Skocz do zawartości

Styczniowo- lutowy


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

[url=https://naforum.zapodaj.net/997859d1a857.png.html][img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/997859d1a857.png[/img][/url]

 

Nie mogę niestety inaczej wstawić, limity przekroczone. 

 

Ascendent lunariusza wypada w znaku Byka, w domu XII natalnym. Pewnie skupię się na swoim wnętrzu. Władcą Asc jest Wenus, a ta jest w Koziorożcu, w domu IX- Descendent natalny. Nie ma złych jakiś złych aspektów, także tu ok. 

Księżyc w domu V- jakieś zmiany w sferze love, w sferze hobby? Dawno nie miałam w lunarze Księżyca w tym domu. Jest w trygonie z Wenus, czyli harmonijnie, opozycji z Jowiszem i trygonie z Uranem. Nie ma też złych aspektów. 

Patrzę jeszcze na Merkurego - ten we Wodniku na MC solara, jedyny zły aspekt, to kwadratura z Uranem, to może jakieś nerwy. 

Jowisz w Rybach w 11 domu może coś przyniesie dobrego ;P 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

To tak moim okiem, i tym co mi się kojarzy :) 

Ascendent w Byku może dawać poczucie stabilizacji i spokój. Mało rzeczy jest w stanie wyprowadzić Byka z równowagi. Więc poniekąd to może wskazywać na spokojniejszy emocjonalnie miesiąc. Do tego Wenus, władca ascendentu lunarnego w trygonie z Księżycem - ogólne zadowolenie, poczucie szczęścia, spełnienia. Masz co lubisz i lubisz co masz. Księżyc w tym Lunariuszu odpowiada za 3 dom - min. Stan psychiczny, myślenie. A wspierany przez Wenus może łagodniej obchodzić się w powyższym temacie. 
Ogólnie, najważniejsze wydarzenia powinny mieć miejsce w połowie lunariusza, po pierwszych 9 dniach( 9-18 dxien Solariusza). 
Duxo może być tematów związanych z przyjaźnią - tutaj sekstyl Jowisza z Uranem gdxie Jowisz jest w 11 domu lunarnym. 
Sprawy będą toczyć się na zewnątrz( planety powyżej lini horyzontu) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
6 minut temu, Gringe napisał:

Ascendent w Byku może dawać poczucie stabilizacji i spokój.

 

Jejunciu, tego mi potrzeba! :) Czemu ja nie mam nic natalnie w Byku, why? 

8 minut temu, Gringe napisał:

Duxo może być tematów związanych z przyjaźnią - tutaj sekstyl Jowisza z Uranem gdxie Jowisz jest w 11 domu lunarnym. 

 

Przyjaciółka ma psa i ciągle mi fotki przesyła, opisuje perypetie. Poprawia mi to zawsze humor :D Zastanawiam się nad jedną relacją, co z nią zrobić. Zobaczymy :)

Mam w planie pomalować sypialnie i kupić trochę ciuchów, we will see :) Może trygon Księżyc Uran przyniesie jakieś niestandardowe pomysły haha, Awangarda :P. 

Dziękuję bardzo, @Gringe. Jesteś nieoceniona ! :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...