Skocz do zawartości

Być może ktoś będzie wiedział


lenna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, zwracam się do Państwa z nietypowym pytaniem (chyba) .

Otóż szukam nazwiska pewnej artystki, jasnowidza. 

Bodajże w 1992 w magazynie Super Tydzień ukazał się artykuł o malarce, która tworzy obrazy na podstawie swoich snów, wizji sennych.

Pamiętam, że była mowa o snach proroczych i również jasnowidzeniu.

Czy ktoś z Państwa może się orientuję?

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lennaMoze alicja zietek??

 

Edit:ale ona w sumie medium chyba jest. Ale napewno jest malarka i czesto sa wywiady z nia nt jej doswiadczen ze smiercia kliniczna

 

Edytowane przez Blackraven
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Blackraven napisał:

@lennaMoze alicja zietek??

 

Edit:ale ona w sumie medium chyba jest. Ale napewno jest malarka i czesto sa wywiady z nia nt jej doswiadczen ze smiercia kliniczna

 

Nie, to nie ta malarka. Ale dziękuję, poczytam bo ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lenna napisał:

Nie, to nie ta malarka. Ale dziękuję, poczytam bo ciekawe.

Watpie zeby ktos tak pamietam co bylo 30l temu

 Chyba nic ci innego nie zostaje jak udac sie do jakiejs duzej biblioteki miejskiej i poprosic o numery pisma z tego okresu.

Jak znajdziesz to daj znac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2022 o 23:23, Blackraven napisał:

Watpie zeby ktos tak pamietam co bylo 30l temu

 Chyba nic ci innego nie zostaje jak udac sie do jakiejs duzej biblioteki miejskiej i poprosic o numery pisma z tego okresu.

Jak znajdziesz to daj znac.

 

Tak, myślałam, że to było tak dawno temu, że bardzo wątpliwe... Ale nigdy nic nie wiadomo.

W sumie to nie pomyślałam o bibliotece, może faktycznie gdzieś te pisma są. Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lenna napisał:

Tak, myślałam, że to było tak dawno temu, że bardzo wątpliwe... Ale nigdy nic nie wiadomo.

W sumie to nie pomyślałam o bibliotece, może faktycznie gdzieś te pisma są. Dzięki. 

Mysle ze moze byc w jakies bibliotece narodowej. Oni te pisma moze skanuja i przechowuja w formie cyfrowej. Jezeli ta gazeta jesCze istnieje mozesz napisac do redakcji pytanie. Ale chyba juz nie. Ja nigdy o takiej szczerze mowiac nie slyszalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...