Skocz do zawartości

Co mnie czeka w styczniu


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, stawiam ogólne karty na styczeń. 

 

Co mnie czeka w styczniu(aura)?

Głupiec + Rydwan + 4 buław 

Widzę, że nowy rok zacznie się bardzo pomyślnie. 

Znajdę na siebie jakiś nowy pomysł, aby nie tkwić tak w miejscu. Sprawy nabiorą szybkiego tempa i miesiąc może być troche energiczny. Widać jakieś zmiany. Nowy rok, nowy ja. 

Wszystkie trzy karty są bardzo energiczne, więc mogę być nadaktywny w tym miesiącu. 

Zastanawiam się, czy może po prostu nie wyjadę gdzieś w podróż, aby się wybawić. 

 

Co sądzicie? 

Jeszcze jutro sobie przemyśle, może.po nocy coś wpadnie do głowy. 

 

 

(Pod spodem talii 10 kielichów) - nie zawsze zwracam uwagę co tam jest, ale.mysle, że miesiąc dość satysfakcjonujący emocjonalnie 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 24.12.2021 o 02:07, nastek96 napisał:

Co mnie czeka w styczniu(aura)?

Głupiec + Rydwan + 4 buław 

Z radością wejdziesz w Nowy Rok, będziesz miał głowę pełną nowych pomysłów. Zapragniesz wdrożyć nowe plany, mogą dotyczyć przeprowadzki. Styczeń będzie obfitował w wiele spotkań towarzyskich, bardzo miły czas :)

  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 24.12.2021 o 01:07, nastek96 napisał:

Co mnie czeka w styczniu(aura)?

Głupiec + Rydwan + 4 buław 

Powiedziałabym, że posiedzisz dobie w domu w miłej atmosferze. Zwłaszcza, że na spodzie otrzymałeś 10 Kielichów która odnosi się do rodzinnego szczęścia i zaspokojenia emocjonalnego na tym polu. 
4 Buław - też dom. Może być impreza rodzinna lub spotkanie w bliskim gronie. 
Coś da Ci powód do nadziei - Głupiec oraz Rydwan. Przy czym Głupiec tez często oznacza frywolne spotkania, cieszenie się bieżącą chwilą ale bez myślenia o przyszłości i konsekwencjach. Rydwan odznacza się brawurą, pewnością siebie, że nic złego nie może się przecież stać( astrologicznie Słońce w Baranie) - działanie w pojedynkę, skupienie się na dobie i swoich celach( które ma się do osiągnięcia). 
Mile karty - nie powinno być stresu bo Głupiec jest dość wesoły by nie powiedzieć, że naiwny w wielu kwestiach. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Tak sobie myślę, że jeśli covid nie pokrzyżuje planów to w styczniu przyjeżdża na kilka dni kuzynka z za granicy. Głupiec to karta, która mogłaby ją opisywać. Impreza.rodzinna będzie na pewno. Może o tym karty mówią. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...