Skocz do zawartości

Czy będę miał dzieci?


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dziś coś co w sumie mógłbym zweryfikować dopiero za wiele lat, ale natchnęła mnie wczorajsza rozmowa. 

 

Czy będę miał dzieci? (Takie moje)

Arcykapłanka, Królowa Kielichów, Rydwan 

Hmm, brak tu typowych kart mówiących o dzieciach: Cesarzowa, Głupiec, Słońce, Gwiazda, Sąd...

Patrząc na drugie pytanie ta Arcykapłanka to może być ,,duchowy rodzic" dla dziewczynki - królowej kielichów. Rydwan to dość szybki obrót spraw. Dobrałem 7 kielichów. Dwie 7, liczba duchowa. A może dziecko na szybko pod wpływem upojenia alkoholowego :sark:

Tutaj m problem z tym Rydwanem. 

 

Czy będę wychowywał dzieci? (Czyli dzieci, które będą moje, choć nie będą łączyły nas więzy pokrewieństwa)

Królowa Mieczy, Słońce, Arcykapłan

 

Pojawiło się Słońce, które zapowiada dziecko. Ale tak się przypatruje obu pytaniom i rozmyślam. Arcykapłan to symbol religii, podobnie jak Arcykapłanka, która jest symbolem życia duchowego. Do Królowej Mieczy dobrałem 2 denarów. Obie karty mówią o rozsądku, podjęciu decyzji po przemyśleniu. Czyżbym po prostu został ojcem chrzestnym? Stąd Królowa Mieczy, w której sprawę będę musiał rozważyć. A ten Arcykapłan to właśnie chrzciny. Tutaj już stąpam po cienkim gruncie(bo Słońce to energia męska), ale w pierwszym i drugim pytaniu mamy królową, czyżby to była chrześniaczka? 

 

Ja to rozumiem jako brak dzieci własnych, natomiast jedno dziecko chrzestne, a właściwie chrześniaczka. W całym życiu lub najbliższej przyszłości. 

Jak wy to widzicie? 

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze inne karty beda mowic o ojcostwie a inne o macierzynstwie. I o ile kaplanka krolowa kielichow to z matkami mi sie kojaza to dla faceta to bardziej Cesarz. To on jest archetypowym ojcem Glupca. Ale na forum to glownie kobiety pytaja o dzieci a nie mezczyzni wiec nie mam doswiadczenia. Z dzieckiem tez jakis maly paz by mi sie kojazyl. Hmm jakos te karty nie mowia chyba o ojcostwie bardziej o wlasnie o macierzynstwie. Chyba ze te karty odpowiadaja poprostu na pytanie tak  bo sa pozytywne.

 

Jezeli chodzi o drugie pytanie to krolowa mieczy kojazy mi sie z prawem wiec moze to dziecko bedzie jakos za pomoca prawa bedziecie polaczeni. Slonce to energia meska wiec obstawiam ze jets dziecko i jest to chlopiec. Co do Kaplana to tak jets kim w rodzaju opiekuna-nauczyciela. Haha moze bediesz miec ucznia ktorego bedziesz uczyl ezoteryki?

 

Takie moje przemyslenia wiecej pytan pozostawilam niz odpowiedzi. Moze ktos komu blizszy ten temat sie wypowie.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Bardzo słuszna uwaga. Inna karta może być dla kobiet, a inna dla mężczyzn. 

 

Słońce to może być chłopiec lub bliźniaki. Być może to będzie dziecko zaadoptowane, albo po prostu opieka nad kimś.

 

Jeśli doszedłbym to wprawy w ezoteryce to chętnie bym przyjął ucznia, któremu przekazałbym wiedzę :)

 

 

 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
3 godziny temu, Blackraven napisał:

Wydaje mi sie ze inne karty beda mowic o ojcostwie a inne o macierzynstwie.

Podobnie w astrologii. Niedawno czytałam o tranzytach które sprawiają, że facet może być ojcem i są to wpływy Jowisza i Saturna na męskie Słońce. Jowisz poszerza horyzonty a w przypadku Saturna następuje koniec zabawy i trzeba podejść na serio do życia - kiedy pojawia się potomek. Wiadomo, że tranzyt Saturna po Słońcu jest trudny w odbiorze, narzuca dyscyplinę i wiele wyrzeczeń(No nieprzespane noce, uwaga partnerki przekierowana jest na inne tematy niż tylko życie jako para). Z kolei Jowisz wydaje się w tym radośniejszy, człowiek czuje się wzbogacony o nowe doświadczenia, jest szczęśliwszy. 
No i potencjał do zajścia w ciążę - mężczyzna z racji biologii nie jest nadwyrężony noszeniem ciążowego brzuszka przez 9 miesięcy i wszystkimi niedogodnościami które się z tym wiążą. Bycie ojcem odciska piętno przede wszystkim w psychice, w kształtowaniu postawy rodzica - stad trudno tu patrzeć na 6 dom( zdrowie) czy wpływy na ascendent. 
Karty bym odniosła już bardziej bezpłciowo i Królowa Kielichów może pokazywać, że będziesz chciał mieć własne ale z jakiś przyczyn może się to odwlec w czasie. Wcześniej możesz być rodzicielki dla przysposobionego potomstwa. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wygląda w astrologii. Na pewno jest całe grono czynników, które może o tym mówić. 

Czyli znów ta Królowa Mieczy jako przysposobienie prawne.

Dziękuję :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze dwie kobiety Kaplanka i Kielichowa.7 kielichow jako wybor pojawi się w zyciu 7 to tez twoje marzenia ktore mają szanse sie urzeczywistnić wybory ktore my dokonujemy Rydwan u mnie super karta on pedzi do celu osiaga ten cel 

Królowa mieczy to może byc Twoja energia to madra kobieta zawsze logicznie myśli nie działa pod wplywem emocji jak kielichowa wie czego chce 

Wszystko w Twoich rekach choc mam wrażenie ze jestes wycofany w tej kaplance?

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie z pewnością jestem wycofany. Pytanie było zadane z ciekawości. Ani nie mam partnerki na ten moment, ani odpowiedniego wieku. Uważam, że w tym momencie jestem zbyt młody na dziecko. Jeszcze trzeba troszkę przejść w życiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mnie się wydaje , ze będą i wychowywać tez będziesz. Nie ma tam kart negatywnych są wg mnie karty wyczekujące i karty starań. Jest rydwan i dużo kart z energia kobieca królowe i arcykapłan , który moim zdaniem moglby być lekarzem. Ja bym była na tak, ale nie jest to tak pokazane wprost .

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...