Skocz do zawartości

Dzieciaczki


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości poszłam za Nastkiem.

czy będę miała swoje dzieci / czy będę kiedyś mama? 
 

5 buław, kapłanka II, papież V

 

nie będę xD może jakieś starania co najwyżej.

 

Gdyby ktoś był na tak drugie pytanie brzmi kim będzie osoba z która te dzieciaczki będą?

 

6 kielichów , głupiec , 9 mieczy i paz monet 

 

hmm jakaś spontaniczna sytuacja , której będę się bała albo pan już mający synka. 

Edytowane przez panna.marta
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. przy tych kartach zastanawiam się, czy chcesz być w przyszłości mamą? (5 Buław pokazuje, że na ten moment nie jesteś tego pewna) Wszystko zależy od Ciebie - jeśli będziesz chciała - będą , jeśli postanowisz, że nie - nie będziesz;

2. jeśli postanowisz, że chcesz - ojcem będzie ktoś, kogo już znasz bardzo długo ale nie bierzesz go pod uwagę, może to być ktoś młodszy od Ciebie albo ktoś, kto w Twojej opinii nie nadaje się na ojca, "bo nie dojrzał do tego".

Gdyby czytać wszystkie karty razem - będziesz mamą, przy czym, jak sama wspomniałaś - mogą to być dzieci partnera.

  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powinnaś zapytać, albo czy będziesz mieć dzieci, albo, czy będziesz mamą. Wydaje mi się, że wtedy pokażą się inne karty. 

 

1.Mysle, że będziesz miała gromadkę dzieci. Arcykapłanka to również matka i widać ojca Arcykapłana. A sama będziesz miała kilkoro 3 lub więcej. 5 buław to gromadka. 

 

2.Powiedziałbym, że już znasz tego partnera, albo znałaś w przeszłości. Głupiec i 9 mieczy, to może.byc ktoś z kompleksami, zalękniony. I paź monet. Czyli chyba partner młodszy, ale obrotny finansowo. 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nastek96 napisał:

Ogólnie powinnaś zapytać, albo czy będziesz mieć dzieci, albo, czy będziesz mamą. Wydaje mi się, że wtedy pokażą się inne karty. 

 

1.Mysle, że będziesz miała gromadkę dzieci. Arcykapłanka to również matka i widać ojca Arcykapłana. A sama będziesz miała kilkoro 3 lub więcej. 5 buław to gromadka. 

 

2.Powiedziałbym, że już znasz tego partnera, albo znałaś w przeszłości. Głupiec i 9 mieczy, to może.byc ktoś z kompleksami, zalękniony. I paź monet. Czyli chyba partner młodszy, ale obrotny finansowo. 

 

 

Superancko, Dziekuje : D

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 1/25/2022 at 10:14 PM, panna.marta said:

5 buław, kapłanka II, papież V

 

nie będę xD może jakieś starania co najwyżej.

 

Jak dla mnie to nie. To może być kwestia wieku, tradycji albo czegoś takiego jak, a tego się nie robi bo nasza społeczność robi tak a nie inaczej. Ostatnio zauważyłam że Kapłan pokazuje organizacje, społeczności, zgromadzenia ludzi którzy myślą podobnie, które niekoniecznie nam służą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hopefull napisał:

Jak dla mnie to nie. To może być kwestia wieku, tradycji albo czegoś takiego jak, a tego się nie robi bo nasza społeczność robi tak a nie inaczej. Ostatnio zauważyłam że Kapłan pokazuje organizacje, społeczności, zgromadzenia ludzi którzy myślą podobnie, które niekoniecznie nam służą. 

Jak to niekoniecznie służą nie rozumiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull

Chodzi mi o takie sztywne wbijanie się w normy społeczeństwa w którym żyjemy by być zaakceptowanym.  Taka sztywność nie zawsze pomaga. Nie pozwala nam rozwinąć żagli i myśleć szerzej. Niekoniecznie nam służą ale nie mówię że są złe. 

Edytowane przez Hopefull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...