Skocz do zawartości

Wyniki, szybka weryfikacja ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wyniki krwii miały być dostępne w ciągu jednego dnia, więc jeśli nie będzie problemów na stronie to możliwe, że dostane już dziś. 

 

Czy dostanę dziś część wyników?

Arcykapłan, 4 mieczy, 6 mieczy 

Tak, stawiam na to, że dziś zostanę. 

Arcykapłan i 4 mieczy odnoszą się do zdrowia. Obie karty wskazują na lekarza, laboratorium...

6 mieczy wskazuje na internet. 

Wyniki powinny być. 

 

Chyba, że 6 mieczy wskazuje odległość. Może nie wszystkie robi się na miejscu. I widzimy specjalistę w laboratorium, które jest oddalone. 

 

Dobrałem pazia kielichów, więc ostatecznie sądzę, że dostanę dziś część wyników. 

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
11 minut temu, nastek96 napisał:

Weryfikacja: dostałem wyniki 

Nie zdążyłam napisać ale.. stawiałabym, że dostaniesz bo Papież oznacza wiadomości. Facet sobie siedzi i gada -tak jest przedstawiany na większości kart Tarota - więc w pytaniach o wiadomości stawiałabym na wielkie „tak” :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
34 minuty temu, nastek96 napisał:

Oooo, dla mnie Papież nie jest zbyt kontaktowy, ale może się mylę :)

Intuicyjnie stawiałabym na wiadomości - facet siedzi a przed nim dwóch uczniów i chyba nie po to by podziwiać urodę Papieża ;) 

Czytałam o tej karcie, że Papież to przewodnik serc a Cesarz rozumu. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Tak, ale ogólnie Papież nie jest kontaktową, ponieważ nie jest kartą ,,materialną". On raczej siedzi i czyta.

Tak mi się kojarzy. Ja uznałem go jako tak, ponieważ pasował do dziedziny pytania. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
5 minut temu, nastek96 napisał:

On raczej siedzi i czyta.

Tak, ale nie dla siebie - są przed nim ludzie którzy go słuchają. Dla mnie karta przedstawia sytuację komunikacji :) Cesarz już nie - jest sam. 
Tak samo Kapłanka - tez jest sama, wiedzę ma dla siebie a Papież przekazuje jednak mądrość innym :D 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Wyniki, szybka weryfikacja ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...