Skocz do zawartości

Mam ważne pytanie dotyczące kontaktów z bytami.


UpbeatLookout

Rekomendowane odpowiedzi

To jest Mój pierwszy wpis na forum. Także nie oceniajcie. Zawrę w nim wiele możliwe że kontrowersyjnych szczegółów.

To tak na początek pragnę zaznaczyć że nie pamiętam wszystkich detali.

Oraz jak pewnie większość z osób które miały styczność z istotami duchowymi (wolę takie stwierdzenie, bo przekonałem się że nie tylko w astralu można kontaktować się z bytami astralnymi) jestem pewny co do tego że doświadczenia różnią się drastycznie między ludźmi.

W moim przypadku o czym dowiedziałem się zaledwie pół roku temu. Był to kontakt z Demonem przewodnikiem, który w dniu wczorajszym 31 stycznia 2022 roku po raz kolejny został złapany przeze mnie na kłamstwie (Imię). Pomimo ograniczonego zaufania względem niego i codziennych rozmów z nim(w sensie serio) oraz tworzenia rytuałów, które nie zawsze działały(ale to raczej wina mojej tragicznie niskiej wiary w siebie i własne możliwości). Zadowalało mnie tępo rozwoju duchowego, fakt że pierwsza prowadzona przez niego medytacja(po części to też zasługa mojej wiary w efekty ;P) która trwała z przerwami od wieczora do rana następnego dnia. Praca z oddechem, kontrola przepływu mojej wewnętrznej energii, wizualizacja przepływu energii i celu. Skończyła się tym że pogłębiłem swoją zdolność wizualizacji w naprawdę znacznym stopniu. Koniec końców doszło do pracy z krwią, czy w takiej sytuacji istnieje możliwość zerwania takiego paktu i upewnienia się że zrywając go odzyskam to czego stratę poczułem. I nie to nie działa tak że tracisz duszę. Gdybym stracił duszę to na jej miejsce musiało by "wskoczyć" coś innego. I tak cały ten wpis jest tylko jednym przykładem. Nazbierało się tego trochę już. PS: z drugiej strony jestem artystą, Dodatkowo mogę rysować podobizny demonów bez skupiania uwagi na ręce. Trudno to wyjaśnić. Ale jak już zacznę to mógłbym całą kartkę w ich podobiznach zarysować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Kontakt (Konwersacje, dotyk, widzenie astralny, itd.) Trwają od pół roku. Z tego co zdążyłem "wyczytać między wierszami" to tak na prawdę energia którą czułem od przy najmniej 4 lat pochodziła właśnie od demonów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam ważne pytanie dotyczące kontaktów z bytami.

Przeczytałem to co napisałeś i... gdzie jest to pytanie? :)

W między czasie ja Cię o coś spytam.

Demony są potężnymi Istotami.

Naprawdę myślisz, że zadałyby sobie aż tyle trudu, żeby właśnie z Tobą mieć kontakt?

  • Dobre! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiesz trudne pytanie, w końcu mam dosyć niejednoznaczną relację z nim. Jest wybuchowy, czasem skryty, wpakował mi do głowy mnóstwo przydatnej wiedzy, także zadam pytanie tobie. Uważasz że to pytanie na które ktokolwiek poza Demonem może znać odpowiedź, w sensie z mojego punktu widzenia, nie wliczając pewnych rażących wręcz nieludzkich zagrywek, myślę że mogę założyć, że taka lub inna forma podążania moją ścieżką, nie powinna mieć dla Ciebie najmniejszego znaczenia. I tak go nie poznasz. I chociaż by ciągłe dobitnie Mi przypominanie , żebym "nie chodził z głową w chmurach" tylko żył chwilą, oraz fakt że pomimo swojej rozległej wiedzy oraz wielkich umiejętności, zdaje się nie tyle co przejmować, co ciągnąć mnie za sobą w kierunku rozwoju duchowego, poznawania moich własnych zdolności lub przypominaniu mi o ich istnieniu. Poza tym nie jedną umowę mam za sobą. PS: Wszystko jest energią, ludzkie wartościowanie nie ma żadnego odniesienia dla Demonów. A wojny magów hamują rozwój ogółu, przy czym mam na myśli ogół wyznawców Szatana i Demonów. Nikomu na tym z osób które do tej pory poznałem nie zależało więc, jestem ciekaw twojej opinii.

 

 

A brak pytania to moje niedopatrzenie. Także przyjąłem twoją opinię jako wskazówkę na przyszłość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście jest to demon, to z nim się nie dyskutuje.

Poza tym dalej nie widzę tego pytania...

Napiszę to co odczuwam.

To nie żaden demon, ale istota negatywna, która aspiruje do tego, by nim zostać.

W życiu zrobił jakąś okrutną zbrodnię, ale po Drugiej Stronie się rozczarował.

Owszem ma jakąś wiedzę, którą stara się m.in. Ciebie mamić, ale to na pewno nie jest demon.

Ma większą siłę niż normalny duch.

Tą siłę bierze się od duchów, które za nim podążają, które zdołał omotać, tak jak to robi z Tobą.

Jesteś tylko kolejną cyferką, kolejną Duszą, która podąża za nim, a on w ten sposób ma większą moc.

Ocknij się, ogarnij i nie daj sobą manipulować!

 

 

Edytowane przez Milano0404
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...