Jump to content

Co ma mnie spotkać w przyszłości?

Malakim
 Share

Recommended Posts

Jest to rozkład "Proroka" który znalazłem tutaj na forum. Nie jest wymagane postawienie pytania.

1 karta - co mnie spotka - Koło fortuny.

2 karta - jak się to wydarzy - Rycerz buław

3 karta - dlaczego to się ma wydarzyć - Król monet

4 karta - Jaka jest w tym moja rola - Giermek kielichów

Wszystkie karty w poz. prostej.

Koło fortuny mówi że czekają mnie zmiany w życiu, nie jest określone jakie dokładnie będą to zmiany, ale prawdopodobnie pozytywne.

Rycerz buław - te zmiany będą bardzo dynamiczne, możliwe są nieprzemyślane, chaotyczne zachowania z mojej strony. Możliwe też że zmiany te będą wywołane przez pojawienie się w moim życiu kogoś o dynamicznej osobowości.

Król monet - z jednej strony myślę że nazbierałem dość doświadczeń aby coś zmienić w swoim życiu i zacząć coś nowego, możliwe że mówi też o jakimś zastoju w życiu co powoduje że potrzebna jest zmiana, oraz że do tej pory bardzo skupiałem się na materialnej stronie życia- poszukiwania pracy, próby znalezienia swojej ścieżki zawodowej, skupianie się na pieniądzu, teraz pora rozpocząć coś nowego.

Giermek denarów - Paź tutaj to ja - mam się nauczyć żyć ze swoimi emocjami i uczuciami, poświęcić im więcej uwagi i wyciągnąć wnioski. Otworzyć się emocjonalnie. Życie uczuciowe to wciąż pole na którym mam mało doświadczenia.

Edited by Malakim
  • Like 2

• Moderator
5 godzin temu, Malakim napisał:

Zmiany, nagłe zwroty akcji, które mogą wydarzyć się podczas podróży lub tak jak pisałeś za pośrednictwem dynamicznej osoby. Tu też się zgadzam. Chodzi o to, abyś zebrał doświadczenie, może ma pozytywnie wpłynąć na Twoją wartość. Wykazać inicjatywę, pokazać się z bardziej emocjonalnej strony 

• Like 3
  • W punkt 1

Podróż też mi chodziła po głowie, ale nie pasowała mi za bardzo. Choć w sumie w połowie miesiąca wybieram się do mojego zakładu pracy w innym mieście (pracuję zdalnie), ale to jednorazowa wycieczka.

Co do króla- myślałem że ta pozycja mówi raczej o przyczynie zdarzenia niż o efekcie jaki wywoła - ten przypisałem do 4 karty.

• Like 2

• Moderator
3 minuty temu, Malakim napisał:

Podróż też mi chodziła po głowie, ale nie pasowała mi za bardzo. Choć w sumie w połowie miesiąca wybieram się do mojego zakładu pracy w innym mieście (pracuję zdalnie), ale to jednorazowa wycieczka.

Nie określiłeś ram czasowych, więc może to być zarówno najbliższa przyszłość jak i dalsza. Z czasem się okaże czy karty bardziej pokazały Ci, że ważniejszy jest czas czy skala wydarzenia :)

6 minut temu, Malakim napisał:

Co do króla- myślałem że ta pozycja mówi raczej o przyczynie zdarzenia niż o efekcie jaki wywoła - ten przypisałem do 4 karty.

Hmmm może i tak być, pożyjemy zobaczymy... mi bardziej logicznie ułożyły się w tej kolejności 

• Like 2

Czekają Cię zmiany w życiu jakich się nie spodziewasz. Ale są one konieczne. Zmiany mogą zajść nagle w sposób nieprzyjemny. W jednym momencie coś wywróci Ci życie do góry nogami, być może w bardzo szybki i gwałtowny sposób, w końcu to Rycerz buław. 

Wydaje mi się, że chodzi o sprawy finansowe. To się musi wydarzyć, abyś do czegoś doszedł w tej materii. 

Być może zbyt długo tkwisz w miejscu? 

Twoja rola? Tutaj ciezko powiedziec, może aby przy tym wszystkim nie stracić delikatności, nie odciąć się od swoich ideałów i marzeń. 

Edited by nastek96
  • Like 1
  • Super 1

4 godziny temu, nastek96 napisał:

do góry nogami, być może w niemiły sposób, w końcu to Rycerz Mieczy

Eee nie miałem tam rycerza mieczy, Jedyny rycerz to buław mi wyszedł

• Like 1

W dniu 2.01.2022 o 19:02, Malakim napisał:

Jest to rozkład "Proroka" który znalazłem tutaj na forum. Nie jest wymagane postawienie pytania.

Wszystkie karty w poz. prostej.

To co ma się wydarzyć, to stabilizacja, pewna i ugruntowana pozycja (Król Monet) - w jakiej sferze życia? Karty tego nie określiły, bo jest tu Koło Fortuny. Idą zmiany - to pokazuje karta Koła - i to są duże zmiany. To co ma się wydarzyć, wydarzy się i pojawi nagle (Rycerz Buław). Jaka Twoja w tym rola? - obserwować, przyglądać się temu, co się dzieje, słuchać intuicji.

• Super 1
  • Thanks! 1