Skocz do zawartości

Pierwsza połowa stycznia ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na pierwszą połowę stycznia. Jestem singielką w miarę stabilną pracą

 

Aura
5 pucharów + 9 denarów + 7 mieczy

Początek miesiąca widać będzie nostalgiczny, będzie wspominanie, ale później nastrój powinien się poprawić. Powinnam uważać na nieuczciwych ludzi

 

Praca
Paź pucharów + 10 buław + 2 denary

Pojawią się jakieś nowe perspektywy, ale niestety przytłoczy mnie to będę czuła się zmęczona i będę sie zastanawiać co zrobić, jakiego wyboru dokonać.

 

Uczucia
Wisielec + 7 pucharów + as pucharów

Będę marzyć o miłości

 

Najważniejsze wydarzenie
2 miecze + 4 puchary + kapłan

Jakiś wybór pomiędzy rodziną na rozwojem, nauką. Pomyślałam, że tutaj będzie może podejmowanie decyzji o zakupie mieszkania, bo mam iść na początku stycznia obejrzeć

 

Rada
2 miecze + 2 puchary + gwiazda

Powinnam być bezstronna w rozmyślaniu o kimś kto siedzi w mojej głowie i nie oceniać. Widać, że ten czas powinnam poświęcić dla siebie aby sie oczyścić.

 

Może ktoś doda swoją interpretację i spojrzenie na karty. Będę bardzo wdzięczna

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Aura

5 pucharów + 9 denarów + 7 mieczy

Czeka Cię coś smutnego, przez co możesz się odseparować od ludzi i zająć samą sobą. Uważaj na nieszczerych ludzi. 

 

Praca

Paź pucharów + 10 buław + 2 denary

Przyjdą jakieś nowe wieści, które Cię przygnębią. Możesz rozważać co powinnaś zrobić. 

 

 

Uczucia

Wisielec + 7 pucharów + as pucharów

Nic się nie będzie dziać. Nadal nikt się nie zjawi. Sama będziesz roczek rozmyślała o miłości. Jedynie możesz się kimś zauroczyć. 

 

Najważniejsze wydarzenie

2 miecze + 4 puchary + kapłan

Nie będziesz umiała podjąć decyzji, przez co jakąś fajną okazja/szansa przejdzie Ci koło nosa. Może chodzi o sprawy rodzinne, albo szkolenia. 

 

Rada

2 miecze + 2 puchary + gwiazda

Powinnaś wykazać się większą kreatywnością i nie tkwić w jednym punkcie. Jeśli postarasz się podjąć decyzję to wszystko może się ułożyć 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2021 o 12:25, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na pierwszą połowę stycznia. Jestem singielką w miarę stabilną pracą

 

Aura
5 pucharów + 9 denarów + 7 mieczy

Początek miesiąca widać będzie nostalgiczny, będzie wspominanie, ale później nastrój powinien się poprawić. Powinnam uważać na nieuczciwych ludzi

Będziesz martwić się pracą i pieniędzmi.

W dniu 28.12.2021 o 12:25, Mala_83 napisał:

 

Praca
Paź pucharów + 10 buław + 2 denary

Pojawią się jakieś nowe perspektywy, ale niestety przytłoczy mnie to będę czuła się zmęczona i będę sie zastanawiać co zrobić, jakiego wyboru dokonać.

Za dużo na głowie. 

W dniu 28.12.2021 o 12:25, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
Wisielec + 7 pucharów + as pucharów

Będę marzyć o miłości

Będziesz chciała się zakochać. Możesz sobie wyobrażać idealnego partnera.

W dniu 28.12.2021 o 12:25, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
2 miecze + 4 puchary + kapłan

Jakiś wybór pomiędzy rodziną na rozwojem, nauką. Pomyślałam, że tutaj będzie może podejmowanie decyzji o zakupie mieszkania, bo mam iść na początku stycznia obejrzeć

Możesz odczuwać jakiś niedostatek i znudzenie. Możliwe pogorszenie zdrowia i samopoczucia. Możesz udać się do kogoś po radę.

W dniu 28.12.2021 o 12:25, Mala_83 napisał:

 

Rada
2 miecze + 2 puchary + gwiazda

Powinnam być bezstronna w rozmyślaniu o kimś kto siedzi w mojej głowie i nie oceniać. Widać, że ten czas powinnam poświęcić dla siebie aby sie oczyścić.

 

Może ktoś doda swoją interpretację i spojrzenie na karty. Będę bardzo wdzięczna

Karty radzą przełamać blokadę (2 mieczy) i jeśli marzysz o miłości, to postarać się bardziej otworzyć na ludzi i kogoś poznać. Karty zachęcają do randek.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @nastek96 za interpretacje wygląda na to że to będzie czas rozmyślań, zatrzymania i skupienia się na sobie. Może to trochę będzie miało też związek ze zmęczeniem, bo mam sporo pracy przez końcówkę roku i początek. Zobaczymy może nie dam się :) Pozdrawiam serdecznie:) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Dzięki @Anastazja979 chyba faktycznie ostatnio zamknęłam się w swoim świecie i odcięłam się od ludzi, to też za sprawą pracy zdalnej. W styczniu chcę wrócić do częściowej pracy z biura i może wtedy będę miała bardziej chęci poznawać inych i wychodzić do ludzi :)

  • Lubię to! 2
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja!!! 

W dniu 28.12.2021 o 12:25, Mala_83 napisał:

Położyłam karty na pierwszą połowę stycznia. Jestem singielką w miarę stabilną pracą

 

Aura
5 pucharów + 9 denarów + 7 mieczy

 

Początek miesiąca był jakiś smutny i nostalgiczny choć nic takiego się nie wydarzyło. Później trochę nastrój się poprawił choć jakoś byłam niespokojna

W dniu 28.12.2021 o 12:25, Mala_83 napisał:

 

Praca
Paź pucharów + 10 buław + 2 denary

 

Dużo pracy i nowych rzeczy do nauki dostałam. Co spowodowało że jestem bardzo zmęczona. Dodatkowo musiałam podjąć decyzję co do zmiany dodatkowego wynagrodzenia za prawa autorskie co pokazały tutaj 2 denary zapewne :)

W dniu 28.12.2021 o 12:25, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
Wisielec + 7 pucharów + as pucharów

 

Bujała w obłokach o idealnym parterze a z braku czasu nic w kierunku poszukiwań nie zrobiłam. Zmęczenia wygrało

W dniu 28.12.2021 o 12:25, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
2 miecze + 4 puchary + kapłan

 

Odczuwałam zmęczenie, jakiś brak bliskości oraz powróciłam migrena, która odezwała się przy zmęczeniu i brak energii. Muszę wybrać się do lekarza zrobić badania bo jakoś nie mam kompletnie energii

W dniu 28.12.2021 o 12:25, Mala_83 napisał:

 

Rada
2 miecze + 2 puchary + gwiazda

 

Chyba powinnam bardziej otworzyć się na ludzi żeby ruszyć z tego martwego punktu. Poczyniłam już jakieś kroki bo planuję się wybrać do teatru i gdzies na piwo z ludźmi z pewnej grupy na fb. Czas się otworzyć na innych

Dziękuję wszystkim za interpretacje i pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Pierwsza połowa stycznia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...