Skocz do zawartości

Szpital ZWERYFIKOWANE


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

No i pojawił się problem w interpretacji kart, które mają odpowiedzieć na pytanie: "Czy..." ;p

W pierwszej chwili pomyślałam, że nie - ze względów formalnych związanych z obecną sytuacją pt.: covid.

Aleee... Cesarz i 5 Mieczy - pokazują, że jak będziesz mocno w tym kierunku działać (a Cesarz może podpowiadać, że tak), to do tego szpitala pójdziesz, tylko że niekoniecznie będziesz zadowolona z wyniku (5 Mieczy jako pyrrusowe zwycięstwo).

Gdyby szukać podpowiedzi w tych kartach - jeśli sytuacja nie jest pilna - nie upierałabym się przy lutym...

 

Edycja:

Cesarz to znak zodiakalnego Barana - to może ten czas?

Edytowane przez Mesi
uzupełnienie
  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mesi napisał:

No i pojawił się problem w interpretacji kart, które mają odpowiedzieć na pytanie: "Czy..." ;p

W pierwszej chwili pomyślałam, że nie - ze względów formalnych związanych z obecną sytuacją pt.: covid.

Aleee... Cesarz i 5 Mieczy - pokazują, że jak będziesz mocno w tym kierunku działać (a Cesarz może podpowiadać, że tak), to do tego szpitala pójdziesz, tylko że niekoniecznie będziesz zadowolona z wyniku (5 Mieczy jako pyrrusowe zwycięstwo).

Gdyby szukać podpowiedzi w tych kartach - jeśli sytuacja nie jest pilna - nie upierałabym się przy lutym...

 

Edycja:

Cesarz to znak zodiakalnego Barana - to może ten czas?

Czort wie bardzo możliwe, że przesuną przez tego covida. Z drugiej strony chce pójść, bo sprawa dość pilna.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że nie. Na dzień dobry jest 4 buławy, czyli karta domu. Następnie jest Cesarz, który również jest arkanem numer 4. Układ zamyka 5 mieczy, więc raczej zawiedziesz się, jeśli liczysz na ten szpital. 

Myślę, że nie pójdziesz do szpitala, ale możesz mieć jakieś konsultacje z lekarzem(Cesarzem).

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Szept myśli napisał:

Mam wrażenie ze nie chcesz isc do szpitala zreszta kto chce ale tutaj decyzja raczej nie będzie zależna od Ciebie i nie pójdzie po Twojej myśli 

Właśnie chce i powinnam. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, panna.marta napisał:

 

Myślę że pojdziesz o czym mówi Cesarz to mocna karta .karta konkretych decyzji tylko że jakbyś z czegoś nie była zadowolona coś nie pójdzie po Twojej mysli? 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 1/25/2022 at 10:26 PM, panna.marta said:

Czy pójdę w lutym do szpitala ?

 

4 buławy , cesarz IV , 5 mieczy

4 bulaw i cesarz to widzę jako zamknięta instytucje więc powiedziałabym że tak ale będąc już tam, coś może pójść nie tak. Może badania będą odkładane z powodu innych ludzi, bo np ktoś inny może mieć poważniejszą sytuację niż Ty i troszkę możesz się naburmuszyć. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Szpital ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...