Jump to content

Co myśli czuje zamierza

Cherry1992
 Share

Recommended Posts

Hej czy ktoś chce pogłówkować ze mną. 

Zapytałam o myśli uczucia i zamiary Pana względem mnie. 

Co myśli as monet 10 mieczy-coś się skonczylo(nie byliśmy razem) 

Co czuje 7 mieczy 2 miecze - nie wiem ma mętlik w głowie. Chcę mnie oszukac/lub oszukuje sam sobie odnośnie uczuć do mnie 

Co zamierza 2 puchary 3 buławy-i tutaj mila niespodzianka bo chce związku chce ruszyć że znajomościa do przodu. Czy macie inny pomysł na interpretacje?

Nigdy nie spotkałam się z takim rozkładem przeważnie w myślach i sercu są pozytywne karty a w zamiarach blokaty-bo ktoś się boi zrobic ruch jest nieśmiały itp

Edited by Cherry1992

• Moderator

W myślach odciął się od Ciebie, być może postrzegał Cię jako szansę, miał plany z Tobą związane, ale zrezygnował z nich. W sercu - nic nie czuje, jest zablokowany na uczucie do Ciebie. 7 Mieczy mówi o nieszczerosci uczuć.

Co zamierza - szukać szczęścia gdzie indziej

• Super 1

Piszesz że nie byliście razem 

Więc on w myślach chce lub widzi szanse ale z drugiej strony może myśleć że jest bez szans u Ciebie i te mysli go przybijaja 

W sercu boi sie i nie wie co ma robic może szuka sposobu żeby sprytnie cie podejść ale..obawia się nie wie jak to rozegrac ma wątpliwości 

Zamiary ładne chciałby zadziałać 

Jeżeli on Tobie się podoba i tez chcesz może jakiś delikatny znak z Twojej strony??

• W punkt 1

2 godziny temu, Cherry1992 napisał:

Hej czy ktoś chce pogłówkować ze mną. 

Zapytałam o myśli uczucia i zamiary Pana względem mnie. 

Co myśli as monet 10 mieczy-coś się skonczylo(nie byliśmy razem) 

Co czuje 7 mieczy 2 miecze - nie wiem ma mętlik w głowie. Chcę mnie oszukac/lub oszukuje sam sobie odnośnie uczuć do mnie 

Co zamierza 2 puchary 3 buławy-i tutaj mila niespodzianka bo chce związku chce ruszyć że znajomościa do przodu. Czy macie inny pomysł na interpretacje?

Nigdy nie spotkałam się z takim rozkładem przeważnie w myślach i sercu są pozytywne karty a w zamiarach blokaty-bo ktoś się boi zrobic ruch jest nieśmiały itp

Co myśli - As monet i 10 mieczy mówi mi to tym, że plany były i to całkiem poważne, ale spaliły na panewce

Co czuje - czuje się oszukany, nie chce działać, ma blokady. 2 mieczy to u mnie często brak chęci do związku.

Co zamierza - 2 kielichy, pomimo całego pozytywnego wydźwięku, to karta statyczna, mówi o zrozumieniu swoich uczuć względem drugiej osoby. Z 3 buław? Zrozumiał i zamierza iść dalej. 3 buław dla osób samotnych mówi o zupełnie nowej znajomości. 

Pozdrawiam

• Like 1
  • Super 1

Co myśli - 10 Mieczy - nic nie myśli. Dla niego to definitywny koniec.

Co czuje - 7 Mieczy, 2 Mieczy - czuje się oszukany.

Co zamierza - 2 Puchary, 3 Buławy - szuka miłości, wypatruje nowych horyzontów.

Generalnie: zakończył co było, nie chce wracać do przeszłości, rusza do przodu - z kim innym.

• Super 1