Skocz do zawartości

Spotkanie ZWERYFIKOWANE


Aleister

Rekomendowane odpowiedzi

Luźne pytania dotyczące spotkania z pewnym panem. Nie chodzi o randkę. 

1.Co oznacza dla mnie relacja z tą osobą? Giermek bulaw 

Podoba mi się, czuję przy nim przyplyw sil witalnych. Inspiruje mnie a rozmowy dają mi energię do działania i kreatywności. 

2.Czym będzie dla nas spotkanie się? 7denarów 

Spotkanie może się nie odbyć albo trzeba będzie dłużej na nie poczekać. Jeżeli dojdzie do skutku, to będzie trochę nudnym gawędzeniem o tym, co zawsze. Moje wyobrażenia z pierwszego pytania, to tylko moje iluzje. 

3.Co okazuje mi ta druga osoba? 

Giermek kielichow 

Wywiera na mnie potężny wpływ emocjonalny, ukrywa swoje uczucia, może pojawi się jakaś propozycja być może nieśmiała i zawoalowana. 

4.Jak mam się zachowywać.? 9 kielichów 

Na luzie, pełen relax i tumiwisizm hihi. Tylko jak to zrobić jak ciśnienie rozwala mi czaszkę :-) 

5.Czego mogę się nauczyć obcując z Nim? 5bulaw 

Walki o swoje, zaznaczanie swojej obecności, podejmowania ryzyka. Szczerze nie wiem, co ta karta na tej pozycji może mówić. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
49 minut temu, Aleister napisał:

Co oznacza dla mnie relacja z tą osobą? Giermek bulaw

Postrzegasz go jako randkowy potencjał :) 

Dla Ciebie ta relacja jest możliwością wyjścia gdzieś, zrobienia czegoś. A ponieważ jest to Paź wszystko jest możliwe - relacja wg Ciebie dopiero raczkuje wiec w każdym momencie możesz się wycofać nie tracąc twarzy. 
 

51 minut temu, Aleister napisał:

Czym będzie dla nas spotkanie się? 7denarów 

Czekaniem. 7 Monet to karta mówiąca o procesie czekania gdzie trzeba uzbroić się w cierpliwość bo nie wiadomo kiedy będzie wynik docelowy. Jednakże trzeba włożyć pewien wysiłek i zaangażowanie by zebrać potem tego owoce. Spotkanie może być kurtuazyjne i każde z Was Doda do niego coś od siebie choć nie będzie to jeszcze to, o czym oboje myślicie. 
 

54 minuty temu, Aleister napisał:

Co okazuje mi ta druga osoba? 

Giermek kielichow 

Zaangażowanie emocjonalne. Paź Kielichów jest bardzo randkowy. To pierwsze próby zbliżenia się do drugiej osoby, okazanie jej zainteresowania( jak się czuje, co myśli, co lubi). Zaciekawienie drugą osobą ale dość nieśmiałe i mało zręczne. 
 

55 minut temu, Aleister napisał:

Jak mam się zachowywać.? 9 kielichów 

Zamowic dobrą kawę i ciacho i delektować się ich smakiem :D 

Serio- korzystać z miłej chwili i nie robić żadnych planów, nie wyciągać daleko idących wniosków. 
 

56 minut temu, Aleister napisał:

Czego mogę się nauczyć obcując z Nim? 5bulaw 

Przepychanek ;) Stawiania na swoim ale w zabawny, leki sposób bez robienia z tego dramatu. 

  • Cool 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Luźne pytania dotyczące spotkania z pewnym panem. Nie chodzi o randkę. 

 

1.Co oznacza dla mnie relacja z tą osobą? Giermek bulaw myślę, że okazję na fajną randkę i flirt. Możesz się z nim rozerwać. 

 

2.Czym będzie dla nas spotkanie się? 7denarów 

Czymś na co zabiegaliście od dłuższego czasu. 

 

3.Co okazuje mi ta druga osoba? 

Giermek kielichow 

Jest Tobą zainteresowany i zauroczony. Może prawić jakieś komplementy, jakiś nieśmiały flirt. 

 

4.Jak mam się zachowywać.? 9 kielichów 

Luźno, możesz napić się czegoś. Rozkoszować się życiem.

 

5.Czego mogę się nauczyć obcując z Nim? 5bulaw 

Nwm co masz na myśli przez obcowanie z nim? Chodzi o randkę, czy już o związek? 

Zdecydowanie nie będzie nudno. Widzę trochę aktywności. Myślę, że możesz się spodziewać rywalizacji. 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Spotkania odbyły się jeszcze trzy. Giermkowie pokazali tu potencjał, który spalił na panewce. Cała para poszła w gwizdek i nic się z tych spotkań nie zrodziło. Giermek kielichow - co okazuje mi ta druga osoba. Tu się zgadzało, że nieśmiały, czuł się niezręcznie, bal się zadawać pytania, poza tym był młodszy ode mnie i to go chyba onieśmielało. 5 bulaw - co wyniosę? Czasem mówił rzeczy, które mnie wkurzały. Prowokował mnie, ale chyba nieświadomie szczególnie, gdy rozmowa była o Tarocie. Nie rozumiał tej pasji i ciągle mówił, że wróżby przez neta, są niemoralne. Stąd 5 bulaw - bronienie swojej racji. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Spotkanie ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...