Skocz do zawartości

Luty Anastazji ZWERYFIKOWANE


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiam swój rozkład na luty. Karty w nawiasach to karty z podsumowania.

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

 

aura: XVII Gwiazda, II Kapłanka, 9 monet (XVI Wieża)

 

Ogólnie dobrze. Trochę mogę być rozmarzona i bierna w tej kapłance, ale wyjdę na swoje w 9 monet.


praca: VII Rydwan, 2 kielichy, królowa buław (XXI Świat)

 

W lutym zaczynam nową pracę (staż), więc będzie się dużo działo. W dwóch kielichach ktoś mi zapewne będzie pomagał - wiem, że na stażu będę miała do pomocy doświadczonego pracownika, który będzie pomagał mi się wdrożyć.  Królowa buław to albo jakaś kobieta, z którą będę miała styczność, albo to ja będę w takiej energii.


finanse: 8 mieczy, IV Cesarz, IX Pustelnik (XXI Świat)

 

A tutaj jakaś blokada. Raczej trzeba będzie przyoszczędzić.


uczucia: król mieczy, 7 monet, as monet, paź buław (IX Pustelnik)

 

Miały być trzy karty, ale wypadła czwarta. Chyba oddalimy się trochę od siebie z partnerem. Mogę zająć się pracą i studiami, ale pod koniec miesiąca jakieś fajne wydarzenie, może wspólny wypad.


najważniejsze wydarzenie: 7 kielichów, rycerz kielichów, 4 mieczy (XII Wisielec)

 

Spodoba mi się jakiś chłopak, ale na tym się zakończy, bo jestem zajęta?


rada: XX Sąd ostateczny, 7 mieczy, 9 kielichów (II Kapłanka)

 

Karty radzą nie roztrząsać jakiegoś wydarzenia i zacząć się cieszyć tym co jest.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
13 godzin temu, Anastazja979 napisał:

aura: XVII Gwiazda, II Kapłanka, 9 monet (XVI Wieża

W lutym mogą mieć miejsce wydarzenia które będą istotne w kolejnych miesiącach( Gwiazda odnosi się do przyszłości, patronuje jej znak Wodnika). 
W Kapłance możesz więcej czasu spędzić w domu, skupić się na sobie i pogłębianiu wiedzy. Kapłanka jest sama, odizolowana od otoczenia ale tez i samodzielna - co podkreśla 9 Monet( karta-Brama). 
Ogólnie będziesz bardziej niezależna niż w poprzednich miesiącach i skupiona na swoich planach na przyszłość. 
 

13 godzin temu, Anastazja979 napisał:

praca: VII Rydwan, 2 kielichy, królowa buław (XXI Świat)

Rydwan pokazuje pojawienie się w nowym

miejscu( Staż który dopiero rozpoczniesz), skupienie się na swoich planach i dążeniach. Rydwan jest bardzo dobrą kartą na pracę - pokazuje prywatne dążenia do wyznaczonych celów. Plus, jest to silna karta transformacyjna i zdecydowanie podkreśla nowy ero w Twoim życiu który będzie tez miał wpływ na inne dziedziny Twojego życia( np życie osobiste, schemat dnia, finanse itp). 
2 Kielichy to współpraca, zaangażowanie w wspólny projekt. Ogólnie ktoś pokazuje nam swoją sympatię i jest na „tak” jeśli chodzi o naszą osobę. 
Królowa Buław jest aktywna, przedsiębiorcza przy czym jest to Królowa czyli wciąż energia żeńska, bierna - w tej karcie możesz odbierać atencję mężczyzn z otoczenia w pracy( zwłaszcza tych zajętych). Królowa Buław odbiera wiadomości. 
 

13 godzin temu, Anastazja979 napisał:

finanse: 8 mieczy, IV Cesarz, IX Pustelnik (XXI Świat)

Tutaj może przytrafić się jakiś konieczny, mało przyjemny wydatek i nie będzie go można uniknąć. Cesarz jest kartą dużych pieniędzy przy czym przyblokowany przez dwie „biedne” karty - miesiąc może bardziej polegać na odpływach niż przypływach. 
Eremita zapowiada próbę odcięcia się od problemów finansowych i skupieniu na sprawach niematerialnych( bycie ponad ziemskie sprawy). 
 

13 godzin temu, Anastazja979 napisał:

uczucia: król mieczy, 7 monet, as monet, paź buław (IX Pustelnik)

Faktycznie atmosfera może się ochłodzić choć niekoniecznie są to realne problemy. Król Mieczy jest racjonalny i logiczny - skoro nie ma potrzeby skupiać energii na związku bo wszystko działa to trzeba przekierować uwagę na pilniejsze sprawy( praca, nauka tak jak piszesz). W 7 Monet okres czekania, przestoju - przy czym zyski z wytrwałości przyniesie w przyszłości. 
As Monet to szansa na coś miłego, ciekawa propozycja z której możesz skorzystać lub nie( jest to tez potężna karta, wg Suligi na sile i Asa i karty bramy więc pojawienie się jej w rozkładzie jest znaczące). Paź buław może być doprecyzowaniem poprzedniej karty - zaproszeniem na spotkanie. 
 

13 godzin temu, Anastazja979 napisał:

najważniejsze wydarzenie: 7 kielichów, rycerz kielichów, 4 mieczy (XII Wisielec)

Będziesz coś rozważać, kusić Cię będą różne opcje ale zabraknie tej jednej wymarzonej spełniającej Twoje kryteria. 7 Kielichów to tez przede wszystkim karta mówiąca o uczuciach i emocjach - najważniejsze wydarzenie w tym miesiącu będzie dotyczyć tej sfery. 
Rycerz Kielichów to osoba( niezależna od płci), może być kobietą z którą będziesz mieć do czynienia( może pojawić się z jakaś propozycją). Ostatecznie wytrzymasz się od podejmowania decyzji - 4 Mieczy. 
 

13 godzin temu, Anastazja979 napisał:

rada: XX Sąd ostateczny, 7 mieczy, 9 kielichów (II Kapłanka)

Sąd niesie ze sobą przesłanie nie tylko odrodzenia, odświeżenia ale tez wybaczania. Pojednania. Pójście do przodu z pewnymi sprawami z czystym już sercem i głową - zostawianie za sobą przykrych doświadczeń. 
7 Mieczy z kolei radzi by nie o wszystkich swych planach mówić w otoczeniu. Potrzeba zachowania pewnej dozy dyskrecji a czasem wręcz przebiegłości. 
9 Kielichów to „carpe diem” - ciesz się bieżącą chwilą, doceń mniejsze przyjemności( bo one budują całe basze życie). 
 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

aura: XVII Gwiazda, II Kapłanka, 9 monet (XVI Wieża)

Być może uzdrowisz jakieś relacje z pewną kobietą? To bardzo dobrze na Cb wpłynie. 

 

 

praca: VII Rydwan, 2 kielichy, królowa buław (XXI Świat)

Tutaj szybkie tempo nauki, dużo nowego. Będziesz miała bardzo dobre kontakty z tą kobietą, która Ci będzie pomagać. 

 

 

finanse: 8 mieczy, IV Cesarz, IX Pustelnik (XXI Świat)

Tutaj finanse będą trochę ograniczone. Trzeba będzie się wykazać twarda ręką do rządzenia finansami, nie będzie ich zbyt wiele. 

 

 

uczucia: król mieczy, 7 monet, as monet, paź buław (IX Pustelnik)

On może się trochę ochłodzi w stosunku do Cb. Potrwa to przed dłuższy czas. Potem możesz dostać dostać jakąś fajną okazję do spotkania się z kimś. 

 

 

najważniejsze wydarzenie: 7 kielichów, rycerz kielichów, 4 mieczy (XII Wisielec)

Tak, może zjawić się jakiś wymarzony chłopak, ale odizolujesz się od niego. 

 

 

rada: XX Sąd ostateczny, 7 mieczy, 9 kielichów (II Kapłanka)

Tutaj pozwól sobie na nowe spojrzenie w pracy, wykaz się sprytem. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Wstawiam swój rozkład na luty. Karty w nawiasach to karty z podsumowania.

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji :)

 

aura: XVII Gwiazda, II Kapłanka, 9 monet (XVI Wieża)

Myślę, że to będzie dobry miesiąc, aby zadbać o siebie: zabiegi upiększające, zakup jakichś rzeczy, które poprawią twój wygląd zewnętrzny itp. Jednym słowem nie tylko wiedza, ale inwestycja we własne samopoczucie. Możliwe, że zrealizujesz jakieś swoje marzenie, które może okazać się w przyszłości inwestycją samą w sobie.


praca: VII Rydwan, 2 kielichy, królowa buław (XXI Świat)

 

2 kielichów zaznacza nową współpracę, umowę. Myślę, że nowe zajęcia doda Ci przysłowiowych skrzydeł, ruszysz z kopyta. Królowa Buław może być twoją przełożoną, a więc młoda, energiczna kobieta lub ty będziesz wykazywała postawę Królowej Buław.


finanse: 8 mieczy, IV Cesarz, IX Pustelnik (XXI Świat)

 

Będziesz podchodziła do wydatków racjonalnie i mądrze. Myślę, że sama sobie narzucisz pewne ograniczenia.


uczucia: król mieczy, 7 monet, as monet, paź buław (IX Pustelnik)

 

Myślę, że relacja będzie spokojnie się rozwijała. Myślę, że partner postara się w walentynki i obdaruje Cię jakimiś prezentem (As Monet).


najważniejsze wydarzenie: 7 kielichów, rycerz kielichów, 4 mieczy (XII Wisielec)

 

Nie wiem, czy nie będziesz musiała iść na zwolnienie lekarskie z powodu Covida lub grypy.


rada: XX Sąd ostateczny, 7 mieczy, 9 kielichów (II Kapłanka)

 

Myśleć o sobie, działać trochę zakulisowo, kierując się sprytem. Unikać sytuacji, osób z przeszłości.

 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 23.01.2022 o 22:22, Anastazja979 napisał:

Weryfikacja:

 

aura: XVII Gwiazda, II Kapłanka, 9 monet (XVI Wieża)

 

Tu chyba wyszła praca zdalna i siedzenie w domu.


praca: VII Rydwan, 2 kielichy, królowa buław (XXI Świat)

 

 

Mam dużo pomocy od dziewczyny, która mnie szkoli.


finanse: 8 mieczy, IV Cesarz, IX Pustelnik (XXI Świat)

 

Dobrze, nie brakowało mi pieniędzy.


uczucia: król mieczy, 7 monet, as monet, paź buław (IX Pustelnik)

 

Były prezenty walentynkowe i wycieczka.


najważniejsze wydarzenie: 7 kielichów, rycerz kielichów, 4 mieczy (XII Wisielec)

 

A tu w sumie nie wiem.


rada: XX Sąd ostateczny, 7 mieczy, 9 kielichów (II Kapłanka)

 

Karty radzą nie roztrząsać jakiegoś wydarzenia i zacząć się cieszyć tym co jest.

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Luty Anastazji ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...