Skocz do zawartości

Spotkanie ZWERYFIKOWANE


afrodite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert
13 minut temu, afrodite napisał:

Zadałam pytanie jak minie spotkanie z Panem.

Król denarów 7mieczy XIV umiarkowanie 

Powinno być fajnie. W Królu Denarów to facet powinien zapłacić za kawę czy w miejscu gdzie będziecie. Król Denarów ma poczucie „łożenia” na kobietę( chociażby zapłacenie za kawę czy ciastko). Może przyjść na spotkanie z kwiatami czy innym drobnym upominkiem. 
7 Mieczy - nie od razu wyłoży „kawę na ławę” więc nie ma co liczyć, że wyspowiada się ze wszystkich grzeszków. Będzie starał się wywrzeć jak najlepsze wrażenie na Tobie i niewygodne fakty pominie milczeniem. 
Umiar dobrze wróży - mimo stresu spotkanie przebiegnie w zaskakująco miłej atmosferze. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Weryfikuję,spotkanie mile,przegadaliśmy jakieś 6 godz,facet wygadany o podobnych zainteresowaniach,ale nie zaiskrzyło,brak chemii,jednak niczego nie skreślam u może będzie drugie spotkanie.

Przyznal mi się że pisząc na portalu odniósł wrażenie że jestem trochę dewotką:sark: czy mówiła o tym karta XIV Umiarkowanie?

  • Cool 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza

@Gringe ja tak sobie to w momencie pisania weryfikacji tak pomyślałam,anioł kojarzy się najczęściej z religią,tak na pierwszy strzał. Potem definiujemy na różne sposoby,ale pierwsze skojarzenie to anioł=wiara..

Ogólnie określił mnie jako osobę spokojna, zdystansowaną...p pozytywnej wibracji :)

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Spotkanie ZWERYFIKOWANE
1 godzinę temu, afrodite napisał:

Weryfikuję,spotkanie mile,przegadaliśmy jakieś 6 godz,facet wygadany o podobnych zainteresowaniach,ale nie zaiskrzyło,brak chemii,jednak niczego nie skreślam u może będzie drugie spotkanie.

Przyznal mi się że pisząc na portalu odniósł wrażenie że jestem trochę dewotką:sark: czy mówiła o tym karta XIV Umiarkowanie?

Ja myślę, że Umiarkowanie może być tutaj odpowiedzialne właśnie za ten brak iskrzenia.

  • Cool 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...