Skocz do zawartości

Czy wybrać się na studia magisterskie


Mała 37

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałam kartom pytanie czy pójść na studia magisterskie w moim mieście.Studia licencjackie skończyłam w 2013 roku i dzisiaj po rozmowie z koleżanką naszła mnie myśl o studiach magisterskich.Wylosowalam: siła,6 mieczy,8 buław,kapłanka.Pierwsza moja myśl że będę musiała być zdeterminowana ale studia będą poza miejscem zamieszkania. Prosze o podpowiedź

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak iść na nie. Siła do podjęcie wysiłku. 6 mieczy to karta doradzająca rozpoczęcie studiów. 8 buław to karta, która mówi o szybkości, tutaj. Śmiało ruszaj naprzód. Energia Ci sprzyja Myślę, że bardzo szybko Ci zlecą 

Arcykapłanka to również karta idealna na naukę. Myślę, że będziesz miała tam dobre osiągnięcia. 

 

Ewentualnie częściowo może to być nauka online. 

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
8 minut temu, Mała 37 napisał:

Zadałam kartom pytanie czy pójść na studia magisterskie w moim mieście.Studia licencjackie skończyłam w 2013 roku i dzisiaj po rozmowie z koleżanką naszła mnie myśl o studiach magisterskich.Wylosowalam: siła,6 mieczy,8 buław,kapłanka.Pierwsza moja myśl że będę musiała być zdeterminowana ale studia będą poza miejscem zamieszkania. Prosze o podpowiedź

Mi Kapłanka pokazała naukę online z racji panującego wirusa. Jest może możliwość studiów zaocznie czy jakimś innym niestandardowym trybem? Kapłanka zgłębia wiedzę ale jest odizolowana od otoczenia.  
Cały Twój rozkład jest bardzo na „tak”. 

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Powinnaś, karty wskazują na podnoszenie kwalifikacji, na dalszą naukę. Mogły się pokazać Twoje obawy czy sobie poradzisz, czy dasz radę przyswoić odpowiedni materiał. Natomiast Kapłanka posiada wiedzę, jest jej świadoma

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 1/27/2022 at 9:01 PM, Mała 37 said:

.Wylosowalam: siła,6 mieczy,8 buław,kapłanka

Moje pierwsze wrażenie to nie. Siła mi tak mówi, właściwie mowi wytrzymaj jeszcze, zmieni się kurs ale chociaż..... to może być jakiś szybki kurs online niż coś długiego.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia, bo 6 mieczy mi dawała wynik na nie aby odejść od tematu a z drugiej strony ta siła i 8 buław …z kolei kapłanka musi dojrzeć do decyzji . Może Przemyśl czy to na pewno to?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem tak tak tak. Siła mówi o determinacji , energii, 6 Mieczy sprzyja odkrywaniu nowych horyzontów wiedzy, wszelkim przedsięwzięciom naukowym. 8 buław zachęca do działania. Kapłanka rozwija świadomość :) Bez względu na tryb studiów karty super na podjęcie nauki.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...