Skocz do zawartości

2 rok w praktyce


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Co tam u Was się działo w 2 roku numero? 

 

U mnie z tego, co kojarzę to jakieś problemy w relacji były. Nie jakieś może wielkie, ale zgrzytało. Nie przepadam za 2, wtedy sama nie wiem, czego chce. 

Zaczęłam wtedy chodzić na takie babskie spotkania, które miały na celu analizę Biblii (kręgi protestanckie). No i jakoś musiałyśmy się dogadać, a było trochę ludzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lianna napisał:

Co tam u Was się działo w 2 roku numero? 

 

U mnie z tego, co kojarzę to jakieś problemy w relacji były. Nie jakieś może wielkie, ale zgrzytało. Nie przepadam za 2, wtedy sama nie wiem, czego chce. 

Zaczęłam wtedy chodzić na takie babskie spotkania, które miały na celu analizę Biblii (kręgi protestanckie). No i jakoś musiałyśmy się dogadać, a było trochę ludzi. 

 

Ja poznałam nowych znajomych i weszłam w związek. Często zmieniałam pracę, ale nie wiem, czy to ma związek z drugim rokiem.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjąłem walkę z nieśmiałością i dzięki temu zbliżyłem się trochę do ludzi, poznałem znajomych. Czyli rok pod znakiem bliskości z drugim człowiekiem. 

Jednak rok był taki średni. Ja również nie wiedziałem czego chce, taki trochę Wisielec. Jakbym tkwił w miejscu. Na końcu wpadłem w bierność i apatię. Więc rok ma dwa oblicza. Należy uważać, aby nie poddawać się chwiejności nastrojów. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Z kolei u mnie, w drugim roku zapanował spokój. Początek tego okresu przypadł na schyłek kiedy mieszkał z nami „cinkciarski” chłopak siorki. Po jego szybkim zniknięciu zapanował w domu spokój. W końcu. Niestety straciłam wtedy pracę w hotelu na pół roku i dochód mi się znacznie zmniejszył. 
Mam wrażenie, że rok pozwolił zachować jakiś taki balans w relacjach, spokój. Łatwiej z ludźmi było się dogadać. A! Zerwałam wtedy z jednym randkowiczem i już kolejny sue nue pojawił w tym okresie. Chyba taki trochę senny okres, stagnacja( nie mogłam też znaleźć kolejnej pracy). 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi wkoło, a w tym wszystkim poczucie samotności.

Ze względów zdrowotnych dużo spraw wyhamowało; zabieg, który zakończył długotrwałe problemy zdrowotne.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...