Skocz do zawartości

Najbliższy czas


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie z okazji Sylwestra rozkład na najbliższy czas. Nwm co znaczy najbliższy, ale chyba nie dalszy niż 3 miesiące. 

 

Uczucia:

Głupiec+Arcykapłan+Rycerz Kielichów 

Jestem w bardzo specyficznej relacji. To znaczy, że jestem singlem i nwm co z tego wyniknie, choć raczej nie chciałbym nic więcej niż przyjaźń. 

Głupiec, czyli zacznę jakiś nowy rozdział. 

Ktoś się pojawi, ale nie na stałe, raczej przelotna znajomość, o której może też mówić Głupiec i rycerz. Arcykapłan to osoba z autorytetem. Arcykapłan jest pomiędzy dwoma kartami mówiącymi o czymś niestałym. Być może po prostu będzie to więź duchowa. 

 

 

Praca:

As buław+Arcykapłanka+As kielichów 

Hmm dwie karty oznaczające szansę, a pomiędzy nimi karta blokująca. Arcykapłanka może oznaczać bierność? Dobrałem 6 mieczy na Arcykapłanke. Dużo zależy ode mnie, muszę się na coś odważyć, wtedy szansę, że coś znajdę są duże. Przy czym może to być coś nie w zawodzie. 

 

 

 

Jak się rozwinie mój talent wokalny?

Rydwan+Królowa Kielichów+As Kielichów 

Od dawna mam plan znaleźć nauczyciela i kontynuować naukę.

Myślę, że mi się uda, bardzo szybko zacznę się rozwijać. Myślę, że nauczycielka będzie kobietą, która pomoże mi się rozwijać artystycznie.  

 

 

Relacje towarzyskie: Rycerz Kielichów, 3 kielichów, Paź buław

Widze znów Rycerza Kielichów. Myślę, że zjawi się jakaś pani na chwilę, z którą będę się dobrze bawił. Albo nawet jakieś spotkanie w 3 osoby, bo 3 kielichy i paź. 

Edytowane przez nastek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...