Skocz do zawartości

Prośba o wróżbę na pracę


Romualda de Kocurko

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, mam teraz do wyboru dwie opcje, jeśli chodzi o pracę. Nazwijmy je opcja 1 i opcja 2. Czy ktoś mógłby mi postawić karty żeby sprawdzić, która opcja lepiej się zapowiada, w której lepiej sobie poradzę i będę bardziej usatysfakcjonowana? Z góry dziękuję. Nie ukrywam, że sprawa jest pilna :) Pozdrawiam wszystkich :serce1::serce1::serce1:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Romualda de Kocurko ciekawe karty wyszły: 

 

Opcja pierwsza: 10 Kielichów Rycerz Monet Cesarz 

 

Opcja druga: Siła 4 Buław Mag 

 

 

spod tali: 9 Mieczy

 

 

Jesli chodzi o pracę w której lepiej sobie poradzisz to stawiam na opcję drugą gdyż masz tutaj i Siłę i Maga - ten ma wszystko by zrealizować co tylko zapragnie. 
W opcji pierwszej masz Rycerza Monet - i tutaj karty zapowiadają, że bedxiesz musiała udowadniać swoją wartość, wkładać sporo wysiłku i determinacji by pokazać, że „zasługujesz” na to miejsce. Początkowo opcja pierwsza może być bardziej kusząca gdyż masz tu 10 Kielichów ale lepiej już tutaj nie będzie - po rozpoczęciu trzeba będzie zakasać rękawy i walczyć o swoje( Rycerza są od tego by walczyć i zdobywać). Cesarz zapowiada podporzadkowanie się sztywnym normom, regułom a może i zwierzchnik będzie mało elastyczny. 
Druga opcja wyglada na bardziej elastyczną i z większym przebiciem - 4 Buław pokazuje zaangażowanie i wolę, robienie czegoś, co cieszy, co sprawia radość - może być związane w jakiś sposób z domem( praca w domu?). 
 

9 Mieczy na sodzie talii pokazuje, że bardzo martwi Cię ten wybór i dzielisz włos na czworo. A wybór jest prostszy niż sama teraz o tym myślisz. 
 

pozdrawiam i mam nadzieję, że coś pomogłam :) :koniczynka:

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Też uważam, że lepiej wygląda opcja nr 2. Powody takie same jak podała Gringe :) dodatkowo myślę, że przy opcji nr 2 będziesz bardziej pewna tego co robisz, lepiej się w tym odnajdziesz. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...