Skocz do zawartości

7 rok w praktyce


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świeżo po 7 roku. 

Zdecydowanie jest to rok nauki, gdyż ukończyłem dwie szkoły. Bardzo sprzyja wszelkim kursom, które również ukończyłem. 

Co do miłości to był dość słaby. Na przełomie 6 i 7 roku pojawiło się takie platoniczne zauroczenie, wydaje mi się że mogło być karmiczne. Niestety nic z tego nie wyszło. Teraz pod koniec 7 również nic nie wyszło mimo spotkań z kimś innym. (Choć już sam nwm kiedy się te lata kończą i kiedy zaczynają).

To rok, w którym poczułem, że mogę liczyć na inne osoby, które bardzo mi pomogły. Z drugiej strony to rok, który odcina od ludzi i kieruje człowieka do wnętrza. I tak było. Życie mnie trochę odizolowało i dużo czasu spędziłem w samotności co dla mnie akurat było pozytywne. Z takich bardziej negatywnych rzeczy to straciłem kontakt z wieloma znajomymi, również kontakt poluźnił się z tymi, na których mogłem na początku liczyć. Podobno 7 to kosa i w moim przypadku wykosiła znajomych. Pojawiły się problemy z pracą. Rok zadecydowanie sprzyjał duchowości i rozwijaniu wnętrza, ale niekoniecznie kontaktom z ludźmi. 

Dobry dla osób o naturze myślicieli. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
3 minuty temu, nastek96 napisał:

Na przełomie 6 i 7 roku pojawiło się takie platoniczne zauroczenie, wydaje mi się że mogło być karmiczne.

 

U mnie to samo ! Ale w 7 roku już. Platonicznie, bujanie w obłokach, marzenia. O matko. Chodziłam jak na haju. Wokół mnie byli ludzie, a ja skupiona na motylach w brzuchu :P. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja teraz jestem w 7. Rok zaczal sie od powaznej choroby w rodzinie przez ktora spadlo na mnie sporo obowiazkow m.in opieka nad starsza osoba z ktora sobie nie radzilam. Naszczescie ma teraz profesjonalna opieke. Napewno wyzwaniem tego roku sa relacje z kobietami w rodzinie, ktore sa nadal napiete. 

Narazie moge powiedziec ze duzo czasu poswiecam na ezo ito nie tylko na tarot ale tez inne dziedziny. Co do malego grona znajomych to racja ale ten proces zaczal sie juzkilka lat wczesniej(kiedy prog ksiezyc wchodzil do 12 domu i nadal tam jest).  Zauwazylam ze wieksza wage przykladam do ekologii. Np segregacja smieci, ubrania z ekologicznych tkanin z  certyfikatami itp. Jets to proces,  ktory bede kontynuowac.

Co do chorob to ciagle jetsem przeziebiona.... to zupelnie inaczej niz w zeszlych latach. Mam w planach badania.

To narazie na tyle.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 7 przeprowadziłem głodówkę, więc też dbałem o zdrowie. 

Zdrowie, ekologia - to jest to. Blackraven myślę, że to dobry rok na leczenie, albo na odkrycie przyczyn chorób jak u Lianny.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, nastek96 napisał:

Dobry dla osób o naturze myślicieli. 

Rzeczywiście , dużo istotnych dla mnie przemyśleń.

12 godzin temu, nastek96 napisał:

Oooo, czyli 7 rok zsyła uczucia, ale tylko platoniczne. Ciekawe

Uczucia zdecydowanie platoniczne :)

 

11 godzin temu, nastek96 napisał:

Ja w 7 przeprowadziłem głodówkę, więc też dbałem o zdrowie. 

U mnie dieta po której schudłem ponad 20 kilo... :)

12 godzin temu, Lianna napisał:

wykryto u mnie niedoczynność tarczycy. 

@Lianna to mogą być braki jodu w organizmie, spróbuj suplementować specjalnym "roztworem wodnym jodu" (Lugola) dla kobiet  w ciąży... jest w każdej aptece

(kilka kropel do kubeczka z wodą) mi pomaga

 

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lianna napisał:

Platonicznie, bujanie w obłokach, marzenia.

 

21 godzin temu, nastek96 napisał:

Oooo, czyli 7 rok zsyła uczucia, ale tylko platoniczne. Ciekawe :)

 ...bo 7 rok to też duchowy rok, podróże te fizyczne (VII Rydwan) ale i wgłąb siebie :) a to takie bujanie w obłokach to można porównać do 7 Kielichów :) 

 

Ja zaczęłam rok w skupieniu na działaniu: nauka języków, poszerzenie wiedzy zawodowej (7 Monet), aktywność fizyczna no i w planach podróże.

Plony 7 roku zbiera się w 8 (VII Rydwan -> VIII Sprawiedliwość) - więc działam :)

Skosiłam wieloletnią znajomość (7 Mieczy).

 

Tak mnie natchnęło, żeby nawiązać do Tarota ;)

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mesi napisał:

Plony 7 roku zbiera się w 8 (VII Rydwan -> VIII Sprawiedliwość) - więc działam :)

 

Mi się 7 rok nie kojarzy z podróżami. 

8 rok to plony z 7, czy z poprzednich wszystkich lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, nastek96 napisał:

8 rok to plony z 7, czy z poprzednich wszystkich lat?

Z 7. Na cały cykl 9-letni "siejesz" w 1 roku.

 

16 minut temu, nastek96 napisał:

Mi się 7 rok nie kojarzy z podróżami. 

A jednak z tym również się wiąże - ale tu trzeba patrzeć całościowo -i łączyć z wibracją DŻ, cyklu, PZ - to moim zdaniem niezbędne minimum do jakiegokolwiek prognozowania :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mesi napisał:

Z 7. Na cały cykl 9-letni "siejesz" w 1 roku.

Messi, rok 8 jest składową poprzednich 7 lat. To rok karmy/plonów. Spotyka Cię w nim to na co zasłużyłeś przez pryzmat tych 7 lat. 

Owszem rok 1 to rok siewu, ale 8 to plonów ze wszystkich lat. 

 

Zacytuję Ci coś:

,,Ten rok to przede wszystkim okres żniw, czas w którym będziesz zbierać to, co zasiałeś. To czas sukcesów, ale pod warunkiem, że włożyłeś odpowiednio dużo pracy i wysiłku w poprzednich latach. Jeśli w swoim działaniu nie byłeś wystarczająco wytrwały i konsekwentny, nie masz co liczyć na nagrodę. Jeżeli zatem w 8 roku numerologicznym spotykają Cię niemiłe niespodzianki, to znaczy, że w poprzednich latach nie przyłożyłeś się wystarczająco do swojej pracy. 8 rok to czas ciężkiej pracy, która jest odpowiednio nagradzana. 

W ciągu najbliższych 12 miesięcy będziesz ponosić konsekwencje swoich czynów z przeszłości, to czas wymierzania sprawiedliwości..."

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nastek96 - wiesz, całe nasze życie jest ciągiem przyczynowo-skutkowym. Przecież po 9-letnim cyklu nie następuje totalny reset i w 1 nie zaczynamy wszystkiego od podstaw. Wszystko, co do tej pory zrobiliśmy, jakie podjęliśmy działania albo nie, jakie podjęliśmy wcześniej decyzje, ma wpływ na to, gdzie jesteśmy teraz i gdzie będziemy "jutro".

Spytałeś - a ja napisałam, jak ja to widzę, co ja zaobserwowałam. I to mi się ładnie łączy, szczególnie w sferze zawodowej - 7 rok określa się (m.in.) rokiem nauki, więc jeśli się przyłożymy, to w 8 roku możemy awansować, dostać podwyżkę itp. Jeśli nic nie zrobimy, a jedynie będziemy oczekiwać, że coś będzie nam dane "bo to 8 rok numero" - to też nie zadziała.

To są oczywiście ogólne tendencje i nikt nie da gwarancji, że tak się zadzieje. I ja też tu piszę ogólnie.

 

Ps. możesz podać źródło? :)

 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Ja w ostatnim „7” roku poniekąd straciłam koleżankę. To znaczy jesteśmy w kontakcie jednak ona wróciła do miasta gdzie ma dom a tylko czasowo mieszkała w innym miejscu z racji pracy swojego męża. Kurczę, czasem była jak totalny wrzód na pupie i miałam ochotę odwrócić się na pięcie i sobie pójść ale w większości razów była dla mnie dużym wsparciem. 
Poprzedni „7” rok przypadł na mój koniec studiów wiec też wiązał się ze stratą i „skoszeniem@ pewnych znajomosci które trzymały się tylko z racji zajęć na uczelni. 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
3 godziny temu, Mesi napisał:

Na cały cykl 9-letni "siejesz" w 1 roku.

O, teraz sprawdziłam, że ostatnie „1” roki to był mój ślub( sierpień 2011)oraz rozwód( październik 2019). 
Faktycznie, kamienie milowe dla całego 9 letniego okresu. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że po 9 roku następuje reset całego życia. 

Pisałem, że w 8 roku zbiera się plony, a nie zbiera same kokosy. 

Jeśli się źle postępowało to mogą być problemy z pracą, związkiem itp. 

I na odwrót, jeśli człowiek zasłużył, mogą go czekać sukcesy. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2022 o 20:44, nastek96 napisał:

Nie twierdzę, że po 9 roku następuje reset całego życia. 

Pisałem, że w 8 roku zbiera się plony, a nie zbiera same kokosy. 

Jeśli się źle postępowało to mogą być problemy z pracą, związkiem itp. 

I na odwrót, jeśli człowiek zasłużył, mogą go czekać sukcesy. 

 

 

 

Mam wrażenie, że nie do końca się zrozumieliśmy - taki urok słowa pisanego ;)

Blog warty poczytania - bo zawsze warto poczytać o tym, jakie spostrzeżenia mają inni :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 9.01.2022 o 15:51, Mesi napisał:

Ja zaczęłam rok w skupieniu na działaniu: nauka języków, poszerzenie wiedzy zawodowej (7 Monet), aktywność fizyczna no i w planach podróże.

Plony 7 roku zbiera się w 8 (VII Rydwan -> VIII Sprawiedliwość) - więc działam :)

Skosiłam wieloletnią znajomość (7 Mieczy).

Energia 7 wypala się, więc za namową @nastek96 do dzielenia się tym, czego doświadczyliśmy w danym roku:

- zaczęłam i kontynuuję studia podyplomowe, co wiąże się z poszerzaniem wiedzy zawodowej (no to w 8 roku czekam na gruby hajs :D ),

- podróżuję, choć nie na taką skalę, jakbym chciała (ach te wibracje PZ i cyklu),

- marzę, planuję i modyfikuję te plany ze względu na sytuację zewnętrzną,

- 7 jako kosa - "zabrała mi zdrowie" i tu niestety aktywność fizyczna ograniczona do minimum ale plus taki, że jak zacznę świecić po tych wszystkich badaniach, to zaoszczędzę na rachunkach w długie zimowe wieczory ;)

- w wewnętrznych rozkminkach włączyło mi się hasło: przemijanie :obled:

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...