Mieczy - krótką podróż. Po 18 wszyscy pojechaliśmy na szybki spacer(w sumie o ten spacer była sprzeczka, ale malutka). Potem goście jeszcze przyjechali na szybką herbatę i do domu. 

 

Karta dnia:5 kielichów + 5 denarów 

Fakt był jakiś taki czas kiedy zrobiło mi się przy stole przykro. Nwm dlaczego. Nie było żadnego konkretnego powodu. Poza tym było fajnie. Karty dnia pokazują często malutkie rzeczy, więc teraz nwm co to było. 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jeżeli założyć, że tarot może pokazywać rzeczy najważniejsze, albo może pokazać coś co się będzie działo dzień później, czyli pytałem o pierwszy dzień świąt, a mówił jeszcze o drugim dniu świąt. 

Wiec 5 kielichów i i paź monet - to była przykra sytuacja związana z młodą osobą z rodziny. 

A ten rycerz Mieczy to była kłótnia i to wyniknęło z tematu religijnego.

 

I teraz wszystko się zgadza. Zastanawiam się w sumie, czy tarot tak może sobie rozciągnąć odpowiedź na dwa dni.

Edytowane przez nastek96
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
11 godzin temu, nastek96 napisał:

teraz wszystko się zgadza. Zastanawiam się w sumie, czy tarot tak może sobie rozciągnąć odpowiedź na dwa dni.

Mam wrażenie, że tak. Ja losuje karty na cały tydzień w niedzielę wieczorem lub poniedziałek rano( 7 kart na 7 dni). I często zrealizuje mi die jedna karta w ciągu dnia i kolejna po południu lub pod wieczór tego samego dnia.
Nie da się Tarotowi narzucić sztywnych ram, czasem karty żyją swoim życiem i pokazują, to, co istotne z ich punktu widzenia( ignorując już dokładny czas). 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@nastek96, karty miesięczne czy roczne a nawet te tygodniowe mi się sprawdzają. Kwartalne tez - zwłaszcza, kiedy nie wykładam ich za dużo( po jednej na daną dziedzinę). 
Czekam teraz do Sylwestra by położyć sobie roczne :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@nastek96 - tak. Kładę na cały rok w Sylwestra lub Nowy Rok, kładę karty miesieczne ostatniego dnia miesiąca lub pierwszego kolejnego, kładę karty tygodniowe( 7 kart, po jednej na każdy dzień), położyłam nawet na nowy rok numerologiczny bo nie do końca pokrywa die z kalendarzowym. :) 


 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo dużo masz tych rozkładów. I wszystko Ci się zgadza? Miesięczny z tygodniowymi i roczny z numerologicznym?

Ja właśnie sobie postawiłem we wrześniu na numerologiczny i się zastanawiałem, czy jest sens stawiać na ten styczniowy nowy rok. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

Powiem Ci, że tak. Dodatkowo mam do analizy podwójny materiał bo te same rozkłady kładę siostrze - więcej materiału do analizy i wyciągania wniosków :D

A! Kładę też na urodziny - znalazłam super rozkład który kładłam siostrze na jej urodziny w listopadzie: „tort urodzinowy”. 
Rozkłady tygodniowe pokazują drobne wydarzenia, np: Wieża na dzień pokazała mi wyczerpanie limitu internetu i pod wpływem tego wydarzenia zdecydowałam się na niwą taryfę z opcją internetu bez limitów( i płace mniej niż wcześniej :szoking:

Z kolei miesięczne rozkłady pokazują, co w danym miesiącu, w danej dziedzinie może się wydarzyć a roczny to już „kamienie milowe”- najważniejsze wydarzenia roku, ogólne tendencje.  

 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że dzienne to często tak małe wydarzenia, że czasem ciężko zweryfikować np: 2 kielichów - na koniec dnia oglądałem komedię romantyczną.

Mi roczne nie zawsze pokazywały jakieś arcyważne wydarzenia, ale.to.pewnie zależy od osoby, bo nie u każdego dzieje się coś ważnego. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

Poprzednie roczne karty stawiałam wg bardzo prostego rozkładu który zawiera tylko 7 kart. Po dwie na teraźniejszość, niedaleką przyszłość i dalsza przyszłość oraz ostatnia jako aura roku. I tez ten rozkład który już się kończy nie pokazał wielu ważnych rzeczy a może pokazał tylko to, co zdecydowanie miało wpływ na przyszłość( wakacji nie pokazał ale nieudana randkę z jesieni już tak :obled:

Lubię karty dzienne :) często pomagają mi zrozumieć znaczenie danej karty - np. 10 Monet pokazała mi wyjście z domu przez ogród bo zostawiłam klucze w samochodzie siostry a ona zamknęła mnie w domu jak wychodziła do pracy. Dodam, że 10 Monet jest kartą-bramą i pokazuje „wyjście” jeśli jesteśmy gotowi by bramę przekroczyć. 
Teraz, na rok 2022 rozłożę jakiś dłuższy rozkład - kiedyś obawiałam się kłaść dużo kart bo nie umiałam ich łączyć, teraz im więcej tym ciekawiej :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikacja:

Gdzie spędzę Sylwestra? 2 mieczy (na koniec dobrane 2 kielichów) 

Zaszyłem się w domu. Ale spędziłem czas z mamą i bratem. 

 

Jak go spędzę?

Diabeł, 9 kielichów, 3 monet 

Objadłem się i piłem słodkie napoje. Śpiewałem i sobie trochę podtańcowywałem. Stad Diabeł i 9 kielichów. 

3 monet - tutaj nie mam pomysłu. Być może to, że podjąłem decyzję o powróci do rozwijania hobby. 

 

Dziękuję wszystkim i Szczęśliwego Nowego Roku :)

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Święta i nowy rok ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...