Skocz do zawartości

Relacja na 2022 rok


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam kart jak będzie wyglądała relacja z Panem na 2022 r?

 

Wyszły 

 

Król Kielichów 7 denarów 7 Kielichów 

 

Król Kielichów to on sam ( zodiakalny rak  nawet) taki ciepły czuły mężczyzna. Czyżby w tym Królu miał do mnie jakieś uczucia? Może mnie lubi. 

Czekają mnie z nim spotkania na których będzie po prostu miło. Ale dalej mamy 7 denarów jakby przestoje w relacji? Coby się zgadzało bo on taki niepewny pojawia się i znika. Bede czekała na niego? Krótkie upojne chwile? Romansowe te karty dość. Nie zawsze wszystko pójdzie po mojej myśli Jakbyśmy nie wiedzieli ja albo on na co się zdecydować. 

Jak to kochani widzicie.? 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, nastek96 napisał:

A jak wygląda relacja z panem obecnie?

Mieliśmy przerwę gdzie myślałam że to koniec. Ten niespodziewanie wraca.Poprosil o rozmowę i się tłumaczył że był chory co akurat jest prawdą. Spotkaliśmy się było miło. Mówił ze jeszcze się zobaczymy. Kilka dni pisał od 4 cisza. Znikajacy w wracajacy typ?

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że to napisałaś. To bardzo ważne, bez tych informacji mogłabyś dostać błędną interpretację. 

Pan w Kroku Kielichów wygląda jakby myślał o Tobie poważnie. Jednak jeszcze przez dłuższy czas może się takie coś ciągnąć. Będziesz dużo o nim rozmyślała, a on sam chyba nie podejmie jakiś konkretnych działań. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet w Królu Kielichów jest mało konkretny. Brak decyzyjności podkreśla 7 kielichów. Relacja raczej nie rozwinie się w żadną poważną stronę.

  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, nastek96 napisał:

Dobrze, że to napisałaś. To bardzo ważne, bez tych informacji mogłabyś dostać błędną interpretację. 

Pan w Kroku Kielichów wygląda jakby myślał o Tobie poważnie. Jednak jeszcze przez dłuższy czas może się takie coś ciągnąć. Będziesz dużo o nim rozmyślała, a on sam chyba nie podejmie jakiś konkretnych działań. 

Będzie znikał i wracał? Nic poważnego znaczy sie 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szept myśli napisał:

Będzie znikał i wracał? Nic poważnego znaczy sie 

Może Ci mącić w głowie. Raz będziesz miała wrażenie, że się stara (7 denarów), a potem, że myśli o czymś/kimś zupełnie innym (7 kielichów). Może pojawiać się i znikać.

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ciężko mi to ugryźć. Pan ma poważne nastawienie. 

Myślę, że na pewno musisz jeszcze jakiś czas poczekać i narazie nie będzie noc trwałego. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Szept myśli napisał:

Zapytałam kart jak będzie wyglądała relacja z Panem na 2022 r?

 

Wyszły 

 

Król Kielichów 7 denarów 7 Kielichów 

Król Kielichów raczej nie jest skłonny do działania - jeśli nie jest to sytuacja, gdzie jesteście w związku, to tutaj tak różnie może być.

Król Kielichów może w pewien sposób przyciągać - bo taki emocjonalny, taki romantyczny, taki opiekuńczy - ale to po prostu może być Twoja wizja - być może to Ty go takim widzisz i w momentach, w których się pojawia, zapominasz, że go nie było "ostatnio" i "wszystko wybaczasz". Tymczasem taki Król Kielichów może pojawiać się raz na jakiś czas, prowokować w Tobie emocje, "siać" i obserwować, jak zareagujesz (7 Monet). Ta relacja może być pewnego rodzaju tylko Twoim wyobrażeniem - w 7 Kielichów mamy do czynienia z marzeniami, iluzją - nic nie jest takie, jakie wydaje się być.

Nie ma tu kart, które pokazałyby jakieś konkretne działania, nie widać w nich relacji partnerskiej.

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Mesi napisał:

Król Kielichów raczej nie jest skłonny do działania - jeśli nie jest to sytuacja, gdzie jesteście w związku, to tutaj tak różnie może być.

Król Kielichów może w pewien sposób przyciągać - bo taki emocjonalny, taki romantyczny, taki opiekuńczy - ale to po prostu może być Twoja wizja - być może to Ty go takim widzisz i w momentach, w których się pojawia, zapominasz, że go nie było "ostatnio" i "wszystko wybaczasz". Tymczasem taki Król Kielichów może pojawiać się raz na jakiś czas, prowokować w Tobie emocje, "siać" i obserwować, jak zareagujesz (7 Monet). Ta relacja może być pewnego rodzaju tylko Twoim wyobrażeniem - w 7 Kielichów mamy do czynienia z marzeniami, iluzją - nic nie jest takie, jakie wydaje się być.

Nie ma tu kart, które pokazałyby jakieś konkretne działania, nie widać w nich relacji partnerskiej.

W 7 kielichach możemy mieć jakieś opcje lub sytuacje do wyboru coś co może być ciężkie do zrealizowania..Takie marzenia a może to albo tamto 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ogólnie Król kielichów jest stały w uczuciach. Niestały jest rycerz Kielichów, który skacze z kwiatka na kwiatek. Więc pan raczej rzeczywiście o Tobie myśli, ale narazie nic z tego nie wyjdzie. 

A chciałabyś, aby coś wyszło? 

Jeśli Ci zależy możesz zapytać co możesz zrobić, aby się zbliżyć do pana. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, nastek96 napisał:

Hmm ogólnie Król kielichów jest stały w uczuciach. Niestały jest rycerz Kielichów, który skacze z kwiatka na kwiatek. Więc pan raczej rzeczywiście o Tobie myśli, ale narazie nic z tego nie wyjdzie. 

A chciałabyś, aby coś wyszło? 

Jeśli Ci zależy możesz zapytać co możesz zrobić, aby się zbliżyć do pana. 

On mi czasami wychodził jako Król Kielichów jedni mówią że kocha ale on nie wyjawia swoich uczuć drudzy ze niestabilny emocjonalnie chyba że ta niestabilność w uczuciach wynika z różnych powodów? Może coś go blokuje 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 5.01.2022 o 12:32, Szept myśli napisał:

Zapytałam kart jak będzie wyglądała relacja z Panem na 2022 r?

 

Wyszły 

 

Król Kielichów 7 denarów 7 Kielichów 

Pan jest wart uwagi - wyszedł jako „Król” więc nie będzie ściemniać, kluczyć gdzieś bokami, znikać. Jest zainteresowany a jako część dworu Kielichów przede wszystkim stawia na zaangażowanie emocjonalne. 
7 Monet mówi o czekaniu i tu nie da się przyspieszyć wydarzeń - swoj czas musi upłynąć. Z kolei 7 Kielichów jest kartą zakochania - takiego platonicznego bez spełnienia fizycznego - co oczywiście nie przekreśla szans na związek przy czym - trzeba będzie poczekać zanim szczęście w pełni rozkwitnie. 

  • Lubię to! 2
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

Może Pan zakochany ale chce poczekać bo ma wiele pomysłów, wątków, nie wie co robić. Czekanie i takie marzenie może mu sprawiać przyjemność, może mu wystarczać. 7 denarow to również obserwowanie z daleka, przyglądanie się, bo ta 7 pucharów, to mnogość ale czego. Może woli poczekać bo chce dobrze przemyśleć sprawy, nie chce się spieszyć. Nie wiesz jaka karta była po 7 pucharów? Możesz rownież zapytać kart jak to przyspieszyć, co zrobić by zmienić to jego czekania. Może musisz go przekonać do czegoś, chociaż gdyby chciał się najpierw przekonać, to wątpilabym w jego miłość osobiście. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sugerował nastek96 zadalam pytanie

 

Co powinnam zrobić żeby zbliżyć się do Pana? 

 

wyszly As buław Wisielec Śmierc

 

 

zatkało mnie.

As bulaw energia sexualna między nami 

Mam spojrzec na te relację z innej perspektywy czy mam nic nie robic nie narzucać się i czekac aż przyjda zmiany w tej Śmierci. 

Albo brac relację na spokojnie bo niczego nie da się przyspieszyć na wszystko przychodzi czas 

Śmierc to zmiany coś się zmieni po tym Wisielcu

Albo mam nie byc bierna tez z siebie coś dać albo poprostu czekać 

pomocy poważne karty 

 

W dniu 6.01.2022 o 15:19, HopeNot napisał:

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
8 minut temu, Szept myśli napisał:

Co powinnam zrobić żeby zbliżyć się do Pana? 

 

wyszly As buław Wisielec Śmierc

Pisałaś wcześniej, że się widzieliście po pewnej przerwie z powodu choroby owego mężczyzny. Miał się do Ciebie odezwać - pisał coś? Odzywał się? Bo As Buław to jest szansa dla Ciebie - możesz z niej skorzystać lub nie. W Buławach chodzi o działanie, robienie czegoś, wykazanie się wolą, „chciejstwem”. Dodatkowo Buławy są utożsamiane z nawiązywaniem kontaktu( bo „chcę” się z kimś skontaktować, pogadać, popisać). Czyli - wyślij mi sama zapytanie czy u niego wszystko okay. Skoro już jesteście znajomymi to nie powinno być nachalnie. 
W Wisielcu trzeba czekać ale nie jest się na straconej pozycji. Skupić na sobie i swoich potrzebach. A w Śmierci odpuścić przeszłość - budować znajomość na zupełnie innych podstawach. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po chorobie jego spotkaliśmy się  po spotkaniu pisaliśmy  był kontakt potem 4 dni przerwy kontakt a teraz znow cisza nie moge go rozgryźć o co chodzi może mu az tak nie zalezy a może ja przesadzam może dla niego ta znajomość nie jest aż tak ważna? 

Śmierć to zmiany ale jakie? 

Może w przyszyszlosci czekają nas zmiany? Poki co niewiele można zrobić 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Szept myśli napisał:

Co powinnam zrobić żeby zbliżyć się do Pana? 

 

wyszly As buław Wisielec Śmierc

Nic nie robić - pozwolić wykazać się panu (As Buław).

Odpowiedz sobie na pytanie, czego Ty tak naprawdę chcesz (Wisielec) i... odpuść (Śmierć)...

Przy tych kartach raczej skupiłabym się na sobie.

As Buław to działanie, energia męska - ale w tym rozkładzie to karta najsłabsza i skutecznie przyblokowana przez Wisielca i Śmierć - te 2 karty pokazują, że tu nie ma żadnego ruchu, przepływu energii...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...