Skocz do zawartości

Partnerski po stronie Pana


Szept myśli

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłam sobie partnerski na faceta nie bede dawac całości tylko jego dane i bardzo proszę o wasze spojrzenie na rozklad pomoc zawsze się przyda. 

 

Co mysli-Księżyc 

Co czuje- Diabeł 

Co zamierza- Śmierc 

Postawa- Cesarz

 

Przyszłość relacji 8  mieczy 6 denarów  9 pucharów 

 

Sytuacja między nami taka ze poki co brak kontaktu a ja niewiem o co w tym wszystkim chodzi cisza 

 

Księżyc na pozycji co mysli wnosi taki chaos mysli cos mu sie tam marzy Księżyc to też tesknoty marzenia 

 

Bo w sercu ma Diabeł wiec czuje ogromny pociag fizyczny sex mu w głowie tu nie ma uczuc w połączeniu z Księżycem pewnie mu się ten sex marzy ale Diabeł to też różnego rodzaju ograniczenia 

 

W zamiarach Śmierc tu mam zagwozdke.Mozna powiedzieć że on chce zakonczyc ale co kończyć jak między nami praktycznie nic nie ma 

Powiedziałabym że chce zakonczyc pewien etap może tego milczenia chce zmian, transformacji 

 

Jego postawa Cesarz jak to Cesarz  skupiony wyłącznie na sobie nie pokazuję zadnych emocji on będzie decydował co dalej z relacją siedzi i czeka jemu się nie spieszy 

 

Przyszłość 8 mieczy blokada mentalna poki co mamy zwiazane rece nie wiadomo co robic trzeba wyjsc z tej klatki i złapać równowagę w 6 denarach 9 kielichów sugerują luźna relacje taką dla przyjemności bez zobowiązań 

 

Jak to widzicie 

 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ufa Ci i stąd Księżyc. Myśli, że coś ukrywasz. 

Jeśli chodzi o uczucia to bardzo pociągasz go fizycznie. 

Śmierć mówi, że nie zamierza nic robić w twoim kierunku, albo ewentualnie zakończyć relacje. 

W Cesarzu zamknął się na działania, otoczył murem i to on czeka aż ty zrobisz pierwszy krok. 

  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 godziny temu, Szept myśli napisał:

Postawiłam sobie partnerski na faceta nie bede dawac całości tylko jego dane i bardzo proszę o wasze spojrzenie na rozklad pomoc zawsze się przyda. 

 

Co mysli-Księżyc 

Co czuje- Diabeł 

Co zamierza- Śmierc 

Postawa- Cesarz

 

Przyszłość relacji 8  mieczy 6 denarów  9 pucharów 


Jego myśl jako Księżyc - czuje się pogubiony, może mieć wrażenie, że nie wszystko wie a wręcz, że jest oszukiwany i w całej sytuacji z Tobą jest jakieś drugie dno. 
Co czuje - czuje się w jakiś sposób uwikłany, z jednej strony w sercu ma dużo sentymentu do Ciebie id którego czuje, że nie może się uwolnić( on czuje, że to jie jest dobre dla niego i hamuje go by pójść dalej). 
Co zamierza- nic. Chce by relacja sama się „rozeszła po kościach”. 
Postawa - trzyma się swoich zasad. Nie wykona żadnego ruchu w Teoim kierunku( 4 jest statyczna plus Cesarz - nie jest u nikogo „na posyłki”). 
 

Przyszłość: brak zmian. 8 Mieczy jest kartą blokady, tutaj jest poczucie, że nic się nie da rozbić a tylko głowa boli od walenia w mur. 
6 Denarów jest kartą tez dość statyczną, nie ma w niej odmiany sytuacji, przełamania kryzysu. 9 Kielichów to skupienie się każdego z Was na bieżącej chwili( nie ma tu planów na przyszłość). 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócił po dlugiej przerwie dał  nadzieje po to żeby relacja rozeszla sie po kościach żeby to zakończyć. No chyba że z jego strony to kompletna zabawa 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
7 minut temu, Szept myśli napisał:

Wrócił po dlugiej przerwie dał  nadzieje po to żeby relacja rozeszla sie po kościach żeby to zakończyć. No chyba że z jego strony to kompletna zabawa 

Już tak abstrahując od kart - kiedy facetowi zależy to wtedy wiesz, że mu zależy. A jak się bawi w kotka i myszkę to niekoniecznie jesteś jego jedyną opcją( niekoniecznie w sensie, że ma kogoś na boku ale inne sytuacje życiowe mogą go zajmować). 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego Ci nie ufa, może dałaś mu kiedyś jakiś powód. 

 

8 mieczy to tkwienie w punkcie. Nic się nie zmieni.

6 denarów to być może życzliwa osoba, która pomoże Ci sie z tym pogodzić. 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nastek96 napisał:

Nie wiem dlaczego Ci nie ufa, może dałaś mu kiedyś jakiś powód. 

 

8 mieczy to tkwienie w punkcie. Nic się nie zmieni.

6 denarów to być może życzliwa osoba, która pomoże Ci sie z tym pogodzić. 

 

Nigdy takiego powodu nie dostał 

Sama znajde równowagę jak postaram się go nie przyjmować gdy zachce się mu znowu kiedyś odezwać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Szept myśli napisał:

Co mysli-Księżyc 

Co czuje- Diabeł 

Co zamierza- Śmierc 

Postawa- Cesarz

 

Przyszłość relacji 8  mieczy 6 denarów  9 pucharów 

Połączenie Księżyca w pozycji głowy i Diabła na pozycji serca nie jest dobrą prognozą. Diabeł nie kocha, w Diable nie ma uczuć. "Pociąg fizyczny i seks w głowie", o których piszesz, to nie są uczucia. A! I Diabeł się nie ogranicza - bierze to, na co ma ochotę, o ile ma na coś ochotę.

Przy tych kartach - to może być chęć rozrywki, zabawy... Tobą. W karcie Śmierci nic nie zamierza, bo wie, że będzie tak, jak on chce i jest przekonany, że zrobisz to, co on będzie chciał, jeśli będzie chciał (Cesarz w postawie).

3 karty na przyszłość relacji: relacji tu nie widać. Postać na karcie 8 Mieczy ma zawiązane oczy, nie widzi pewnych rzeczy. 6 Denarów to nie jest równowaga. To wymiana, często zaburzona (w rozkładach partnerskich często pokazuje właśnie zaburzenie tej równowagi - jedna strona daje dużo więcej). W tej karcie jeśli ktoś nam coś daje, to nie "dobrego serduszka", a raczej z poczucia obowiązku albo wyrównania rachunku. Ale ego pana jest mocno dopieszczone w 9 Pucharów.

Tak, wiem, moja interpretacja jest Ci bardzo nie na rękę i jest mocna. Ale tylko czytam karty, które Ty kładłaś.

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mesi napisał:

Połączenie Księżyca w pozycji głowy i Diabła na pozycji serca nie jest dobrą prognozą. Diabeł nie kocha, w Diable nie ma uczuć. "Pociąg fizyczny i seks w głowie", o których piszesz, to nie są uczucia. A! I Diabeł się nie ogranicza - bierze to, na co ma ochotę, o ile ma na coś ochotę.

Przy tych kartach - to może być chęć rozrywki, zabawy... Tobą. W karcie Śmierci nic nie zamierza, bo wie, że będzie tak, jak on chce i jest przekonany, że zrobisz to, co on będzie chciał, jeśli będzie chciał (Cesarz w postawie).

3 karty na przyszłość relacji: relacji tu nie widać. Postać na karcie 8 Mieczy ma zawiązane oczy, nie widzi pewnych rzeczy. 6 Denarów to nie jest równowaga. To wymiana, często zaburzona (w rozkładach partnerskich często pokazuje właśnie zaburzenie tej równowagi - jedna strona daje dużo więcej). W tej karcie jeśli ktoś nam coś daje, to nie "dobrego serduszka", a raczej z poczucia obowiązku albo wyrównania rachunku. Ale ego pana jest mocno dopieszczone w 9 Pucharów.

Tak, wiem, moja interpretacja jest Ci bardzo nie na rękę i jest mocna. Ale tylko czytam karty, które Ty kładłaś.

Uczucie w Diable to tez uczucia tylko iście diabelskie sex pożądanie fakt on nie kocha on pożąda pragnie tego co chce do utraty tchu bez ograniczeń. Pytanie czy taki sex jest zły? Niekoniecznie. Na poziomie głowy on o tym marzy to mu siedzi w głowie tylko może obawiać się tego czy ja również tego pragnę co on może mieć swoje lęki w moim kierunku ale i też pragnienia marzenia a Cesarz to on decyduje o wszystkim o przebiegu relacji kiedy się odezwie o dalszym rozwoju jego musi być na wierzchu nie daje poznać po sobie żadnych emocji choć je posiada. 

8 mieczy nas ogranicza bo mamy blokady ktorych nie sposób obejść tylko ja wiem jakie 6 denarów to wymiana energi co ja Tobie to Ty mnie dla mnie to zawsze dobra karta w pozycji prostej każe panować nad sytuacją złapać równowagę w relacji nawet na poziomie fizyczności .9 kielichów to relacja bez zobowiązań bez planów na przyszłość karta dobrej zabawy i tak ją potraktujmy nie każda relacja kończy się ślubem 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
5 minut temu, Szept myśli napisał:

9 kielichów to relacja bez zobowiązań bez planów na przyszłość karta dobrej zabawy i tak ją potraktujmy nie każda relacja kończy się ślubem 

Fakt, nie każda. Tyle, że w powyższych kartach wieje egoizmem. Seks z osobą która uważa nas za swoją zabawkę, dopieszczenie ego - trudno by był satysfakcjonujący dla drugiej osoby.

 

  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gringe napisał:

Fakt, nie każda. Tyle, że w powyższych kartach wieje egoizmem. Seks z osobą która uważa nas za swoją zabawkę, dopieszczenie ego - trudno by był satysfakcjonujący dla drugiej osoby.

 

Jesteśmy w latach gdzie może warto cieszyć się chwilą bez myślenia co dalej ..a co dalej kto wie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szept myśli jasne, zgadzam się z Tobą. Wiesz, ja tu sucho patrzę na karty ale prawda jest taka, że Ty je najlepiej czujesz, bo to Ty je kładłaś no i przede wszystkim znasz okoliczności.

Po prostu w Diable widzę instynkty, nie uczucia, bardzo mocno to rozdzielam i nie oceniam, czy to jest dobre, czy złe. Wiesz, interpretuję tu tylko część rozkładu. Gdybyś przedstawiła cały (karty po Twojej stronie), z rozkładu można byłoby wyczytać interakcje, jak to na Ciebie działa albo jakie emocje po stronie pana "prowokujesz". Być może zmieniłoby to interpretację kart wynikowych (przyszłość relacji).

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mesi napisał:

@Szept myśli jasne, zgadzam się z Tobą. Wiesz, ja tu sucho patrzę na karty ale prawda jest taka, że Ty je najlepiej czujesz, bo to Ty je kładłaś no i przede wszystkim znasz okoliczności.

Po prostu w Diable widzę instynkty, nie uczucia, bardzo mocno to rozdzielam i nie oceniam, czy to jest dobre, czy złe. Wiesz, interpretuję tu tylko część rozkładu. Gdybyś przedstawiła cały (karty po Twojej stronie), z rozkładu można byłoby wyczytać interakcje, jak to na Ciebie działa albo jakie emocje po stronie pana "prowokujesz". Być może zmieniłoby to interpretację kart wynikowych (przyszłość relacji).

Spoko moge podac 

 

W głowie 7 denarow  jak widzisz czekam na jego ruch bo cisza czekam na dalsze kroki co dalej a tutaj potrzeba cierpliwości co przyniesie przyszłość 

 

W sercu 7 buław  zmagam sie sama ze sobą chce zawalczyć ale z czym? 

 

Zamiary Król denarów  no  tak wiem czego chce a chce jego ale siedzę i kroku nie zrobię 

 

Postawa 9 mieczy  czarne myśli mnie ogarnęły choć w tej 9 są irracjonalne niepotrzebne martwienie się na zapas ale ja tak już mam

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
14 minut temu, Szept myśli napisał:

Jesteśmy w latach gdzie może warto cieszyć się chwilą bez myślenia co dalej ..a co dalej kto wie 

 

 

To zależy, co komu w duszy gra. Nie oceniam - jeden żyje chwilą a drugi skupia się na czymś innym. Tak jak napisała @Mesi - gdybyśmy mieli cały rozkład obraz byłby pełniejszy. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 minuty temu, Szept myśli napisał:

Zamiary Król denarów  no  tak wiem czego chce a chce jego ale siedzę i kroku nie zrobię 

A tu się nie zgodzę. Od siedzenia i czekania jest Królowa. W Królu, w męskiej energii człowiek działa. To nie jest pasywność jak we wszystkich Królowych. 
Król może wyciągnąć dłoń pierwszy, wykonać ruch. Ma władzę i ma możliwości. W Monetowym dodatkowo jest zasilanie kieszeni partnera( w jakikolwiek sposób). 
Król widzi siebie jako partnera - to nie jest ktoś komu chodzi tylko szybki seks po głowie. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szept myśli napisał:

Spoko moge podac 

 

W głowie 7 denarow  jak widzisz czekam na jego ruch bo cisza czekam na dalsze kroki co dalej a tutaj potrzeba cierpliwości co przyniesie przyszłość 

 

W sercu 7 buław  zmagam sie sama ze sobą chce zawalczyć ale z czym? 

 

Zamiary Król denarów  no  tak wiem czego chce a chce jego ale siedzę i kroku nie zrobię 

 

Postawa 9 mieczy  czarne myśli mnie ogarnęły choć w tej 9 są irracjonalne niepotrzebne martwienie się na zapas ale ja tak już mam

No i mamy pełen obraz...

Zobacz - po jego stronie wyszły same WA, po Twojej MA - i tu już widzimy, kto nadaje rytm i kształt tej relacji.

Karty po Twojej stronie pokazują, że nie jest Ci w obecnej sytuacji dobrze. Czekasz na coś, co być może nigdy się nie wydarzy (7 Denarów) - odpowiedź na co czekasz jest w Twoich zamiarach - Król Denarów - chciałabyś, żeby on był Twoim stałym, oficjalnym partnerem i pokazujesz mu to (a przynajmniej on to widzi, co powoduje taką postawę, jaka wyszła po jego stronie).

Ale zobacz - Twoje serce się broni (7 Buław), sytuacja powoduje Twój smutek, stres, poczucie, że nie jest dobrze, nie tak jak chciałabyś, żeby było (9 Mieczy).

Tak jakbyś wiedziała, że obecna sytuacja nie jest dla Ciebie dobra.

I tu 8 Mieczy pokazuje Twoją blokadę pt. niemożność uwolnienia się z tej relacji i potwierdza moją interpretację 6 Denarów (bark równowagi w dawaniu i braniu). Po Twojej stronie nie ma kart pokazujących emocji pt.: "motylki", nie ma też kart pt. Królowa Buław i innych, które faktycznie można byłoby zinterpretować jako wzajemną luźną relację bez zobowiązań, nastawioną na wzajemną satysfakcję, a całość rozkładu pokazuje toksyczną relację i Twoje uzależnienie od znajomości z nim...

Gdybyś zadała mi pytanie: "co robić?" - patrząc na te karty powiedziałabym: "wiej". I to najdalej jak się da...

  • W punkt 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mesi napisał:

No i mamy pełen obraz...

Zobacz - po jego stronie wyszły same WA, po Twojej MA - i tu już widzimy, kto nadaje rytm i kształt tej relacji.

Karty po Twojej stronie pokazują, że nie jest Ci w obecnej sytuacji dobrze. Czekasz na coś, co być może nigdy się nie wydarzy (7 Denarów) - odpowiedź na co czekasz jest w Twoich zamiarach - Król Denarów - chciałabyś, żeby on był Twoim stałym, oficjalnym partnerem i pokazujesz mu to (a przynajmniej on to widzi, co powoduje taką postawę, jaka wyszła po jego stronie).

Ale zobacz - Twoje serce się broni (7 Buław), sytuacja powoduje Twój smutek, stres, poczucie, że nie jest dobrze, nie tak jak chciałabyś, żeby było (9 Mieczy).

Tak jakbyś wiedziała, że obecna sytuacja nie jest dla Ciebie dobra.

I tu 8 Mieczy pokazuje Twoją blokadę pt. niemożność uwolnienia się z tej relacji i potwierdza moją interpretację 6 Denarów (bark równowagi w dawaniu i braniu). Po Twojej stronie nie ma kart pokazujących emocji pt.: "motylki", nie ma też kart pt. Królowa Buław i innych, które faktycznie można byłoby zinterpretować jako wzajemną luźną relację bez zobowiązań, nastawioną na wzajemną satysfakcję, a całość rozkładu pokazuje toksyczną relację i Twoje uzależnienie od znajomości z nim...

Gdybyś zadała mi pytanie: "co robić?" - patrząc na te karty powiedziałabym: "wiej". I to najdalej jak się da...

No i fajnie wszystko ujełas w całość. Partnerski zawsze ma to do siebie ze wyrzuca emocje na daną chwilę kiedy się go kładzie bo takie sa teraz okoliczności. Taki pogląd co się dzieje teraz. Ta relacja nie jest spelnieniem którego bym chciała a rada jest dobra wiać 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...