Skocz do zawartości

Relacje na ten miesiąc


afrodite

Rekomendowane odpowiedzi

Po zakończonej relacji z panem X nie ma kontaktu między nami.

Zadałam pytanie  jakie będą relacje na miesiąc w bieżącym miesiącu.

Królowa kielichów 5 buław o 10 kielichów.

Ta 5 buław między dwoma kielichami trochę mi miesza. Czy 10 kielichów to zapowiedź Happyendu czy raczej lepiej już nie będzie? 

Na miesiąc grudzień wyciągnęłam:

Paź mieczy,6 mieczy i 9 buław.

Można by sądzić że tylko myślenie biorąc pod uwagę dwie karty mieczy. Jakieś zmiany.

Chociaż mi to 9 buław skojarzyło się z kimś kto patrzy i widzi jak jedzie. Tak było w rzeczywistości. 

 

Edytowane przez afrodite
Nie ta cyfra
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, afrodite napisał:

Po zakończonej relacji z panem X nie ma kontaktu między nami.

Zadałam pytanie  jakie będą relacje na miesiąc w bieżącym miesiącu.

Królowa kielichów 5 buław o 10 kielichów.

Wygląda na to że to Ty (Królowa Kielichów) bijąc się z myślami (5 buław) chciała doprowadzić do szczęśliwej relacji (10 kielichów)

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mesi napisał:

Masz rywalkę i bardzo prawdopodobne, że się o tym dowiesz.

Sądząc po kartach grudniowych - nie ma tu chęci powrotu.

Dziękuję,ja wiem o niej,tzn mial relacje z kobietą,zanim się spotkaliśmy akurat zakończyli ja,sam mi o niej opowiadał,na chwilę obecną nie wiem czy wrócili do siebie czy nie,ale faktem jest że o niej wiem .

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Piko napisał:

Wygląda na to że to Ty (Królowa Kielichów) bijąc się z myślami (5 buław) chciała doprowadzić do szczęśliwej relacji (10 kielichów)

Oczywiście chciałabym żebyśmy byli znowu razem,zależało mi bardzo na nim,ale się nam nie udało. 

Dzięki

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
23 godziny temu, afrodite napisał:

Zadałam pytanie  jakie będą relacje na miesiąc w bieżącym miesiącu.

Królowa kielichów 5 buław o 10 kielichów.

Relacje będą takie, że nie będą Cię satysfakcjonować. I o tym mówi Królowa Kielichów( oprócz tego, że podpisuję się pod tym, co napisała @Mesi - masz rywalkę). 
Krolowa Kielichów jedt bardzo emocjonalna i przez pryzmat tych emocjo będziesz postrzegać relację między Tobą a owym

panem. Królowa Kielichów to tez poczucie braku - ale nie takie jak w 5 Monet gdzie działasz by tą „dziurę” załatać ale - Królowa Kielichów po prost siedzi i płacze. Jest jej źle i nie widzi żadnych plusów - dla niej zawsze jest czegoś za mało. 
W 5 Buław ludzie starają się postawić na swoim - czyli Ty działasz po swojemu a pan po swojemu i tu nie ma wspólnego frontu czy miejsca w którym się spotykacie- dla mnie karta mało kontaktowa( tak jakby mijanie się ze swoimi oczekiwaniami). 
10 Kielichów może zapowiadać szczęśliwe zakończenie obecnego problemu albo tez - skupienie się na rodzinie i wydarzeniach z nią związanych. A ponieważ dwie poprzednie karty są mało „kontaktowe” czy satysfakcjonujące to i 10 Kielichów tu nie pomoże i może tylko pokazywać Wasze skupienie na sprawach rodzinnych, domowych( każdy osobno). 

  • Super 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Będziesz dość rozmemłana emocjonalnie, jak to Kielichowa. Będziesz wspominać, marzyć i odczuwać brak.  Może sama ze sobą będziesz toczyć walkę 5 Buław, czy się odezwać do niego. W każdym razie nie jest to spokojna energia. Rozkład wieńczy 10 Kielichów, także finalnie będzie dobrze. Ta karta mówi o spełnieniu emocjonalnym. Ja mimo wszystko byłabym dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałaś jakie będą relacje, a piszesz, że nie macie kontaktu. Trzeba by się zastanowić, czy w ogóle kontakt wystąpi między wami. 

Ty jako Królowa Kielichów nadal chyba coś czujesz do pana. 

Myślę, że będziesz dążyła do tego kontaktu w 5 buław. 10 kielichów na końcu raczej dobrze wróży. Powinno się między wami ułożyć, jeśli ten kontakt nastąpi. 

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nastek96 napisał:

Zapytałaś jakie będą relacje, a piszesz, że nie macie kontaktu. Trzeba by się zastanowić, czy w ogóle kontakt wystąpi między wami. 

Ty jako Królowa Kielichów nadal chyba coś czujesz do pana. 

Myślę, że będziesz dążyła do tego kontaktu w 5 buław. 10 kielichów na końcu raczej dobrze wróży. Powinno się między wami ułożyć, jeśli ten kontakt nastąpi. 

Zapytałam o relacje z nadzieją że coś się zmieni na lepsze,nie jest mi obojętny ale ja raczej nie zrobię nic żeby odnowić kontakt, raczej miałam nadzieję że on zrobi pierwszy krok.

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miesiąc się kończy więc weryfikuję,że relacja pozostała bez zmian,czyli brak kontaktu.

5 buław która wprowadziła konflikt chyba bardziej wewnętrzny,a 10 kielichów poinformowała że więcej nie będzie,czyli nie zmieni się nic narazie.

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...