Jump to content

Obiecanki 2022

Ismer
 Share

Recommended Posts

• Administrator

Tradycyjnie coroczne Obiecanki to temat dla tych, którzy stanowczo postanawiają zrobić COŚ w każdym kolejnym nadchodzącym nowym roku i zazwyczaj jest to coś, czego się nie zrealizowało bo: nie miało się na to czasu, ochoty, nie było możliwości, nie wystarczyło siły woli, ogarnęła nas gnuśność i powalające lenistwo etc. etc. i stanowcze w dniu 1 stycznia postanowienia rozwiały się jak sen jakiś złoty....

Każdy kto chce może w tym wątku wpisać swoje postanowienia noworoczne i za rok je zweryfikować xd

Jeśli macie skryte marzenia, to tutaj możecie je tylko wykropkować - wy wiecie co to jest, a my nie musimy tego wiedzieć - bo w tym wątku najbardziej istotne jest podjęcie postanowienia i jego weryfikacja na koniec roku.

Więcej w tym wątku: Obiecanki

• Like 3
  • Super 2

• Ismer pinned this topic

Życzę wytrwałości :koniczynka:

Ja w tym roku pierwszy raz sobie nie robię. Ogłaszam bunt :)

Może nauczysz się nowych umiejętności pirokineza, albo witakineza

• Like 5

• Administrator

Ja miałam nie robić, ale... ale zauważyłam postęp i do tego moje nowe trendy w stosunku do ubiegłych lat. I wzniosło mnie to  :biggrin: 

Oprócz lenistwa, bo to akurat jest dołujące i najtrudniejsze do ogarnięcia. Wprawdzie w zeszłym roku miałam zryw, lecz podyktowany nie własną silną wolą, a okolicznościami (kwinkunks czy co? :sark: ) i po prostu musiałam przerwać stan błogiego lenistwa. 

• Haha 5

• Ekspert

Ja chyba pierwszy raz w życiu mam jakieś obietnice. Jest ich kilka, ale najważniejsze to:

- przestać całkowicie pić alkohol

- na wiosnę zdać cert A1 z nowego języka

- uczynić ten rok fantastycznym :odlot:

• Like 2
  • Super 4

• 4 weeks later...
30 minut temu, nastek96 napisał:

Jak wam się udają postanowienia? 

W trakcie realizacji, choć nie w takim tempie jak zaplanowałam:

- treningi nie z taką częstotliwością, jak planowałam, bo tak sobie daję w kość, że gdybym chciała realizować plan w tak optymistycznej wersji, jak planowałam, to po prostu zrobiłabym sobie krzywdę (więc póki co tylko 3x w tygodniu),

- języki obce - też dużo wolniej, niż planowałam (chodzi o taką suchą naukę z książek) ale robię notatki (gotowe wyrażenia, które gdzieś mi się nawiną i w mojej ocenie są przydatne), słucham radia i piszę na komunikatorach w jednym z tych języków.

Ogólnie powoli ale do przodu :biggrin:

• Like 1
  • Cool 1
  • Medal 1
  • Super 1

• Administrator
1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Jak wam się udają postanowienia? 

oj, Nastek jaki Ty w gorącej wodzie kąpany jesteś! :D

Obiecanki to plan całoroczny, a mamy dopiero 33 dni nowego roku ;p 

Ale jak już, to na chwilę obecną najlepiej mi idzie punkt 2 czyli eksperymentowanie, tym razem w nowych obszarach poznawczych.

A także punkt 3, chociaż w dalszym ciągu jestem niezdecydowana :biggrin: 

• Like 1
  • Medal 1
  • W punkt 1
  • Super 1

Messi, uważaj na siebie. Czasem lepiej sobie zrobić nawet tydzień przerwy, właśnie aby się nie przetrenować. To dobrze działa na mięśnie. 

Ja też się muszę zająć językami. 

Ismer, ja was chciałem zmotywować :)

Haha mam nadzieję, że na koniec roku podzielisz się znaczeniem tych kropeczek :)

• Like 1
  • Cool 1

• Administrator
W dniu 2.02.2022 o 18:47, nastek96 napisał:

Ismer, ja was chciałem zmotywować :)

Nastek, wielkie dzięki, ale co za dużo to niezdrowo, wolę leniwie przezwyciężać lenistwo, niż się pracowicie przy tym przepracować :biggrin: 

W dniu 2.02.2022 o 18:47, nastek96 napisał:

Haha mam nadzieję, że na koniec roku podzielisz się znaczeniem tych kropeczek :)

Może i tak być, któż to wie... na razie nie wiem, czy inicjować proces, jeśli się nie zdecyduję, to i nie będzie o czym mówić na koniec roku :D 

• Like 1

• 2 weeks later...

O w tym roku i ja wyjątkowo się przyłożyłam do postanowień noworocznych! Mam ich aż 23, ale podzielę się z wami niektórymi.

1. Przede wszystkim zacząć rozwiązywać problemy zdrowotne zamiast je akceptować (jak na razie nic w tym kierunku nie ruszyło)

2. Nauczyć się gotować (tu już znacznie lepiej, ale też niezbyt regularnie)

3. Przyłożyć się do tworzenia fajnych wspomnień (na sierpień mam już kupione bilety na 3-dniowy festiwal!!!)

4. Popracować nad tym co i ile mówię (widzę wyraźne postępy)

5.  Nauczyć psa mniej szczekać (ratunku XD)

• Like 1
  • Super 1