Skocz do zawartości

Druga połowa stycznia ZWERYFIKOWANE


Mala_83

Rekomendowane odpowiedzi

Położyłam karty na 2 połowę stycznia. Jestem singielką ze stabilną pracą, która jakoś odcięła się trochę od ludzi, bo zawiodła się na innych

 

Aura
6 denarów + 8 denarów + wieża

Widać jakieś wsparcie, pomoc jak i dużo pracy i obowiązków. Niestety coś tutaj legnie w gruzach, zakończy się

 

Praca
9 denarów + 7 pucharów + 8 denarów

W pracy powinno być dobrze, ale też pojawią się jakieś marzenia, bujanie w obłokach może będzie za mało pracy i będę marzyć, aby było jej więcej i więcej obowiązków

 

Uczucia
10 denarów + paź buław + 4 denary

Tutaj może się pojawić jakiś Pan energiczny, ale ja zamknę się na niego. Zamknę się w 4 ścianach i swoim świecie. On może szukać kontaktu, bo buławy to działanie, ale ja nie dam mu szansy

 

Najważniejsze wydarzenie
król mieczy + paź mieczy + 4 denary

Tutaj widać dwóch Panów i znowu te 4 denary czyli dobrze mi jest jak jest i nie chcę nic zmieniać, nie będe dostrzegać jakiś szans jakie się pojawią

 

Rada
4 buławy + 3 denary + as buław

Powinnam cieszyć się życiem, wyjść do ludzi i nie zamykać się w sobie, zauważyć możliwości i szanse jakie będę się pojawiać w moim życiu. Ogólne przesłanie to chyba otwarcie się na ludzi i wyjście ze swojej skorupki 

 

Może ktoś zerknie swoim okiem na karty i doda interpretację. Będę bardzo wdzięczna 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Aura

6 denarów + 8 denarów + wieża

Ktoś Ci będzie pomagał w pracy, ponieważ szykują się tam zmiany. Być może zmiana obowiązków lub nowy dział. 

 

 

Praca

9 denarów + 7 pucharów + 8 denarów

Znów karta 8 denarów. Myślę, że możesz mieć dużo pracy w styczniu i stąd 9 denarów. Będziesz wytrwale próbowała się z tym uporać i nie będziesz wiedziała w co ręce włożyć(7 pucharów). 

 

 

Uczucia

10 denarów + paź buław + 4 denary

Tutaj będziesz zachwycona. Dostaniesz jakąś miłą wiadomość od pana, być może zaproszenie. Jednak jeszcze pozostaniesz w domu i stamtąd będziesz wymieniała wiadomości. 

 

 

Najważniejsze wydarzenie

król mieczy + paź mieczy + 4 denary

Powiedziałbym, że pojawi się jeden pan(Król), a paź to wiadomość. Będzie próbował nawiązać z Tobą kontakt, jednak ty będziesz na to zamknięta. 

 

 

Rada

4 buławy + 3 denary + as buław

Powinnaś cieszyć się zyciem. 3 denary mówi o tym, abyś zaufała innym i podjęła współpracę. Możesz na spokojnie otworzyć się na pomoc w pracy, albo adoratora :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki serdeczne @nastek96 faktycznie druga połowa miesiąca zapowiada się, że będzie sporo pracy bo dostaje nowe rzeczy w pracy do realizacji co mnie cieszy, bo się uczę czegoś nowego i rozwijam. To zamknięcie w sobie może mieć też związek z dużą ilością obowiązków i zamknięcie się w swoim świecie jak to określe :) Zobaczymy jak się wszystko potoczy 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

WERYFIKACJA!!! 

W dniu 12.01.2022 o 09:05, Mala_83 napisał:

Aura

6 denarów + 8 denarów + wieża

 

Było dużo pracy, że czasem siedziałam po 10-11godzin, faktycznie mogłam liczyć na pomoc innym. W pracy zmieniło się trochę na plus, bo odeszły dwie osoby, które mieszały i teraz też zmienił mi się sposób wynagradzania za rzeczy które samodzielnie piszę kod

W dniu 12.01.2022 o 09:05, Mala_83 napisał:

 

Praca
9 denarów + 7 pucharów + 8 denarów

 

Marzyłam chyba o tym aby skończył się ten ogrom pracy, bo miałam dość bo goniły terminy

W dniu 12.01.2022 o 09:05, Mala_83 napisał:

 

Uczucia
10 denarów + paź buław + 4 denary

 

Odezwał się dawny kolega z którym nie rozmawiałam od września. Nie ma tutaj uczuć a jedynie przyjaźń

W dniu 12.01.2022 o 09:05, Mala_83 napisał:

 

Najważniejsze wydarzenie
król mieczy + paź mieczy + 4 denary

 

Tutaj jacyś Panowie byli z przeszłości ale to nikt z kim chciałabym kontynuować znajomość. Jeden żonaty który odzywał się codziennie aż został zablokowany a drugi z portalu randkowego z którym nigdy się nie zobaczyłam. Nie miałam ochoty na te znajomości stąd to zamknięcie w 4 denarów

W dniu 12.01.2022 o 09:05, Mala_83 napisał:

 

Rada
4 buławy + 3 denary + as buław

 

Wiem że powinnam wyjść do ludzi lecz niestety obecna sytuacja utrudnia o była też chora i robiłam test więc niestety nie dało się wyjść do ludzi. Może powoli się to zmieni

Dziękuję serdecznie za interpretacje

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Druga połowa stycznia ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...