Jump to content

Czy rozmawiał o mnie z koleżanką?

Mała 37
 Share

Recommended Posts

Co może oznaczać król mieczy,5 monet,7 kielichów na pytanie czy Pan X ostatnio rozmawiał o mnie z naszą wspólną koleżanką.On jest tym królem mieczy czyli oziembłym, chłodnym ale nie mam pojęcia co może oznaczać połączenie 5 monet i 7 kielichów 

• Like 1

42 minuty temu, HopeNot napisał:

Jeśli pytasz o romantyczne sprawy to ja stawiam że nie. Rozmawiali ale o innych sprawach. 

Byliśmy parą ale się rozstaliśmy.Mamy wspólną koleżankę.Doszly do mnie słuchy że rozmawiali o mnie ale nie wiem czy to prawda czy plotka.Krol mieczy i monet zdaje się to potwierdzać ale te 7kielichow...

• Like 1

• Ekspert
Godzinę temu, Mała 37 napisał:

Co może oznaczać król mieczy,5 monet,7 kielichów na pytanie czy Pan X ostatnio rozmawiał o mnie z naszą wspólną koleżanką.

Pytanie zadałaś: „Czy pan rozmawiał?” Wiec karty mają okrojoną możliwość odpowiedzi: TakNie. Nie pytałaś natomiast o czym rozmawiali więc ja bym już nie interpretowała kart w tym kierunku. 
Krol Mieczy oznacza informacje i ich wymianę więc karty potwierdziły, że tak. 

• Like 1
  • W punkt 2

10 minut temu, Gringe napisał:

Pytanie zadałaś: „Czy pan rozmawiał?” Wiec karty mają okrojoną możliwość odpowiedzi: TakNie. Nie pytałaś natomiast o czym rozmawiali więc ja bym już nie interpretowała kart w tym kierunku. 
Krol Mieczy oznacza informacje i ich wymianę więc karty potwierdziły, że tak. 

Acha.Czy jeśli chciałabym jeszcze raz zadać kartom to pytanie tylko bardziej konkretnie to po jakim czasie? Bo ponoć nie zadaje się kartom tych samych pytań w krótkim odstępie czasu

• Like 1
  • W punkt 1

• Moderator
2 godziny temu, Mała 37 napisał:

Co może oznaczać król mieczy,5 monet,7 kielichów na pytanie czy Pan X ostatnio rozmawiał o mnie z naszą wspólną koleżanką.On jest tym królem mieczy czyli oziembłym, chłodnym ale nie mam pojęcia co może oznaczać połączenie 5 monet i 7 kielichów 

Moim zdaniem rozmawiali o czymś innym. Król Mieczy jest zdystansowany, mogli rozmawiać o hobby lub o jakiś tęsknotach 

• Like 2
  • Thanks! 1

• Ekspert
47 minut temu, Mała 37 napisał:

Byliśmy parą ale się rozstaliśmy.Mamy wspólną koleżankę.Doszly do mnie słuchy że rozmawiali o mnie ale nie wiem czy to prawda czy plotka.Krol mieczy i monet zdaje się to potwierdzać ale te 7kielichow...

Ja bym poszła dalej: czy naprawdę chodzi tylko czy on rozmawiał z kimś o Tobie? Czy to tylko wierzchołek góry i pytanie które Cię nurtuje jest nieco inne? 
Odpowiadając na Twoje pytanie, jeśli naprawdę interesuje Cię tylko o czym rozmawiali to ja bym zapytała wprost kart: o czym X rozmawiał z Y kiedy się ostatnio widzieli. 

• W punkt 2
  • Thanks! 1

Król Mieczy raczej nie jest typem plotkarza jak królowa mieczy. 5 monet podkreśla brak rozmowy o Tobie. 

7 kielichów to mnogość różnych tematów o jakich rozprawiali, ale nie o Tobie. 

Edited by nastek96
  • Like 1
  • Super 1
  • Thanks! 1

W dniu 6.01.2022 o 14:40, Mała 37 napisał:

Co może oznaczać król mieczy,5 monet,7 kielichów na pytanie czy Pan X ostatnio rozmawiał o mnie z naszą wspólną koleżanką.

Rozmawiał - Król Mieczy lubi zbierać informacje.

• Like 2
  • W punkt 1
  • Thanks! 1

• Maestro

Król mieczy lubi rozmawiać, aczkolwiek jest konkretny. Uważam, że on raczej nie miał ochoty rozmawiac na Twój temat,a jesli była poruszona kwestia Twojej osoby, to przy okazji jakiegoś tematu, np. byłem tam z moją eks zeszłego lata itd. i było miło.

• Super 1
  • Thanks! 1