Skocz do zawartości

Kuracja oczyszczająca


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 

Ostatnio Blackraven i runoutofbreath z tego forum nastraszyły mnie tym, że co 10 osoba ma tasiemca, a jeszcze więcej glistę ludzką.

Postanowiłem przeprowadzić kurację oczyszczającą z ziół. 

 

 

Jak wpłynie na mój organizm kuracja? 

Umiarkowanie, Cesarzowa, 8 monet 

 

Po pierwsze patrząc na karty nie wydaje mi się, abym miał jakieś pasożyty. Nie widzę żadnych uzdrawiających i oczyszczających kart z niechcianych gości. 

Umiarkowanie pokazuje, że mój organizm wróci do większej równowagi. Myślę, że mogę mieć tutaj jakieś bakterie, mikroby, patogeny, które mój organizm unormuje. 

Cesarzowa mówi o wyglądzie, więc myślę, że pozbycie się toksyn wpłynie na wygląd skóry, przetłuszczanie się włosów. Skóra może wyglądać zdrowiej, oczy mogą być jaśniejsze...

Może więcej energii.

Przede wszystkim myślę, że unormuje się stan skóry, która się przetłuszcza, ewentualnie Cesarzowa może oznaczać układ hormonalny, ale raczej u kobiet.

Zastanawiałem się nad 8 monet, ale zaraz do tego wrócę. 

 

 

Zadałem drugie pytanie, którego nie interpretujcie, bo wstawiam je tylko pomocniczo. 

Czy moje niezdrowe nawyki wpływają na wypadanie włosów? 

6 buław, 9 kielichów, 8 denarów

 

 

Ogólnie raczej nie. 6 buław to dobre zdrowie. 9 kielichów widać, że jedynie sprawiam sobie przyjemność: te wszystkie czekoladki, chipsy...ale nie wiąże się to jakim wpływem na włosy. 

Ale znów wypadło 8 monet i tym razem dociągnąłem na nią kartę co oznacza dokładniej: Sprawiedliwość.

I tak myślę, 8 monet to praca nad sobą. A sprawiedliwość to przemyślenie wszystkiego, zrobienie bilansu, szczere rozprawienie się ze sobą.

Powiniennem przeanalizować swój styl życia, sposób odżywiania się, ilość snu...i podjąć w tym celu kroki. 8 monet do długotrwała i systematyczna praca nad sobą. Nie zmienię diety w jeden dzień, to praca nad sobą na bardzo długi czas, jeśli nie na całe życie. Zawsze będzie mnie kusił McDonald's, pizza, kebab, słodycze...

 

 

Wracając do pierwszego przypadku powiniennem zastanowić się nad swoim dotychczasowym stylem życia, odżywiania się i zacząć pracować nad zmianą, ponieważ to nie pasożyty mogą mnie zaśmiecać, ale ja sam. 

 

Co sądzicie? 

Edytowane przez nastek96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Jak wpłynie na mój organizm kuracja? 

Umiarkowanie, Cesarzowa, 8 monet 

 
Na pewno nie zaszkodzi :) Umiar pokazuje, że nic złego nie może się stać. Jest zachowany Umiar, balans, spokój. 
Cesarzowa ma zalety matki-opiekunki wiec kuracja wpłynie na Twój nastrój, poczujesz, że dbasz o siebie w najlepszy możliwy sposób. W 8 Monet doszlifowujesz swoje umiejętności i wiedzę na temat ziołolecznictwa - wchodzisz na wyższy poziom. Masz fachową wiedzę i umiesz z niej skorzystać. Nie poddajesz się i niestrudzenie działasz. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ciekawe spojrzenie. 

 

Cesarzowa skojarzyła mi sie z unormowaniem skóry, ponieważ po kuracji na pasożyty jest drugą część oczyszczająca z toksyn. Trzeba pić wtedy pokrzywę i inne zioła, a to wszystko oczyszcza skórę. 

 

Podoba mi się interpretacja 8 monet jako rozwijanie warsztatu ziołolecznictwa.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
8 minut temu, nastek96 napisał:

Podoba mi się interpretacja 8 monet jako rozwijanie warsztatu ziołolecznictwa.

8 Monet zwykle mi pokazuje, że ktoś kontynuuje to co robi, nie poddaje się trudnościom ani nie zniechęca. Dopracowuje swoją pracę w szczególe, jest drobiazgowy i skrupulatny. Wytrwały - to chyba najlepsze określenie :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Hopefull

Moja mama odkryła tasiemca w sobie parę dni temu. Zażywa narazie tabletki na zabicie jego resztek i larw. Całkiem długi. Zapytałam kart by mi pokazały tego tasiemca i wypadła karta Kochanków z 6 pucharów - na karcie Kochanków facet ma dredy które dosłownie wyglądają jak ten tasiemiec. Pomyślałam że się podzielę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Hopefull napisał:

Moja mama odkryła tasiemca w sobie parę dni temu. Zażywa narazie tabletki na zabicie jego resztek i larw. Całkiem długi. Zapytałam kart by mi pokazały tego tasiemca i wypadła karta Kochanków z 6 pucharów - na karcie Kochanków facet ma dredy które dosłownie wyglądają jak ten tasiemiec. Pomyślałam że się podzielę :)

Moze kochankowie pokazuja ze nie jestes sam tylko jest was dwojka :sark:

Tez z wezem na kochankach mi sie kojazy. A 6 kieli to wogole mi nie pasuje do tematu. Ale ciekawe.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 1/19/2022 at 7:53 AM, nastek96 said:

Jak wpłynie na mój organizm kuracja? 

Umiarkowanie, Cesarzowa, 8 monet

Umiar, mysle ze narazie Twój organizm próbuje znaleźć balans a po kuracji organizm zacznie wydajniej pracować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Hopefull napisał:

Moja mama odkryła tasiemca w sobie parę dni temu. Zażywa narazie tabletki na zabicie jego resztek i larw. Całkiem długi. Zapytałam kart by mi pokazały tego tasiemca i wypadła karta Kochanków z 6 pucharów - na karcie Kochanków facet ma dredy które dosłownie wyglądają jak ten tasiemiec. Pomyślałam że się podzielę :)

A może twoje karty pokazały sposób zarażenia się nim? 

 

Dziękuję bardzo, mam nadzieję, że będzie wydajniejszy. Już widzę efekty :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochankowie to kojarzą mi się hasło ,,dwoje w jednym", a na 6 kielichach widzisz jak coś wzrasta, rośnie: w tym wypadku chłopiec i pies. 

Choć szczerze mówiąc nwm, czy to tak działa, że Tarot może nam coś pokazać na życzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
42 minutes ago, nastek96 said:

A może twoje karty pokazały sposób zarażenia się nim? 

 

Dziękuję bardzo, mam nadzieję, że będzie wydajniejszy. Już widzę efekty :)

Też tak myślę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
24 minutes ago, nastek96 said:

Choć szczerze mówiąc nwm, czy to tak działa, że Tarot może nam coś pokazać na życzenie

To nie było życzenie to było zwykle pytanie by karty pokazały mi tasiemca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
22 hours ago, nastek96 said:

A masz zwierzątka? Bo na 6 kielichów jest pies. Kochankowie to blisko kontakt z kimś. A 6 kielichów też raczej wskazuje ogólnie na grono rodzinne

Mamy kotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...