Skocz do zawartości

Czy są zadowoleni z mojej pracy


Mała 37

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałam kartom pytanie czy kobieta z którą ściśle pracuje i szef są zadowoleni z mojej pracy.

Kobieta umiarkowanie,6 mieczy 

Szef:,koło fortuny,mag. 

Czy może to oznaczać że owa raczej jest zadowolona nasza współpraca jest harmonijna,spokojna

Kobieta  pracuje zdalnie z domu,ja na miejscu w biurze wydaje mi się że 6 mieczy mówi o tym. A szef albo zmienił zdanie na lepsze albo raz jest zadowolony raz nie.Pomocy

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 godziny temu, Mała 37 napisał:

Zadałam kartom pytanie czy kobieta z którą ściśle pracuje i szef są zadowoleni z mojej pracy.

Kobieta umiarkowanie,6 mieczy 

Szef:,koło fortuny,mag. 

Kobieta jest zadowolona - jeśli nie miałyście żadnych spięć czy problemów to Umiar mówi właśnie o spokoju. Zachowaniu wielkiego spokoju w relacji. Zadowoleniu. 
6 Mieczy pasuje do „technicznej” odległości ale też o zmianie położenia, zmianie w relacji. Może to „oddalenie” dobrze Wam obu służy? :) 
Szef w Magu jest wręcz czarujący :) Nikt w Magu nie może mieć do nas pretensji- raczej stara się „przekabacić” na swoją stronę. Też bym powiedziała, że w tym Kole wydarzyło się coś, co spowodowało, że szefowi bardziej zależy na dobrych układach z Tobą. Zatrzymaniu Cię w grupie. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wizje : 1 persona oddalona od Ciebie można powiedzieć dystans i to umiarkowanie też potwierdza,że nie ma skrajnych emocji. Nastawienie neutralne...

2 persona Tutaj ten Mag jest on lubi manipulacje i to koło fortuny. Widzę to tak,że od jego widzi mi się będzie Ciebie spostrzegał tu bym miała do tego szefa dystans... Nie dawaj się omamić na ładne słówka...

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kobieta jest zadowolona, uważa Cię za odpowiedniego pracownika, który ma szansę na rozwój. 

Możliwe, że szef zmienił o Tobie zdanie i teraz uważa Cię za bardzo kreatywną osobę. :)

 

Ogólnie nie opisałaś sytuacji, więc trochę trzeba się domyślać, że chyba coś się stało i nie miałaś najlepszych relacji? 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja co do kobiety to niby Ok , ale tak bez entuzjazmu po porostu w porządku 

pan jest obiecujący wydaje mi się, ze dostrzega w tobie talent i potencjał 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...