Jump to content

Rozmowa w środę

panna.marta
 Share

Recommended Posts

1. Jak przebiegnie dla mnie rozmowa z pewna kobieta w środę ?

król monet, as monet, królowa mieczy

Jak monety to tak jakby wartościowo a jak mieczowa to ostra i pouczająca mnie

2. Czy wyjdę zadowolona czy rozczarowana i przygnębiona ? Bo tego się boję.

Królowa buław, 10 buław, rycerz buław dołożyłam 8 monet 

Ta kobieta z pewnością da mi popalić i mnie przebije, ale da mi to motywacje żeby nie dać za wygrana i dokształcać się dalej.

• Like 2

• Ekspert
37 minut temu, panna.marta napisał:

Rozmowa coś Ci da. Dwie karty Monetowe mówią o nabyciu czegoś, zysku. Przy czym Król Monet z jednej strony wskazuje na aspekt materialny ale też jest dobrym biznesmenem - umie się targować, ma doświadczenie. Nie jest instytucją charytatywną -.Ty coś możesz zyskać ale też poniesiesz koszt tej transakcji. 
Dwie karty monetowe, w tym As Monet( powtórzę się: potężna karta brama) to duża szansa na coś dobrego, nowego. Propozycja współpracy? Wspólny biznes? Przy czym dość chłodno przebiegnie rozmowa w Królowej Mieczy - rzeczowo i na temat. Bez sentymentów. 

45 minut temu, panna.marta napisał:

Niezbyt trafnie sformułowane pytanie. Bo jak karty miałby by Ci na to odpowiedzieć? 
Ja bym spytała się: jaki będę mieć nastrój po rozmowie z tą kobietą :) 

• Super 1

15 minut temu, Gringe napisał:

Rozmowa coś Ci da. Dwie karty Monetowe mówią o nabyciu czegoś, zysku. Przy czym Król Monet z jednej strony wskazuje na aspekt materialny ale też jest dobrym biznesmenem - umie się targować, ma doświadczenie. Nie jest instytucją charytatywną -.Ty coś możesz zyskać ale też poniesiesz koszt tej transakcji. 
Dwie karty monetowe, w tym As Monet( powtórzę się: potężna karta brama) to duża szansa na coś dobrego, nowego. Propozycja współpracy? Wspólny biznes? Przy czym dość chłodno przebiegnie rozmowa w Królowej Mieczy - rzeczowo i na temat. Bez sentymentów. 

Niezbyt trafnie sformułowane pytanie. Bo jak karty miałby by Ci na to odpowiedzieć? 
Ja bym spytała się: jaki będę mieć nastrój po rozmowie z tą kobietą :) 

Zwał jak zwał wiadomo o co chodzi 

• Like 1

Rozumiem, że chodzi o pracę. 

1.Na początku jasne określanie warunków pracy pensji. Będzie o tym opowiadala. Potem w Królowej Mieczy może Ci pokazać umowę i trochę Cię ostrzej potraktować. 

2.Wyjdziesz pewna siebie, więc raczej zadowolona, aczkolwiek będziesz zmęczona ta rozmową, ponieważ włożysz w nią wiele energii. 

• Super 1
  • Thanks! 1

18 hours ago, panna.marta said:

Wygląda na ofertę pracy, ona mogła wyjść w Królu jako biznesmen a ty w mieczowej. Tobie może coś nie odpowiadać, będziesz się zastanawiać czy chcesz to przyjąć. Mieczowa to przeważnie karta odcinająca ale jest świetna w rozmowach. Więc może uważaj by nie być zbyt chłodną, by nie mieć zbyt wygórowanych warunków, by nie kręcić nosem i zamiast tego być bardziej przyjazną, taką w typie Denarowej, lub znajdź środek pomiędzy tymi dwoma królowymi. 

Myślę że będziesz jednak podekscytowana ale nadmiar obowiązków może cię przytłoczyć, więc uważaj by nie zamęczać ilością obowiązków a będziedobrze :)

• Super 1
  • Thanks! 1