Skocz do zawartości

Zdrapki ZWERYFIKOWANE


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Trwa moja przygoda ze zdrapkami :) W sumie od siorki się zaczęło bo ona co jakiś czas jedną kupowała. A ostatnio kupiłyśmy dwie i trafiłam wygraną 50f :) najwieksza wygrana w życiu. Kasy, że tak powiem „nie wtapiam” bo cały czas jedziemy na pierwszej wygranej i co raz trafia się 5f lub 10f. Żaden ze mnie hazardzista ale… z uwagi na aplikacyjną koniunkcję Jowisza do Księżyca( Jowisza mam w domu pieniędzy), daję szansę losowi. 
Spytalam się więc kart jak potoczy się moja przygoda ze zdrapkami do urodzin w maju: 
 

 

Rycerz Mieczy 7 Kielichów Król Monet ( z sumy Świat). 
 

Stawiałabym, że jeszcze jakaś wygrana może się trafić bo bądź co bądź Król Monet jest na końcu. Rycerz może narobić trochę galimatiasu i powalczyć o „teren”- czyli niestrudzenie będę wędrować do pobliskiego Tesco ;) Na pewno pobudzi to moją wyobraźnię w tej 7 Kielichów( „co by było gdyby”). W Królu mogę coś zyskać ale nie będę chciała inwestować dużej kwoty i ryzykować. 
Świat z sumy jest ciekawy ale to tylko karty sumy. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Myślę, że się po prostu wściągniesz i się rzucisz na te zdrapki, marząc o wielkiej wygranej :biggrin: Jeśli Ci się uda, to wygrana rozochoci Cię jeszcze bardziej. Miecz kojarzy się też trochę z drapaniem i skrobaniem, ja np. drapię często monetą, która też jest z metalu.

 

PS. Ja też lubię zdrapki! Nawet zastanawiałam się czy nie pokombinować z horarną i wyliczyć dobry dzień na wygrane! :)

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
15 minut temu, Ragna napisał:

Ja też lubię zdrapki! Nawet zastanawiałam się czy nie pokombinować z horarną i wyliczyć dobry dzień na wygrane! :)

To ja zaraz Ci wrzucę mój horoskop elekcyjny na moment kupienia tej zdrapki z najwyższą wygraną :D I jak najbardziej sprawdza się ustawienie daty zakupu - z resztą, wrzucę w oddzielny wątek to może ogólnie zainteresuje ludzi tematem elekcji. Ja tutaj raczkuję ale główne przesłanki kojarzę ;) 

W mojej ulubionej zdrapce jest do wygrania pensja na 20 lat po 100 tyś funtów - zdecydowanie pobudza wyobraźnię. 
 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

Widzę to tak samo jak @Ragna - będziesz drapać marząc o wielkiej wygranej ;) Rycerz Mieczy pędzi do przodu :) 

I powiem Ci, że szanse na jakąś fajną wygraną są w tym Królu Monet i czytając kartę Świata jako spełnienie życzeń :)

Świat też mówi często o zakończeniu cyklu i tu pyk - pytasz o czas do urodzin, a to ten czas, kiedy właśńie zamyka się pewien cykl.

  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

@Gringe no tak, zgadzam się, że czytając samą 7 Kielichów to kupa marzeń bez pokrycia. Ale przed tą kartą jest Rycerz Mieczy, który "pędzi" po te marzenia, a po niej Król Monet, które te marzenia realizuje. To się tak ładnie układa w: "marzenia, które dzięki terminom stają się celami, a dzięki działaniu rzeczywistością" :)

No dooooobra... w bardziej przyziemnej interpretacji Król Monet "pilnuje", żebyś nie wykupiła wszystkich zdrapek ;)

 

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 4.02.2022 o 22:04, Gringe napisał:

Spytalam się więc kart jak potoczy się moja przygoda ze zdrapkami do urodzin w maju:  

 

Rycerz Mieczy 7 Kielichów Król Monet ( z sumy Świat). 

Myślę, że masz szansę coś tam jeszcze wygrać  :) w paru zdrapkach (7 Kielichów) kryje się potencjał finansowy (Król Denarów). Może ten Rycerz Mieczy oznacza, że kombinujesz, żeby było zgodnie z astrologią :D

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • Ekspert

Dziękuję @Lunaria za przypomnienie o weryfikacji, sądziłam, że jestem na bieżąco ;) 

A więc 50f to była moja najwieksza wygrana i po niej już nic większego mi się nie trafiło. 
Na same urodziny dostałam zdrapkę jednak nic nie trafiłam. Przestałam kupować. 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Zdrapki ZWERYFIKOWANE
  • Ekspert
1 godzinę temu, Lunaria napisał:

@Gringe planujesz wrócić do drapania gdy Jowisz powróci do Ryb zimą 2022? :)

Niewykluczone. I to już bez patrzenia czy Jowisz będzie w Rybach czy już w Baranie. Teoretycznie mam Wenus w Baranie więc szanse są jeszcze większe ;) 

A zdrapki całe życie drapałam więc pewnie dlugo nie będę sie na nie gniewać ;) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...