Skocz do zawartości

Zimowe rendez-vous ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Z ciekawości postawiłam sobie karty na pytanie: Czy wybiorę się na randkę w okresie zimowym czyli pomiędzy 21 grudnia 2021 a 20 marca 2022?

I oto odpowiedź mojej talii: 

Diabeł Rycerz Buław Śmierć( dobrana 2 Kielichów bo Smierć jest kartą transformacyjną, kartą-bramą AW). 
 

Wyglada, że chyba gdzieś się wybiorę skoro mam osobową kartę i to Rycerza Buław. Jakiś chętny człowiek się znajdzie, ba! Nawet po mnie przyjedzie ;) ( u mnie Rycerz Buław pokazuje kierowcę i to niezależnie od płci). 

Tyle, że trochę zastanawia mnie Diabeł i Smierć - w Diable, ktoś mocno „napalony”, mający obsesję( niekoniecznie skonsumowaną), z kolei Smierć to koniec czegoś, przejście do innego etapu( niekoniecznie zerwanie). Zwłaszcza, że dobrana 2 Kielichów jest sympatyczną kartą i pokazuje, że znajomość może się utrzymać. 
Na spodzie talii miałam 6 Mieczy( zwykle zerkam na tą kartę bo daje mi podpowiedź w jakim kierunku idzie odczyt kart). 
O! Przyszło mi do głowy, że Diabeł może pokazać kogoś z zarostem na twarzy. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Diabeł: według mnie tak jak sama wyczytałaś- facet będzie napalony, rycerz buław jak dla mnie by to tylko potwierdzał: rycerze buław należą do najbardziej dynamicznych kart, natomiast Śmierć pokazuje transformację w coś innego niż napalenie i pożądanie, jest to jak najbardziej zakończenie jakiegoś etapu, chyba tego etapu "napalenia" i pożądania. Na razie nie wiadomo w jakim kierunku się ta transformacje potoczy.

Oprócz tego- diabeł i rycerz pokazują osobę przed którą będzie się tobie ciężko oprzeć, będzie to facet dla ciebie mocno pociągający w fizycznym aspekcie, trochę taki zakazany owoc, może żonaty?

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@Malakim - Dziękuję  :) Żonaci odpadają u mnie przed jakimkolwiek startem. 
Na potwierdzenie tego powiem, że moje Wielkie Uczuciowe Zauroczenie definitywnie mi opadło kiedy facet oświadczyły mi, że pobrał się ze swoją dziewczyną. Dla mnie to był jak kubeł zimnej wody i ostatni raz go widziałam kiedy mi to powiedział. Oczywiście, ślub nie był dla niego przeszkodą w kontynuacji romansu, a dla mnie był to koniec naszej znajomosci. Także „nie”.

Tak sobie myślę o jednym chłopaku, gdzie mam wrażenie, że chciałby nawiązać bliższą rozmowę - ciekawe czy się w końcu przełamie i co wymyśli :D 

On faktycznie nosi brodę i wgapia się w mój dekolt :smieszne: :biggrin:

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza

Diabeł, Rycerz buław, Śmierć

 

Hmm, karty zaczynają się fajnie, ale Śmierć na końcu wg mnie może zmieniać obraz sytuacji. 

Diabeł to twoje ,,obsesyjne"(nie bierz tego słowa zbyt dosłownie) myśli na temat randki. Możliwe, że bardzo dawno nie byłaś na randce i od jakieś czasu często i mocno o tym myślisz. 

Rycerz buław - będzie jakiś pan, przystojny i wysportowany. To o nim możesz intensywnie myśleć i o randce z nim. 

Śmierć - mimo ogromnych chęci i częstych myśli o tym, raczej nie uda się pójść na randkę w tym okresie. 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Pytałaś o randkę, więc chyba bardziej kolacja przy świecach. 

Na kawę jest szansa :)

W końcu z rozkładu poznaj swoją drugą połówkę wyczytałaś jakiegoś pana, tylko nie wiadomo kiedy on się pojawi. 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

@nastek96 - w poprzednim rozkładzie o którym wspomniałeś, myślałam o czasie w przeciągu 2 kolejnych lat( przynajmniej mój horoskop zakłada, że w tym czasie może coś „drgnąć”w sprawach sercowych). 

5 minut temu, nastek96 napisał:

Pytałaś o randkę, więc chyba bardziej kolacja przy świecach. 

Na kawę jest szansa :)

Oj, Ty tak od razu „straight to the point” ;) a ja jestem staromodna i wpierw umiawiam się na kawę - co w moim mniemaniu też jest randką ;) 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza

Myślę, że jeśli tarot Ci kogoś pokazał to być może w przeciągu roku :)

Bo w sumie kawa może być randką. 

Cała nadzieja w tym, że tarot idzie z duchem czasu i szansa na kawę będzie :)

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gringe napisał:

Z ciekawości postawiłam sobie karty na pytanie: Czy wybiorę się na randkę w okresie zimowym czyli pomiędzy 21 grudnia 2021 a 20 marca 2022?

I oto odpowiedź mojej talii: 

Diabeł Rycerz Buław Śmierć( dobrana 2 Kielichów bo Smierć jest kartą transformacyjną, kartą-bramą) 

Wybierzesz się, może to być osoba mająca jakieś problemy z uzależnieniem. Śmierć może pokazać że po tej randce zmienisz swoje nastawienie do facetów. Ja bym obstawiala że będzie randka bo jest rycerz buław

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Też sądzę, że randka będzie. Ten diabeł na początku przywodzi mi na myśl portal/aplikację, przez które ludzie umawiają się na seks (ewentualnie on może mieć takie zamiary).

A śmierć na końcu - sądzę, że spotkacie się tylko raz, bo rozminiecie się w oczekiwaniach, ale coś dzięki temu spotkaniu sobie uświadomisz, dzięki czemu mogą zajść zmiany.

  • Super 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Jestem na tak patrząc na te karty :) Diabeł- zabarwienie erotyczne ( samego seksu ta karta mi nie pokazuje). Rycerz Buław to Wasz wyjazd gdzieś. Ponadto skoro wyszły karty bramy, jak Śmierć i 6 Mieczy ( też  może wskazywać na wycieczkę gdzieś), to uważam, że Wasza relacja może mieć ciąg dalszy :)

Lianna

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gringe napisał:

Z ciekawości postawiłam sobie karty na pytanie: Czy wybiorę się na randkę w okresie zimowym czyli pomiędzy 21 grudnia 2021 a 20 marca 2022?

I oto odpowiedź mojej talii: 

Diabeł Rycerz Buław Śmierć( dobrana 2 Kielichów bo Smierć jest kartą transformacyjną, kartą-bramą AW).

Tak, wybierzesz się i może być gorrrrąco - Diabeł + Rycerz Buław :wink:

Ta randka może zmienić Twoje podejście do randkowania (Śmierć + 2 Kielichów) .

Tak jak napisałaś - Śmierć to karta transformacji, więc może zacząć się okres randkowy i podejście takie na luzie - spotkania dla przyjemności, bez zbędnego napinania się.

:)

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2021 o 22:59, Gringe napisał:

Z ciekawości postawiłam sobie karty na pytanie: Czy wybiorę się na randkę w okresie zimowym czyli pomiędzy 21 grudnia 2021 a 20 marca 2022?

I oto odpowiedź mojej talii: 

Diabeł Rycerz Buław Śmierć( dobrana 2 Kielichów bo Smierć jest kartą transformacyjną, kartą-bramą AW). 
 

Wyglada, że chyba gdzieś się wybiorę skoro mam osobową kartę i to Rycerza Buław. Jakiś chętny człowiek się znajdzie, ba! Nawet po mnie przyjedzie ;) ( u mnie Rycerz Buław pokazuje kierowcę i to niezależnie od płci). 

Tyle, że trochę zastanawia mnie Diabeł i Smierć - w Diable, ktoś mocno „napalony”, mający obsesję( niekoniecznie skonsumowaną), z kolei Smierć to koniec czegoś, przejście do innego etapu( niekoniecznie zerwanie). Zwłaszcza, że dobrana 2 Kielichów jest sympatyczną kartą i pokazuje, że znajomość może się utrzymać. 
Na spodzie talii miałam 6 Mieczy( zwykle zerkam na tą kartę bo daje mi podpowiedź w jakim kierunku idzie odczyt kart). 
O! Przyszło mi do głowy, że Diabeł może pokazać kogoś z zarostem na twarzy. 

Ja myślę, że pójdziesz i widzę tutaj dwie opcje:

1. Poznasz Pana, który będzie działał na Ciebie bardzo silnie erotycznie, pożądanie, obsesyjne myśli. Ta relacja może coś zmienić w twoim podejściu do związków, a z pewnością przyczyni się do otworzenia się na drugiego człowieka.

2. Pójdziesz, ale ten, który się pojawi będzie na chwilę. Miłość czeka Cię przy kimś innym.

 

Życzę powodzenia!

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, ze szanse będą , ale zrezygnujesz , bo typki będą nieciekawe diabeł taki jakby napalony, kłamca ten rycek tez taki dużo gada i nawija makaron na uszy. 
 

powodzenia i trzymam kciuki za pomyślny obrót sprawy !

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 26.12.2021 o 22:59, Gringe napisał:

Z ciekawości postawiłam sobie karty na pytanie: Czy wybiorę się na randkę w okresie zimowym czyli pomiędzy 21 grudnia 2021 a 20 marca 2022?

I oto odpowiedź mojej talii: 

Diabeł Rycerz Buław Śmierć( dobrana 2 Kielichów bo Smierć jest kartą transformacyjną, kartą-bramą AW). 
 

Wyglada, że chyba gdzieś się wybiorę skoro mam osobową kartę i to Rycerza Buław. Jakiś chętny człowiek się znajdzie, ba! Nawet po mnie przyjedzie ;) ( u mnie Rycerz Buław pokazuje kierowcę i to niezależnie od płci). 

Tyle, że trochę zastanawia mnie Diabeł i Smierć - w Diable, ktoś mocno „napalony”, mający obsesję( niekoniecznie skonsumowaną), z kolei Smierć to koniec czegoś, przejście do innego etapu( niekoniecznie zerwanie). Zwłaszcza, że dobrana 2 Kielichów jest sympatyczną kartą i pokazuje, że znajomość może się utrzymać. 
Na spodzie talii miałam 6 Mieczy( zwykle zerkam na tą kartę bo daje mi podpowiedź w jakim kierunku idzie odczyt kart). 
O! Przyszło mi do głowy, że Diabeł może pokazać kogoś z zarostem na twarzy. 

Możesz poznać kogos zainteresowanego tylko seksem, mozliwa z nim relacja mocno toksyczna, która się szybko skończy, bo stanie na Twojej drodze inny człowiek.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Diabeł na początku mi mowi, że tej randki nie będzie... Diabeł to karta blokad, więzów. Rycerz bulaaw owszem mówi o spotkaniu, ale on jest przyblokowane diabłem i zamyka go śmierć. Wg mnie randki nie będzie 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • Ekspert
W dniu 26.12.2021 o 21:59, Gringe napisał:

ciekawości postawiłam sobie karty na pytanie: Czy wybiorę się na randkę w okresie zimowym czyli pomiędzy 21 grudnia 2021 a 20 marca 2022?

I oto odpowiedź mojej talii: 

Diabeł Rycerz Buław Śmierć( dobrana 2 Kielichów bo Smierć jest kartą transformacyjną, kartą-bramą AW). 

W sumie w podanym okresie przydarzyło mi się jedno, realne wyjście z pewnym Hiszpanem :) I to tez nie było to, czego się spodziewałam…

Nie wiem czemu takie karty wyszły, zwłaszcza Diabeł. Może dlatego, że czepiałam się tych randek online jak pijany płotu?.. :obled:

Poszliśmy na kawę ale czułam się jak starsza drużynowa z zastępem harcerzy, a nie jak dziewczyna na kawie z facetem, mimo, że tamten był ode mnie 4 lata starszy. Gadał ciagle o swojej zwariowanej ex( może to ten Diabeł?) a ja miałam ochotę wziąć nogi za pas. Miałam wrażenie, że się uduszę - przyznam, że nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam na randce. I znów pod pretekstem niedyspozycji( bo byłam po szczepionce) i bólu brzucha( faceci fenomenalnie reagują na kobiecy okres :D :smieszne:- zwiałam. To znaczy facet podwiózł mnie jeszcze ze współczuciem do domu i wyrażał szczerą chęć kontynuacji znajomosci w przyszłości. Nie powiedziałam mu wprost a wysłałam wiadomość, że nie jestem zainteresowana. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Zimowe rendez-vous ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...