Skocz do zawartości

Uczucia 2022 - rozkład na każdy kwartał


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Kontynuując zeszłoroczną tradycję rozłożyłam karty na uczucia na rok 2022( jedyne o co nie boję się pytać :obled:

I tak na okres styczeń/luty/ marzec - Cesarz

Co mnie czeka w miłości w Cesarzu? Nie bardzo mam doświadczenie z tą kartą w odniesieniu do singla ale… skoro nikogo nie ma u mnie na horyzoncie to wciąż będę trzymać się swoich zasad i raczej nic tu się nie zmieni - Cesarz jako numerologiczna „4” jest kartą braku zmian. 
Na czas kwiecień/maj/czerwiec - As Monet 

As jest szansą z której mogę skorzystać lub nie. Dodam, że As Monet jest kartą-bramą plus ma wartość jako „As”- potężna karta do zmian. Mogę na tym skorzystać i cis zyskać jeśli się odważę :) 

Od lipiec/sierpień/ wrzesień - Cesarzowa 

Tutaj jest kobieta spełniona emocjonalnie i finansowo. Posiadająca rodzinę( na większości kart Tarota Cesarzowa ma ciążowy brzuszek a ten raczej nie od jedzenia czekolady się on robi ;) 

Ostatni kwartał czyli październik/listopad/grudzień - Kochankowie 

Teoretycznie karta optymistyczna zwiastująca  pozytywna realizację tematu ale…zobaczymy na końcu roku 2022. 

Edytowane przez Gringe
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gringe zmienił tytuł na Uczucia 2022 - rozkład na każdy kwartał
  • Moderator
4 minuty temu, Gringe napisał:

I tak na okres styczeń/luty/ marzec - Cesarz

Tkwienie w tym co znane, Cesarz jest kartą nr 4, więc poruszanie się w tym samym schemacie. 4 to stabilność, równowaga i brak zmian. Dlatego odczytuję podobnie jak Ty :)

6 minut temu, Gringe napisał:

Na czas kwiecień/maj/czerwiec - As Monet 

Tutaj może zrobić się ruch w interesie, ale od Ciebie zależy czy skorzystasz z okazji :) Będzie to interesujące doświadczenie dla Ciebie 

7 minut temu, Gringe napisał:

Od lipiec/sierpień/ wrzesień - Cesarzowa 

Będziesz błyszczeć, będziesz doceniona, ale czy to oznacza, że będzie jakiś mężczyzna? Ciężko powiedzieć... Myślę, że jakiś adorator pojawi się, natomiast wątpię, żeby w tym kwartale to był ktoś na stałe.

14 minut temu, Gringe napisał:

Ostatni kwartał czyli październik/listopad/grudzień - Kochankowie 

Dylematy, decyzje, wahania i stanie na rozdrożu. Możliwe, że ktoś się pojawi lub uczuciowe rozdarcie, pomiędzy tym co znasz a co chciałabyś przeżyć :)

Trzymam kciuki, żeby coś ruszyło się w temacie.

później zinterpretuję rozkład całoroczny, który wrzuciłaś, ale tam muszę trochę dłużej nad nim podumac, aby wyciągnąć z niego całą esencję :)

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria Dziękuję :) 

No właśnie ten powyższy rozkładu jest taki „na dwoje babka wróżyła” - w Cesarzowej mogę skupić się zupełnie na swoim dziecku i nie w głowie mi będą romanse. A w Kochankach jakieś dylematy. Nie ma żadnego „Króla” w rozkładzie więc brak tutaj męskiej energii. W sumie się to pokrywa z moim horoskopem i na przełomy w tym temacie mogę czekać do wiosny 2023. 
Raz jeszcze dziękuję :bukiet3i:

Edytowane przez Gringe
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
30 minut temu, Gringe napisał:

I tak na okres styczeń/luty/ marzec - Cesarz

 

Będzie bez zmian. Jest pozytyw, że Cesarz mocno stoi na nogach i wie, czego chce :)

 

31 minut temu, Gringe napisał:

Na czas kwiecień/maj/czerwiec - As Monet 

 

Bardzo ładna karta, jest duża szansa, że pojawi się ktoś. Patrząc na kartę niżej, myślę że jednak się odważysz :)

 

32 minuty temu, Gringe napisał:

Od lipiec/sierpień/ wrzesień - Cesarzowa 

 

Myślę, że tu będzie już z kimś. Dla mnie Cesarzowa ma faceta, dziecko, kasę itd. 

 

33 minuty temu, Gringe napisał:

Ostatni kwartał czyli październik/listopad/grudzień - Kochankowie 

 

Będzie związek. Możesz coś rozważać, wahać się ;). 

 

Trzymam kciuki ! Karty masz bardzo obiecujące :koniczynka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 minut temu, Gringe napisał:

@Lunaria Dziękuję :) 

No właśnie ten powyższy rozkładu jest taki „na dwoje babka wróżyła” - w Cesarzowej mogę skupić się zupełnie na swoim dziecku i nie w głowie mi będą romanse. A w Kochankach jakieś dylematy. Nie ma żadnego „Króla” w rozkładzie więc brak tutaj męskiej energii. W sumie się to pokrywa z moim horoskopem i na przełomy w tym temacie mogę czekać do wiosny 2023. 
Raz jeszcze dziękuję :bukiet3i:

Racja, że ten rozkład taki niepewny, ale jakby zebrać wszystkie karty razem na rok to wychodzi Cesarz As Denarów Cesarzowa Kochankowie a wtedy to wygląda już bardzo obiecująco :)

W tamtym roku karty dokładnie się sprawdziły, więc teraz pozostaje działać i obserwować. Trzeba być dobrej myśli. Poza tym ten Cesarz na ten pierwszy kwartał też wygląda ciekawie, być może go nie doceniłam, a sprawi Ci niespodziankę. Wówczas karty oznaczałyby, że w 1 kwartale poznasz poważnego absztyfikanta, w drugim powezmiecie dalsze plany, aby pracować nad relacją w 3 kwartale będziesz czuła się jak pelnoprawna partnerka, która rozkwita u boku swojego Cesarza, a w 4 kwartale będą plany, aby zamieszkać razem :)

 

czego życzę Ci z całego serca :1s_c:

  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gringe napisał:

Kontynuując zeszłoroczną tradycję rozłożyłam karty na uczucia na rok 2022( jedyne o co nie boję się pytać :obled:

I tak na okres styczeń/luty/ marzec - Cesarz

Czas kwiecień/maj/czerwiec - As Monet 

Od lipiec/sierpień/ wrzesień - Cesarzowa 

Październik/listopad/grudzień

Kochankowie 

 

Ja bym podeszła inaczej do tego rozkładu, że w pierwszym kwartale pojawi się Pan w typie cesarza czyli stanowczy, zdecydowany. W drugim kwartale będzie budowanie przyszlosci na solidnych fundamentach a trzeci kwartał to szczęśliwy związek i będziesz czuła się wyjątkowa kobietą. W czwartym kwartale mogą być jakieś wybory co do dalszej przyszlosci lub dylematy. 

Tutaj potwierdziłam tylko to co napisała @Lunaria ale ja też to widzę podobnie

Życzę z całego serca, aby tak właśnie było :1s_c:

  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do pytania ;) czy karty miały pokazać Twoje emocje jakie będą Ci towarzyszyły w tym roku, czy miały pokazać konkretne wydarzenia dot. życia uczuciowego?

Jeśli miały pokazać Twoje emocje - to myślę, że w pierwszym kwartale będziesz mocno trzymać się swoich dotychczasowych zasad, postanowień, schematów działania. W drugim kwartale tak jakbyś wychodziła ze skorupki, zaczęła dostrzegać szanse na ułożenie życia uczuciowego, w trzecim - jesteś już w pełni zadowoloną i świadomą swojej mocy kobietą, na zasadzie - znam swoją wartość, ode mnie wiele zależy, jest mi dobrze, a w czwartym pojawiają się motylki w brzuchu i zaczynasz świat widzieć w różowych kolorach :)

Jeśli miałabym karty interpretować w kierunku konkretnych wydarzeń - to myślę, że na przełomie I / II kwartału pojawi się na Twojej drodze mężczyzna (raz, że Cesarz - jako facet, dwa, że karta Cesarza to czas zodiakalnego Barana) i to będzie nieoczekiwane spotkanie (As Monet jak dar od losu i as - czyli może wskazywać początek II kwartału) - co z tym zrobisz? - zależy od Ciebie (Cesarzowa) Ty będziesz podejmować decyzję (Kochankowie). Cesarz i Cesarzowa to para - jest tu możliwość spotkania kogoś, kto będzie bardzo ważny w Twoim życiu.

  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Mesi - Miałam na myśli konkret :D Tylko kwestia jak karty do tego podeszły bo one zawsze „wiedzą lepiej” :obled: 

Serio, myślałam o takiej namacalnej szansie czy coś drgnie w tematyce osobistej i tu nie chodzi, że ja chcę od razu wskakiwać w drugie małżeństwo i zakładać rodzinę. Sama nie wiem czy znajdzie się ktoś taki, kto będzie umiał dopasować się do mojego stylu życia - bądź co bądź moja teraźniejszość to ciagle wyzwania związane z opieką nad dzieckiem. 
Dla mnie szczytem marzeń jest pójście z kimś normalnym np do kina :) 

 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gringe napisał:

Serio, myślałam o takiej namacalnej szansie czy coś drgnie w tematyce osobistej i tu nie chodzi, że ja chcę od razu wskakiwać w drugie małżeństwo i zakładać rodzinę.

Myślę, że namacalna szansa jest i to bardzo duża - 3xWA, do tego silny as, no mega silne karty.

 

2 godziny temu, Gringe napisał:

Sama nie wiem czy znajdzie się ktoś taki, kto będzie umiał dopasować się do mojego stylu życia - bądź co bądź moja teraźniejszość to ciagle wyzwania związane z opieką nad dzieckiem.

Ani Cesarz nie dopasowuje się do Cesarzowej ani Cesarzowa do Cesarza. Oni są po prostu kompatybilni :)

 

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
21 godzin temu, Gringe napisał:

Kontynuując zeszłoroczną tradycję rozłożyłam karty na uczucia na rok 2022( jedyne o co nie boję się pytać :obled:

I tak na okres styczeń/luty/ marzec - Cesarz

Co mnie czeka w miłości w Cesarzu? Nie bardzo mam doświadczenie z tą kartą w odniesieniu do singla ale… skoro nikogo nie ma u mnie na horyzoncie to wciąż będę trzymać się swoich zasad i raczej nic tu się nie zmieni - Cesarz jako numerologiczna „4” jest kartą braku zmian. 
Na czas kwiecień/maj/czerwiec - As Monet 

As jest szansą z której mogę skorzystać lub nie. Dodam, że As Monet jest kartą-bramą plus ma wartość jako „As”- potężna karta do zmian. Mogę na tym skorzystać i cis zyskać jeśli się odważę :) 

Od lipiec/sierpień/ wrzesień - Cesarzowa 

Tutaj jest kobieta spełniona emocjonalnie i finansowo. Posiadająca rodzinę( na większości kart Tarota Cesarzowa ma ciążowy brzuszek a ten raczej nie od jedzenia czekolady się on robi ;) 

Ostatni kwartał czyli październik/listopad/grudzień - Kochankowie 

Teoretycznie karta optymistyczna zwiastująca  pozytywna realizację tematu ale…zobaczymy na końcu roku 2022. 

Ja odpowiem krótko i konkretnie. Jako,że masz aż trzy karty z AW to uważam, że rok będzie ważny. Poza tym w każdym kwartale jest szansa na związek. Inna sprawa, że jedna karta nie wyjaśnia sprawy.U mnie takie karty pokazały poważny związek  czego i Tobie życzę.

  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczeń/luty/marzec - Cesarz

Tutaj nie będzie uczuć. Możliwe, że zajmujesz się pracą.

 

Kwiecień/maj/czerwiec - As Monet

Tutaj również nic. Skupisz się na materii. Tak sobie myślę, że Cesarz 

As Monet to może będziesz przez pierwsze pół roku praca zajęta. 

 

Lipiec/sierpień/wrzesień - Cesarzowa 

Tu dalej nic. Zajmujesz się sobą, tak aby Tobie było dobrze i wygodnie. 

 

Październik/listopad/grudzień - Kochankowie 

Tak. Wreszcie coś jest, na to czekaliśmy. Najprawdopodobniej w okresie jesienno zimowym wejdziesz w związek :)

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

I tak na okres styczeń/luty/ marzec - Cesarz

stabilnie

albo jakiś pan albo skupienie na pracy

może też czekasz, aż jakiś pan zadziała


Na czas kwiecień/maj/czerwiec - As Monet 

otwartość na nowe

może jakaś szansa

 

Od lipiec/sierpień/ wrzesień - Cesarzowa 

nie widzę tutaj nikogo nowego, ale też nie ma tutaj smutku z tego powodu

jak nikt nie trafi się wcześniej, to powiedziałabym, że skupienie na sobie

 

Ostatni kwartał czyli październik/listopad/grudzień - Kochankowie 

otwarcie na nowe

może jakieś kontakty

zastanawianie się nad kimś/czymś

 

ogólnie karty wszystkie razem wyglądają obiecująco, więc bardzo możliwe, że się ktoś pojawi w Twoim życiu

 

IV Cesarz - As denarów - III Cesarzowa - VI Kochankowie

jakby patrzeć na karty w tej kolejności, to mamy tutaj jakiegoś mężczyznę, od którego wychodzi szansa do kobiety, czego uwieńczeniem są VI Kochankowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Może wiec wrzucę połowiczną weryfikację bo zapomnę co się działo w poszczególnych kwartałach ;) 

 

„tak na okres styczeń/luty/ marzec - Cesarz”

 

Nic się nie działo szczególnego. Chyba próbowałam reanimować pewną internetową znajomość i … facet mnie wystawił. Byliśmy już umówieni na piątkowy wieczór a godzinę przed spotkaniem przestał się odzywać. Potem po tygodniu wyskoczył z: „czy mam ochotę jeszcze się spotkać?”.  Chyba nie muszę pisać, że dostał bana. 

 

W dniu 3.01.2022 o 11:32, Gringe napisał:

Na czas kwiecień/maj/czerwiec - As Monet 

Tutaj chyba wyszedł mój portal randkowy z którego szybko zrezygnowałam.  W pamięć zapadło mi dwóch facetów - jeden Hiszpan z którym fajnie się pisało a w realu okazał się totalną porażką. Przez większość naszego spotkania nawijał o swojej ex i jakie ma problemy psychiczne. 
Drugi facet bardzo mnie zaintrygował bo w niebanalny sposób zaczął rozmowę i przyznam, że pół dnia  miałam świetną zabawę. A potem znaleźliśmy się w jakiś erotycznych odmętach które zupełnie mnie nie interesowały. Z przykrością ale napisałam, że to nie wyjdzie i czego innego się spodziewałam po początkowej fazie rozmowy. 
Także Z Asa tutaj nie skorzystałam. 
 

Od lipiec/sierpień/ wrzesień - Cesarzowa 

Jestem w trakcie kolejnego kwartału jednak głównie skupiam się na dziecku - transfer do nowej szkoły od września plus ciągnąca się w między czasie wiatrówka. Na pocieszenie staram się rozchmurzyć zakupami i wzbogaceniem kolekcji sukienek oraz ilości kremów w łazience :obled:

 

Patrząc na ostatnią kartę- Kochankowie, tez nie spodziewam się życiowej odmiany. Pozostanie pewnie rozdarcie między domem a pracą i próba godzenia obowiązków. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Ekspert

Finalna weryfikacja: 

W Cesarzowej nic się nie działo jeśli chodzi o życie osobiste( praca/dom). 
 

W Kochankach(październik, listopad, grudzień) też niby nic w realu ale… odezwał się pewien facet na Instagramie około końca listopada i w sumie do końca roku dość często pisaliśmy. Mocno dziwna znajomość. Korespondencja urwała się w połowie lutego tego roku. 
 

Patrząc ma cały rozkład, to spodziewałabym się czegoś…hmm… więcej. No cóż, mogę to tylko wytłumaczyć horoskopem który na poprzedni rok niewiele przewidywał w sprawach osobistych. 
 

Dziękuję wszystkim za pomoc :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...