Skocz do zawartości

Rozkład na luty ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Aura: As buław 

Poznałem kogoś, więc będzie dość flirciarsko i romansowo. Poza tym będę miał dużo energii do działania. 

 

Praca: 4 buław, Wieża, Cesarzowa

Hmm no ciekawie. 4 buław symbolizuje dom, Wieża również jak i Cesarzowa, która siedzi w domu. Więc z domu do pracy się nie ruszę, ale...może praca przyjdzie do domu do mnie? 

4 buław, czyli tutaj sukces. Wieża może być zmiana obecnej sytuacji i Cesarzowa, czyli osoba przedsiębiorcza. Co sądzicie o pracy online? Ostatnio rozmyślałem o takiej, może miałbym tu szansę. 

 

Uczucia: 10 buław, Rydwan, 6 buław 

Oj najpierw poczuje się przeciążony tym wszystkim. Muszę powiedzieć, że świetnie się dogadujemy, ale ona wypisuje do mnie cały dzień i trochę to dla mnie zbyt wiele jak na początek. Potem widzę w Rydwanie rozwój sytuacji i w 6 buław romans. 

 

Na czym się skupie: 2 buław,As Monet 

Na poszukiwaniu nowych dróg, aby zarobić i znaleźć pracę. Tak jak wspomniałem obecnie kombinuje nad pracą zdalna. 

 

Rada: Sąd 

Powiniennem pozwolić sobie na zmianę priorytetów w w życiu, na zmianę systemu wartości, jeśli będzie taka potrzeba. Może wszystko podsumować i jeszcze raz się zastanowić w jakim kierunku podążyć?

 

Co sądzicie? 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Aura: As buław 

Na pewno początek czegoś. Więcej energii do działania. Randki i flirty - możliwy romans.

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

 

Praca: 4 buław, Wieża, Cesarzowa

Może jakaś kobieta pomoże Ci znaleźć pracę? Gdzieś Cię poleci na przykład.

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

 

Uczucia: 10 buław, Rydwan, 6 buław 

Możesz mieć wątpliwości na początku tej relacji, ale później dasz się ponieść. Możliwy romans.

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

 

Na czym się skupie: 2 buław,As Monet 

Na karierze i pieniądzach.

1 godzinę temu, nastek96 napisał:

 

Rada: Sąd 

Udaj się po radę do kogoś. Jeśli problemem jest praca, to może jakiś doradca zawodowy? Albo ktoś, kto pomoże Ci ogarnąć CV.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
3 godziny temu, nastek96 napisał:

Aura: As buław 

Miesiąc szans. Trzeba będzie się wykazać refleksem by w porę je uchwycić i podjąć ryzyko. As Buław jest też komunikacyjny więc możesz dostać wiadomość z jakaś ofertą. 
 

3 godziny temu, nastek96 napisał:

Praca: 4 buław, Wieża, Cesarzowa

W 4 Buław siedzisz w domu a nie w pracy - i jest Ci całkiem fajnie. Wieża zapowiada załamanie tej sytuacji i „wszystko, co dobre” kiedyś się kończy. Wieża pokazuje mi sytuacje które nie maja solidnych podstaw by trwać i nagle następuje „tąpnięcie” i trzeba inaczej podejść do tematu. Może ta Wieża zburzy Twój domowy spokój i będziesz musiał się przed kimś wykazać, że tej pracy szukasz. Cesarzowa z jednej strony może pokazywać jakaś osobę przed którą będziesz musiał się wytłumaczyć ze swoich postępów( może jakaś rozmowa z mamą lub inną ważna kobietą w rodzinie), z drugiej strony to może być Twoja postawa i tutaj jesteś dość wybredny jeśli chodzi o podjęcie pracy( Cesarzowa na wybór i od niej zależy jakie podejmie działania). 
Nie widzę tu podjęcia pracy. 
 

4 godziny temu, nastek96 napisał:

Uczucia: 10 buław, Rydwan, 6 buław 

Mam wrażenie, że możesz czuć się przytłoczony innymi sprawami( może temat pracy będzie Cię bardziej absorbować) albo może męczyć Cię sama znajomość. 
W Rydwanie odzywasz na bok sprawy osobiste i skupiasz się na karierze. To nie jest uczuciowa karta- człowiek skupia się na sobie i swojej ambicji( która w tym momencie bierze górę). 
Finalnie po całym tym galimatiasie uda Ci się umówić i wyjść na randkę( w 6 Buław jest to poczucie, że się zasłużyło na coś). 
 

4 godziny temu, nastek96 napisał:

Na czym się skupie: 2 buław,As Monet 

Na dylematach. Co robić? W 2 Buław nie ma działania a są dwie opcje. Gdzieś trawa może być bardziej zielona i będziesz się zastanawiać czy podjąć ryzyko i zaangażować się w dana sytuację. 
As Monet - korzystać z nadarzających się szans. Po połączeniu - będziesz rozważać nową opcje która się pojawi w Twoim życiu. 
 

Sąd jako rada- otwórz się na nowe możliwości. Porzuć starą wersję siebie. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Nie powiedziałbym, aby mi było fajnie w domu.

Rozmawiam z różnymi ludźmi o moich poszukiwaniach. Ciekawe spojrzenie, że będę musiał się przed kimś wykazać i tłumaczyć z postępów. 

 

Na taką jakby randkę już wyszedłem i idę w poniedziałek na kolejną. 

 

Dziękuję :)

Edytowane przez nastek96
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.02.2022 o 10:24, nastek96 napisał:

Aura: As buław

Będziesz miał sporo energii do działania, może jakiś romans

W dniu 4.02.2022 o 10:24, nastek96 napisał:

 

Praca: 4 buław, Wieża, Cesarzowa

Zakończy się okres stagnacji, siedzenia w domu. Może Ci w tym pomóc jakaś kobieta, która będzie przedsiębiorcza, może jakaś szefowa

W dniu 4.02.2022 o 10:24, nastek96 napisał:

 

Uczucia: 10 buław, Rydwan, 6 buław 

Na początku będziesz zmęczony, przytłoczony, później ruszysz z kopyta ale bardziej nastawiony na siebie co może dać Ci radość i spełnienie. Wydaje mi się że ta nowa znajomość będzie Ci jakoś ciążyć

W dniu 4.02.2022 o 10:24, nastek96 napisał:

 

Na czym się skupie: 2 buław,As Monet 

Dylematy co robić. Może pojawić się jakaś szansa na zarobek ale jak to z szansą bywa nie zawsze z niej korzystamy

W dniu 4.02.2022 o 10:24, nastek96 napisał:

 

Rada: Sąd 

Zatrzymajm się podsumuj to co się dzieje w Twoim życiu i może wróć do tego co dawniej

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja

Aura: As buław 

Romansowo to może nie, ale spotykam się z kimś nadal. Zająłem się i uczuciami i zdrowiem. Wróciłem do ćwiczeń. 

 

Praca: 4 buław, Wieża, Cesarzowa

Rozważałem pracę online, jednak nic nie wypaliło. Te karty to po prostu siedzenie w domu z mamą, która również szuka pracy. 

 

Uczucia: 10 buław, Rydwan, 6 buław 

Rozwija się, ale powoli i w sumie nwm, czy się rozwinie, czy nie. Piszemy już rzadziej, choć nadal chętnie. Romansu żadnego nie ma. Jedynie spotkania. 

 

Na czym się skupie: 2 buław,As Monet 

Szkoda, że nie dociągnąłem trzeciej karty. Szukałem różnych sposób na pracę, wczoraj jakaś babka w pociągu mnie zaczepiła i namawiała mnie na wyjazd do Hiszpanii, więc tutaj kolejna opcja. Ale przede wszystkim zajmuje się zdrowiem, które mi się posypało i latam od jednego specjalisty do drugiego. 

 

 

Rada: Sąd 

Jak mówiłem wszystko co się ostatnio dzieje sprawia, że różne przekonania zmieniają się na lepsze 

 

Dziękuję wszystkim :)

Edytowane przez nastek96
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Rozkład na luty ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...