Skocz do zawartości

9 rok numero w praktyce


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

U mnie „8” i „9” były burzliwe - przynajmniej te ostatnie. Nałożyło się to na jeden Solariusz. Wyprowadzki z dwóch miejsc, rezygnacja z pracy na pełny etat którą bardzo lubiłam oraz opuszczenie środowiska w którym czułam się dobrze. Smutny czas. W „9” roku złożyłam pozew o rozwód a finalnie papiery z sądu dostałam w „1”. 
W „9” roku sprzedałam mieszkanie w Polsce - tak jakby odcięły ode mnie wszystkie stare, niedziałające już sprawy( choć pracy na etat bardzo żałuję, że nie mogłam kontynuować). 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 9 to często rok odcięcia, kiedy tracimy wiele rzeczy, które nie przydadzą już się nam w nowym cyklu. Często bardzo bolesny, ponieważ nie chcemy puścić wielu rzeczy i kosmos nam coś wydziera siłą, ale dla naszego dobra. 

Ja 9 rok dobrze wspominam. Byłem w klasie maturalnej, więc miałem długie wakacje, ale i dużo nauki. W 9 roku ostatecznie pożegnałem się ze szkołą i życiem nastolatka.

Na studia wyjechałem do innego miasta, więc to był ostatni rok życia pod taką kontrolą rodziców. Można powiedzieć, że wyrwałem się z domu. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 9 rok to raczej koniec wielu rzeczy, zamknięcie cyklu? Teraz właśnie jestem w 9 roku i właśnie już zaczynam zauważać że kończą się pewne znajomości, które jakoś przestały mi służyć i nie były szczere. To raczej ciężki rok czy nie koniecznie taki musi być? Jak z Waszego doświadczenia? 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2022 o 18:56, Gringe napisał:

rezygnacja z pracy na pełny etat którą bardzo lubiłam

 

Dokładnie tak ! Ja bardzo chciałam dalej zajmować się dzieckiem jako niania, ale niestety sytuacja finansowa rodziców zmusiła do poradzenia sobie beze mnie. Nawet nie chodziło mi o kasę, tylko bardzo się zżyłam z dzieckiem. Trochę emocji było przy tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lianna, No właśnie. Tez miałam bardzo emocjonalne rozstanie z tamtą pracą. Pamietam jeszcze jak zawiozłam list do mojego managera z szybszymi wypowiedzeniem a ryczałam wtedy jak bóbr.
Oby nigdy więcej takich rozstań.  

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gringe napisał:

@Lianna, No właśnie. Tez miałam bardzo emocjonalne rozstanie z tamtą pracą. Pamietam jeszcze jak zawiozłam list do mojego managera z szybszymi wypowiedzeniem a ryczałam wtedy jak bóbr.
Oby nigdy więcej takich rozstań.  

Taka dobra była ta praca?

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
24 minuty temu, NadziejaZoja napisał:

Taka dobra była ta praca?

Zżyłam się z ludźmi. Lubiłam atmosferę w pracy. Miałam z kim pogadać i czułam się zatroszczona. Z perspektywy czasu - najlepsza praca w moim życiu( choć i bywały zgrzyty, jak wszędzie). 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gringe napisał:

Zżyłam się z ludźmi. Lubiłam atmosferę w pracy. Miałam z kim pogadać i czułam się zatroszczona. Z perspektywy czasu - najlepsza praca w moim życiu( choć i bywały zgrzyty, jak wszędzie). 

Dlatego chciałam wiedzieć czy pozytywnie czy negatywnie.. :)

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Za mną 9 rok. Z jednej strony był dobry finansowo, bo dostałem podwyżkę i na koniec roku udało mi się wywalczyć wyrównanie finansowe. 

Ale 9 rok to rok zamiatania i zamykania pewnych spraw. Zwolniłem się z pracy i w sumie przez pół roku byłem bezrobotny. Jednak zwolnienie się było jedną z najlepszych rzeczy z powodu toksycznego środowiska. Tak więc 9 rok faktycznie pomaga się odciąć. 

Z nietypowych rzeczy to dość dużo podróżowałem. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...