Skocz do zawartości

Luty prognoza


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyższy czas na nowy rozkład miesięczny:

 

Aura: 7 buław+Paź Denarów+As Buław

 

Myślę, że będę miała energię, aby walczyć o swoje, działać. 7 buław może także mówić o postawie dosyć defensywnej, a więc nie będę chciała chodzić na ustępstwa. Możliwie, że sytuacje życiowe mogą wymusić nauki stawiania własnych granic.

 

Praca: Królowa Kielichów+7 denarów+Rycerz Kielichów

 

Od stycznia zaczęłam szukać nowych możliwości rozwoju. Luty może być miesiącem, kiedy będę czekała na rezultaty pierwszych rozmów lub kontaktu od potencjalnych pracodawców. Królowa Kielichów może mówić, że będzie mi brakowało motywacji do działania w obecnym miejscu pracy.

 

Finanse: 4 mieczy+10 mieczy+Król Buław

 

Budżet może być uszczuplony przez L4. Ewentualnie nagły wydatek, utrata płynności finansowej.

 

Miłość: Król Denarów+6 denarów+9 denarów

 

Widać, że partner będzie się starał i poważnie traktował naszą relację, ale ja mogę chodzić własnym ścieżkami i dbać cały czas o moją niezależność. Możliwe, że mnie czymś obdaruje.

 

Pozytywna niespodzianka 9 mieczy+ 3 kielichów+10 mieczy+5 buław

 

Jakaś nurtująca sytuacja, sprawa może się zakończyć dla mnie pozytywnie. Nie będę musiała dłużej się z kimś/czymś szarpać.

 

Rada: 7 buław+Kochankowie+4 denarów

 

Nie poddawać się, trzymać się tego, co się już ma, wypracowało.

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
34 minuty temu, mezza napisał:

Aura: 7 buław+Paź Denarów+As Buław

Tez uważam, że będziesz obstawać przy swoim, przy tym, co robisz i jakie nasz motywacje. W Paziu Denarów mogą pojawiać się drobne wpływy finansowe, ktoś zrobi Ci pieniężną przysługę( coś w stylu zapłacenia za kawę, za zakupy, wyręczenie Cię finansowo w czymś). 
As Buław - jakaś inicjatywa z Twojej strony, może być wysyłanie CV w nowe miejsce. 
 

36 minut temu, mezza napisał:

Praca: Królowa Kielichów+7 denarów+Rycerz Kielichów

W pracy możesz czuć lekkie rozczarowanie. Ogólnie nie lubię Królowej Kielichów bo pokazuje takie trochę rozczarowanie sprawą o którą pytamy, zawsze w Królowej Kielichów jest „za mało”, „dlaczego inni są szczęśliwi a ja nie” itp. 
Ogólnie do pracy podejdziesz dość emocjonalnie, wstrzymasz się od większego działania( Królowe są bierne, czekają, odbierają bodźce z otoczenia). 
7 Denarów podkreśla czekanie - wyniki, rezultaty działań będą w kolejnych miesiącach a Ty będziesz mieć wrażenie, że czekasz w nieskończoność. 
 

41 minut temu, mezza napisał:

Finanse: 4 mieczy+10 mieczy+Król Buław

4 Mieczy tez wg mnie pasuje do zwolnienia lekarskiego. Może tez pokazywać czekanie na wpływy finansowe, wstrzymanie die od aktywnego pozyskiwania środków. 
10 Mieczy może oznaczać jakiś rachunek fo zapłacenia, jakieś koszty do uregulowania których nie da się uniknąć( może tez oznaczać wydatki po prostu na stałe rachunki).

Król Buław wykazuje inicjatywę, kontaktuje się w sprawie kady - może upomnisz się u kogoś o swoj dług? 
 

44 minuty temu, mezza napisał:

Miłość: Król Denarów+6 denarów+9 denarów

Stałość. Partner który wspiera materialnie, jest życiowym oparciem. Zachowanie balansu między tym, co dajesz i bierzesz - może być też jakaś wymiana w stylu „coś za coś”, przysługa za przysługę. 
9 Monet - możesz mieć poczucie, że nie do końca jesteś w pełni zaangażowana w związek, masz poczucie dużej niezależności. 
 

48 minut temu, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka 9 mieczy+ 3 kielichów+10 mieczy+5 buław

Coś, co spędzało Ci sen z powiek lub zaprzątali myśli pomyślnie się zrealizuje - 3 Kielichów pokazuje wesołe towarzystwo, przyjemne chwile. Może oznaczać przyjemnie spędzony czas z partnerem( jeśli dużo analizujesz Waszą sytuację). Coś jednak ulegnie zakończeniu i postanowisz postawić na swoim( 5 Buław to ścieranie dię Twojej woli i kogoś z otoczenia, niekoniecznie są tu złe intencje- po prostu konflikt interesów). 
 

51 minut temu, mezza napisał:

Rada: 7 buław+Kochankowie+4 denarów

Trzymać swoje granice, kierować się wewnętrznym głosem( sercem, intuicją), nie wprowadzać na razie zmian. :koniczynka:

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mezza napisał:

Najwyższy czas na nowy rozkład miesięczny:

 

Aura: 7 buław+Paź Denarów+As Buław

Skupienie głównie na pracy, szukaniu pracy i obowiązkach domowych. Pod koniec miesiąca będziesz miała dużo energii. Możliwe randki z partnerem.

Godzinę temu, mezza napisał:

 

Praca: Królowa Kielichów+7 denarów+Rycerz Kielichów

W królowej kielichów może brakować Ci pewności siebie na rozmowach. 7 denarów mówi o włożeniu wysiłki w rekrutację. Można popracować nad komunikacją. 

Godzinę temu, mezza napisał:

 

Finanse: 4 mieczy+10 mieczy+Król Buław

 

Budżet może być uszczuplony przez L4. Ewentualnie nagły wydatek, utrata płynności finansowej.

Zgadzam się

Godzinę temu, mezza napisał:

 

Miłość: Król Denarów+6 denarów+9 denarów

 

Widać, że partner będzie się starał i poważnie traktował naszą relację, ale ja mogę chodzić własnym ścieżkami i dbać cały czas o moją niezależność. Możliwe, że mnie czymś obdaruje.

Poczujesz się zdecydowanie zaopiekowana w tym miesiącu.

Godzinę temu, mezza napisał:

 

Pozytywna niespodzianka 9 mieczy+ 3 kielichów+10 mieczy+5 buław

 

Myślę, że będzie jakaś impreza w większym gronie osób, co odciągnie Cię od smutków.

 

Godzinę temu, mezza napisał:

 

Rada: 7 buław+Kochankowie+4 denarów

Należy podejmować dobre rozważne decyzje i bronić swoich racji. 

Godzinę temu, mezza napisał:

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura: 7 buław+Paź Denarów+As Buław

Możesz trochę walczyć z jakimś facetem w tym miesiącu. Albo dostaniesz jakąś wiadomość:podatek, cięcie finansów, coś trzeba będzie zapłacić i będziesz musiała trochę z tym czymś powalczyć. Włożysz w to mnóstwo energii. 

 

Praca: Królowa Kielichów+7 denarów+Rycerz Kielichów

Widzę tutaj Cb i jakiegoś faceta. Albo będzie się między wami rozwijała jakaś współpraca na polu zawodowym, albo zaowocują wcześniejsze działania i coś z nim zyskasz. 

 

 

Finanse: 4 mieczy+10 mieczy+Król Buław

Tak, tutaj możesz trochę wydać na leczenie i to Cię trochę dobije. Może pożyczyć coś od jakiegoś faceta. 

 

 

Miłość: Król Denarów+6 denarów+9 denarów

Nawiązując do poprzedniego pytania to partner może Cię wspomóc finansowo lub Ci coś podarować w tym miesiącu. Dzięki temu będzie Ci łatwiej. 

 

Pozytywna niespodzianka 9 mieczy+ 3 kielichów+10 mieczy+5 buław

Tutaj na pewno czegoś się przestaniesz bać i wprawi Cię to w dobry nastrój. 

 

Rada: 7 buław+Kochankowie+4 denarów

Wałcz o swoje i bądź zdecydowana. Trzymaj co już zdobyłaś. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...