Skocz do zawartości

Wyprowadzka i praca ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wyprowadzę się w styczniu?

2 mieczy, paź kielichów, Siła

Rozkład otwiera karta blokująca, która mówi, że się nie wyprowadzę. 

Paź kielichów - hmm tutaj może być jakaś propozycja. Dobrałem 6 monet, więc tutaj ktoś może chcieć mi pomóc i coś zaproponować. 

Siła - będę starał się wyprowadzić, jednak ostatecznie jeszcze w styczniu to się nie uda. 

 

Jakie mam szanse na pracę w styczniu?

Cesarz, Rydwan, Arcykapłan

Patrzę na ten rozkład i mam wrażenie, że jest w nim coś co trzeba uchwycić. 

Cesarz, który go otwiera może być jak najbardziej zapowiedzią szansy na znalezienie pracy. 

Rydwan, który mówi o zmianach może sugerować pracę w innym zawodzie. Coś ruszy z miejsca.

Arcykapłan - no właśnie, tu mi się kojarzy jakiś staż bardziej, praktyka. Może nabywanie umiejętności w całkiem nowym zawodzie. 

Zdecydowanie nie kojarzy mi się tu nic z pracą na stałe, ale czymś takim na chwilę. 

 

Co sądzicie? Może po prostu sam się będę douczał?

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, nastek96 napisał:

Czy wyprowadzę się w styczniu?

2 mieczy, paź kielichów, Siła

Rozważasz w kółko jakieś za i przeciw, nie możesz podjac decyzji. Paź pokazuje trochę, że nie masz być może dobrze zorganizowanej tej przeprowadzki bo paź kielichów to takie iluzoryczne plany. Będziesz potrzebował więcej woli i zdecydowania żeby to zrobić. 

2 godziny temu, nastek96 napisał:

Jakie mam szanse na pracę w styczniu?

Cesarz, Rydwan, Arcykapłan

 

Zbierzesz się w sobie, weźmiesz lejce w ręce i zadziałasz. Być może to będzie jakiś staż, kurs, nauka albo ktoś starszy coś Ci zaproponuje. Może jakiś coaching w sprawie ruszenia z tą pracą. 

  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Myśle , ze coś Cię zmusi do wyjazdu wiec ja mówię na wyjazd tak co do pracy to nie wiem , bo cesarz jest mało aktywny, ale potem jest rydwan i kapłan wiec myśle, ze będziesz szukać i kombinować.

  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
6 godzin temu, nastek96 napisał:

Czy wyprowadzę się w styczniu?

2 mieczy, paź kielichów, Siła

Nienarodzonych są to karty na wyprowadzkę - w 2 Mieczy analizujesz sytuację i zastanawiasz się ale to jest tylko myślenie, nie ma wprowadzania w czyn. 
Paź Kielichów to mogą być wiadomości, informacje które ucieszą Twoje serce, da Ci to siły do działania w kolejnych miesiącach( Siła). 
 

6 godzin temu, nastek96 napisał:

Jakie mam szanse na pracę w styczniu?

Cesarz, Rydwan, Arcykapłan

Cesarz to nie jest karta zmiany sytuacji - patronuje mu cyfra „4”- stabilność, utrzymanie tego, co już jest. 
Rydwan jest kartą-bramą i może mówić, że zajdą zmiany które będą wykraczać poza Twoje pytanie( może sytuacja w kraju, może cis w rodzinie lub wśród najbliższych), co będzie rzutować na podjęcie przez Ciebie pracy( lub raczej braku podjęcia zajęcia). 
Arcykapłan to wiadomości, informacje i karta odnosi się do Rydwanu( jakieś nowe informacje, nowa sytuacja). 
Poniekąd będzie Ci to na rękę. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję :)

Siły do działania do pozytywne wieści :)

Cesarz ogólnie również symbolizuje pracę w Tarocie, ale rzeczywiście może sytuacji nie zmienia. 

Mam nadzieję, że nie będzie lockdownu. Właśnie, może ktoś postawi karty, czy będzie ten lockadown?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, nastek96 napisał:

Czy wyprowadzę się w styczniu?

2 mieczy, paź kielichów, Siła

Rozkład otwiera karta blokująca, która mówi, że się nie wyprowadzę. 

 Nie wyprowadzisz się (2 Mieczy, Paź Kielichów), choć masz możliwości, by to zrobić (Siła).

2 Mieczy blokuje, ale to blokada pt.: siedzę, nic nie robię, choć myślę o tym, bo boję się ewentualnej porażki, która mogłaby się pojawić w 3 Mieczy (kolejna karta w talii).

Paź Kielichów - to w tej sytuacji "chciałbym ale się boję" - więc finalnie myślisz o wyprowadzce ale nie podejmujesz konkretnych działań.

Siła mówi o tym, że nie ma się czego bać, tylko trzeba się odważyć... wszystko więc jest możliwe, jeśli zmienisz podejście :)

 

 

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Hmm, może nie podejmuje dzialań bezpośrednio, aby się wyprowadzić, ale podejmuje, aby się usamodzielnić, więc staram się. W tym momencie nie mam jeszcze możliwości się wyprowadzić. 

Dziękuję :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, nastek96 napisał:

Hmm, może nie podejmuje dzialań bezpośrednio, aby się wyprowadzić, ale podejmuje, aby się usamodzielnić, więc staram się. W tym momencie nie mam jeszcze możliwości się wyprowadzić. 

Dziękuję :)

Pisząc o konkretnych działaniach miałam na myśli jasno określone: jakiego mieszkania szukam, gdzie ono ma się znajdować, ile chcę / mogę za nie zapłacić, oglądam ogłoszenia i chodzę oglądać mieszkania, a jak znajdę to, czego szukam - to wiem, że się wyprowadzam :) 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Weryfikacja:

Nie wyprowadziłem się, nawet nie próbowałem jednak. Stąd układ rozpoczyna 2 mieczy, brak działań z mojej strony. 

Pracy nie znalazłem. Ale myślę o innym kierunku poszukiwania jej. 

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Wyprowadzka i praca ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...